Kartal Evlere İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları

Kartal ilçesinde sabit maaşlı iş imkanları bulabileceğiniz gibi ayrıca evde yapabileceğiniz iş imkanları da vardır. Eğer hızınıza ve el becerinize güveniyorsanız bu işleri evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Süs eşyası üretimi ve kutu paketleme gibi genellikle ev hanımlarının tercih ettiği bu işleri evlerinizde ek iş olarak yapabilirsiniz. Bu yazıda sizler için Kartal ilçesinde para kazanabileceğiniz iş fırsatlarını listeledik;

Ütüleme / Temizleme İşi

Kartal da tekstil firmaları bulunmaktadır. Üretim yapan tekstil firmaları, bazı dönemlerde daha yoğun sipariş alırlar. Yoğunluktan dolayı aksaklıklar yaşayabiliyorlar. Bu tür aksaklıkları çözmek için ellerindeki ürünlerin temizleme ve ütüleme işlerini dışarıda ek iş olarak yaptırmayı tercih ediyor. Tekstil firmaları ile evinizden tekstil ürünlerini temizleme veya ütüleme işi yaparak aylık düzenli kazanç elde edebilirsiniz.

Kartal

Yemek Yaparak Gelir Elde Edin

Kartal ilçesinde yemek yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. İlçede lokantalarla anlaşarak, onlara düzenli olarak lezzetli yemekler yaparak kazanç sağlayabilirsiniz. Hatta kendinize güveniyorsanız, yöresel lezzetlerin yer aldığı bir lokanta açarak kendi işinizin patronu bile olabilirsiniz.

Kutulama ve Paketleme İşi

Kartal sanayi bölgesine yakın bir ilçedir. Kartalda hemen hemen her sektörden firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar, bazı dönemlerde ellerinde ki katlama, kutulama ve paketleme işlerini dışarıdan yaptırırlar. Örneğin kürdan paketleme, galoş paketleme, çorap paketleme gibi birçok iş, firmalar tarafından evde yaşayan kişilere ek iş olarak verilmektedir. Evinizden dışarı çıkmadan pratik ve kolay bir şekilde firmanın belirleyeceği talimatlara göre bu işlerden aylık 1.500 TL ile 1.800 TL arasında para kazanabilirsiniz.

Tespih veya Boncuk İşi

El beceriniz varsa evinizde boncuk veya tespih işleri yaparak kazanç sağlayabilirsiniz. İlçenizde bulunan hediyelik eşya satan mağazalar ile anlaşarak evinizde yapacağınız boncuk veya tespih işlerini satarak kazanç sağlayabilirsiniz. Ayrıca yaptığınız işleri internet üzerinden satarak da kazanç sağlamanız mümkündür.

Nikah Şekeri ve Davetiye İşi

Düğün ve nikah zamanlarında organizasyon ve matbaa firmaları, gelen nikah şekeri ve davetiye siparişlerini yetiştirmekte bazen zorlanırlar. Yoğun oldukları bu dönemde dışarıdan destek alabilirler. Evinizde davetiye paketleme ve nikah şekeri işi yaparak ek gelir elde edebilirsiniz.

Çocuk Bakıcılığı

Özellikle ev hanımların tercih ettiği iş imkanlarından birisi olan çocuk bakıcılığıdır. Neredeyse her gün evde olan ev hanımlar için ideal bir iş fırsatıdır. Çevrenizde bulunan arkadaşlarınızın veya internette ilçenizde bulunan ilanlar ile çocuk bakıcısı arayan kişilerin çocuklarına bakarak kazanç sağlayabilirsiniz.

Kartal ilçesinde sabit bir işe bağlı kalmadan, evden çalışarak gelir elde edebilirsiniz. Yukarıda verilen işlerden birini veya birkaçını yaparak aylık ek gelir elde edebilirsiniz. Bu iş fırsatları için firmalar ile görüşüp anlaşabilirsiniz. Kartal ek iş ilanları için sitemizin yorum kısmına yazarak sorularınızı sorabilirsiniz. Yoğunluğumuza göre yazdığınız yazıları geri dönüş yapmaktayız.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı