Karbonatlı Su ile Zayıflayanlar Varmı Yorumları

Karbonatlı Su ile Zayıflayanlar Varmı Yorumları, Karbonatlı Su İle Alakalı Sizlere Daha Önce İki Makale Hazırladık Şimdi sırada Bu Önerileri  Uygulayarak Zayıflayanlar Varmı? Bu kişilerin yorumları neler bunlara bakacağız.

Daha önceki konularımızda karbonat suyun Ph değerini düzenleyerek suya alkali özelliği katar diyebiliriz.

Karbonatlı Suyla  zayıflayan kişiler arasında en bilindik isim Gülben ERGEN’dir. Zaten çoğu yerde bu yöntemin duyulması gülben erğenin mucize zayıflama yöntemi diye haber olması ve halk arasında yayılması ile olmuştur. Şahsen ben bu yöntemi bu şekilde öğrendim. Gülben ergenin Bu yöntemle çok kısa sürede ideal kilosuna ulaştığı söyleniyor. Diğer kullanıcıların Karbonatlı Suyla Zayıflama yorumları’nı okumadan önce Aşağıdaki Tabloyu incelemenizi öneririm.

Aşağıdaki tabloda Suyun Ph değeri mevcuttur. Daha hızlı kilo vermek istiyorsanız vücudunuzdaki suyun ph değerini alkali düzeyde tutmanız gerekmektedir. Fotoğrafta Hangi düzeylerde tutmak istiyorsanız yanında daha çok yemeniz gereken gıdaların da bir listesi mevcuttur.

Karbonatlı Su ile Zayıflayanlar Varmı Yorumları

Karbonatlı Su içenlerin yorumları aşağıdaki yorum kısmına yazmaları rica olunur. Bu şekilde ne sıklıkla içtiğinizi ve ne denli fayda gördüğünüzü diğer kullanıcılar ile paylaşmış olursunuz.

Yorumlar !

    “Merhabalar; Aslında Televizyondaki sağlık programlarından bu konu ile alakalı çokça program çıkıyor ve bu programlarda birçok uzman yorumları dinliyoruz fakat ben yinede doktoruma sormadan kullanmamay karar verdim. İlk defa Dün bir litre kadar içtim. Karbonatlı su içmeye başlayanların ilk yorumları genelde suyun tadının bir garip olduğu yönünde oluyor fakat bende durum böyle olmadı. kısa süre sonra damak tadınız buna alışıyor ve sorunsuz tüketmeye başlıyorsunuz. Televizyon ve internet ortamına güvenemiyorum her ne olursa olsun doktorumla görüşüp kullanmaya başlayacağım.”

    “Merve; Televizyonda Bu suyu hazırlarken normal karbonat ile ingiliz karbonat arasında fark olduğu söyleniyor. Ben hangisinin daha iyi olduğuna karar veremedim ve İngiliz karbonatlı su içmeye karar verdim. Sonuçları birkaç gün içinde sizler le de paylaşacağım.”

    Ayrıca editörümüze sormak istedikleriniz var ise yine aynı şekilde yorum kısmına belirtebilirsiniz. Aynı gün içinde yorumlarınıza cevap verilecektir. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı