Kayseri Evlere İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları

Ekonomik anlamda pek çok gelişmenin yaşandığı Kayseri ilinde bu gelişmeler yeni iş fırsatları da beraberinde getirmektedir. Kayseri evde ek iş fırsatları arasında öğrenciler, ev hanımları ve emekliler için evde boş zamanlarını çalışarak geçirmek isteyenler ve para kazanabilmek için birçok iş fırsat bulunmaktadır. Bu yazımızda Kayseri evde ek iş fırsatlarını sizler için inceledik.

Kayseri Evde Ek İş Fırsatları

Mantı yapıp satmak: Kayseri’nin en meşhur yemeklerinden biri olan mantı, birçok ilden hatta dünyanın dört bir yanından mantı yemek için şehre gelen yabancı ve yerli turistler bulunmaktadır. Kayseri de yaşayıp da mantı bilmeyen yoktur. Evinizde bu yöresel yemeği hazırlayıp lokantalara satabilirsiniz veya hazırlayıp kuruttuktan sonra paketleyerek turistlere satarak ek gelir elde edebilirsiniz.

Kayseri

Yedek parça paketleme işi: Kayseri sanayi bölgesinde mobilya imalatları yapan pek çok firma bulunur. Mobilya firmaları, sattıkları ürünlerin yanında tıpa, vida, ayak gibi yedek parçalar göndermektedir. Bu yedek parçaları hazırlamak için bir hayli zaman aldıkları için ellerinde ki yedek parçaların montajlama işlemlerini dışarıda yaptırmaktadır. Evinizde bu yedek parçaları paketleyerek para kazanabilirsiniz.

Ütü paket ve temizleme işi: Kayseri de tekstil firmaları da bulunmaktadır. Küçük büyük birçok tekstil firması Türkiye’nin dört bir yanına sipariş almaktadır. Bu siparişleri zamanında teslim etmek zorundadır. Dönemsel olarak yoğun olan tekstil firmaları üretim yaptıkları tekstil ürünlerinin paketlemesi ve temizlenmesi aşamasında ev hanımlarından destek alırlar. Ceket, pantolon, triko, kazak, eldiven, bere ve eşofman gibi imalat yaptıkları ürünlerin üzerinde kalan kumaş ve iplik parçalarını temizleyip paketleyerek kazançlar sağlayabilirsiniz.

Evde maske işi: Ülkemizde ve tüm Dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgını nedeniyle maske kullanma zorunluluğu geldi. İnsanlar kapalı, kalabalık ortamlarda ve hatta ev dışındaki tüm alanlarda maske takması zorunludur. Hayatımızın her alanında bir vazgeçilmez olan maskeler bu sektörde evde ek iş imkana olanak sağlamaktadır. Ülkemizde ve diğer ülkeler için gerekli olan maskelerin hazırlanması, ütülenmesi, dikilmesi ve paketlenmesi için birçok firma ev hanımlarının yardımını almaktadır. Sizlerde evde bu işleri yaparak para kazanabilirsiniz

Evinde dikiş makinesi olanlar bu maskeleri dikerek veya maske lastiklerini hazırlayarak para kazanabilirsiniz. Makine sahibi olmayan kişiler ise bu tür ürünleri paketleyerek veya ütüleyerek para kazanabilirsiniz. Kayseri evde ek iş veren firmalarla kolaylıkla evde maske işler yapabilirsiniz. Her yaş grubuna hitap eden bu iş yöntemi özellikle ev hanımları için idealdir. Günde 4 ile 6 saat bu işe zaman ayırarak ayda yaklaşık 2 bin TL’ye kadar ek gelir elde edebilirsiniz.

Kayseri evde ek iş fırsatları hakkında daha fazla iş modeli arıyorsanız sitemizdeki diğer yazıları inceleyebilirsiniz. Ayrıca yorum kısmına diğer iş modelleri hakkında bilgiler paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

20 Yorum

  1. Elimden her iş gelir evde paketleme yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

  2. Kayseri talasta oturuyorum ve ek gelire ihtiyacım var öğrenciyim. Paketleme işi yapmak istiyorum

  3. Merhabalar kayserimi aceba ben evde paketleme isi yapmak istjyorum maske olur sabun olur yardimci olurmusunz lutfen ihtiyacim var.

  4. kayseri gökkentte oturuyorum. evde paketleme yada mantı işi almak istiyorum ilgilenen firmalara duyurulur.

  5. Kayseri Melikgazi’de oturuyorum. Çok acil işe ihtiyacim var. Geri dönüş yapar mısınız ?

  6. Talas jandarma da oturuyorum evde paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  7. Kayseri kocasinan yavuzlar mahallesinde oturuyorum paketleme isi istiyorum tel numaram 05525798091

  8. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Öğrenciyim çok paraya ihtiyacım var gündüz halı yıkamada çalışıyorum. Gecede bu işi yapmak istiyorum

  9. Kayseri’de yaşıyorum iki çocuk annesiyim ek gelire ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı