Kısa Sürede kilo Vermenin Yolları Zayıflama Yöntemleri

Kısa Sürede kilo Vermenin Yolları Zayıflama Yöntemleri, Sağlığınızı bozmadan zayıflamanız için sizlere diyet listeleri değil tüyolar veriyoruz. Bu tüyoları uygulayarak çok kısa sürede çok ciddi kilolar verebilirsiniz.

Düğün İçin Çok Acil Kilo Vermem Gerekiyor Ne Yapmalıyım ?

Kısa Sürede kilo Vermenin Yolları Zayıflama Yöntemleri

Kısa Sürede kilo Vermenin Yolları Zayıflama Yöntemleri

Özel Günler Öncesinde Herkes için bir kilo verme büyük bir kaosa dönüşür. kimilerimizin rüyalarına dahi girer. Giymek istediğimiz elbisede şık görünmek için korseler yada siyah renk fayda etmek kimi zaman. Böyle durumlarda kaç günümüz kaldı ise sıkı bir diyet proğramı uygulamalısınız. Burada dikkat etmeniz gereken şey bu kısa sürede zayıflama yöntemlerini uygularken sağlığınızdan olmamaktır. Bunun için uygulayacağınız diyeti bir diyetinyen eşliğinde hazırlamanıda fayda var. Burada sizlere diyet listeleri vermeyeceğiz. İşinize yarayacak pratik bilgiler ile kısa kilo vermeye başlayabilirsiniz.

1 – %100 Etkili Zayıflama Yöntemlerini Deneyin. 

    Bir önceki makalemde %100 etkili zayıflama yöntemleri hakkında bir yazı yazmıştım. Bu yazıda 7 maddelik bir yapılacaklar listesi var. Bu 7 madde de herkezin rahatlıkla uygulayabileceği tüyolardan ibarettir. Gerçekten bu maddeleri hayatımızda uygulamaya başladığımızda diyet yapmaya gerek olmadan zayıflamaya başlayabilirsiniz. Fakat sizin için bu yedi maddeye ek olarak birkaç madde daha ekleyeceğim. İlk önce bu yedi maddeyi okuyarak ön bilgi edinmenizi tavsiye ederim. Gerçekten %100 etkili denenmiş ve uzmanlar tarafından da önerilen yöntemlerden oluşmaktadır. 7 Maddede %100 etkili zayıflama yöntemleri için tıklayınız.

2 – Bitkisel Zayıflama Yöntemleri İle Zayıflamanızı Sağlıklı Şekilde hızlandırın.

    Burada bahsettiğim bitkisel zayıflama konusu kesinlikle zayıflama ilaçları yada zayıflatan haf aletler gibi birşey değil. Doktorlar ve uzmanlar tarafından onaylanan yağ yakmanıza yardımcı olacak bitkisel çaylar ve karışımlardır. Burada yazan bitkisel karışımları kullanarak metabolizma hızınızı arttırabilirsiniz. Bu sayede daha hızlı ve acik kilo verme yolunda biraz daha şansınız artar ayrıca sindirim sisteminizi ve vitamin ile mineral eksikliklerinizi bu süre zarfında bu bitkilerden karşılayabilirsiniz. Zayıflamanın haricinde bu bitkilerin birçok faydası daha mevcut. 7 maddede zayıflama yöntemleri ile zayıflamak içi bitkisel takviyeleri uyguladığınızda diyet yapmadan zayıflama ve diyetsiz kilo verme konusunda düşünceleriniz büyük oranda şekillenmiş olacak ve hedeflediğiniz güne gelene kadar fazla kilolarınızdan kurtulmuş olacaksınız. Bitkisel Zayıflama Yöntemleri İçin tıklayınız

3 – Spor Olmadan Acil Kilo Verme İmkansız

Belkide en önemlisi spor. Normal olarak kilo vermek isteseydiniz spor yapmadan da kilo verebilirdiniz fakat, acil olarak belirli bir güne kadar ideal kilonuza ulaşmak istiyorsanız spor şart. Çünkü spor ile günlük kalori ihtiyacınızı arttırarak kilo vermenizi büyük oranda arttırırsınız. spor yapmak sizi ekstradan kalori yakmanıza sebep olduğu için zaten dikkat ettiğiniz yeme içme düzeninize göre bir hayli hızlı kilo vermeye başlayacaksınız. Tabi ki hızlı kilo vermek sağlık açısından böbrek yetmezliği gibi aşırı ciddi sonuçlar ortaya çıkartabilir.

Bu sebeple her ne olursa olsun sağlığınız ilk önce gelmeli ve kalori dengenizi doktorunuz ile birlikte belirlemelisiniz. Sağlık bakanlığı artık diyetisyenleri de Sosyal güvence kapsamına aldı. O yüzden bir diyetisyen ile çalışmak artık sadece lüks bir uygulama değildir. Sosyal güvenceniz olması yeterlidir. Spor konusuna geri dönersek Spor ile alakalı olarak size sağlık durumunuzun elverdiği ölçüde 2 spor çeşidini önereceğim. Bu iki çeşit fazla kondisyon gerektiren vücudu fazlaca zorlayan  fakat bir o kadar da fazla kalori harcamanızı sağlayan spor çeşitleri.

Bunların başında koşu geliyor. Koşmak vücudun tam kapasitesi ile çalışmasına bağlı olduğu için koşarken oldukça fazla kalori harcarsınız özellikle de sürekli aynı tempoda koşmak yerine tempoyu sürekli değiştirmek daha çok kalori yakmanızı sağlayacaktır. Fakat yine koşu da çok fazla kondisyon gerektiren bir spor türüdür. Sağlık durumunuza göre bunu yapıp yapmayacağınıza karar verin ve gerekir ise doktorunuzdan onay alın.

Bir diğer spor çeşidi ise Bisiklete binmek .Bisiklete binerken de çok fazla kondisyon harcarsınız. Hızlanıp yavaşlarken ve de rampa tırmanırken neredeyse tüm gücünüzü pedallara verirsiniz. Bu durum sizin kaslarınızın son kapasite ile çalışmasına bağlıdır. Tabi ki çalışan her şeye enerji gereklidir. Kaslarınız bu yükü karşılamak için büyük miktarlarda enerji harcar. Yani kalori harcayacaktır. Bu da zayıflamanız için süreyi oldukça kısaltmamıza yardımcı olacaktır.

Tabi ki bisiklete binmek günümüz şartlarında çok kolay değil. Her mahallede bisiklete binmek için özel parkurlar maalesef ki yok. Bu yüzden yollarda ve caddelerde bisiklete binmek yerine Evde yada spor salonunda 1 saate 1000 kaloriye yakın yakabileceğiniz bir spor çeşidi mevcut. Bu sporun Adı Spinning. Şimdi Bir Çoğunuz Spinning Nedir Diyecek. Spinning Ağır bisiklet sporudur. Spor salonlarında veya evde müzik eşliğinde eğlenceli bir halde zayıflamak için pedal çevirebilirsiniz. Bu aktivite de sağlık durumunuz bisikletin ekranından an be an görüntülenecek harcadığınız kalori miktarına kadar raporlama sunulacaktır.

4 – Sağlığınız İlk Önceliğiniz Olsun.

    İlk Sırada Her Zaman Sağlığınız Olsun. Şunu unutmayın ki Sağlıklı kilo Verme Yöntemleri Her zaman hızlı veya azil kilo verme yöntemlerinden daha iyidir. Kilo bir sağlık sorunudur fakat hızlı kilo vermek daha ciddi sağlık sorunlarını da beraberinde getirebilir. Doktorların önerdiği miktar haftada 1-2 kilodan fazlasını önerilmiyor. Ciddi miktarlardaki kilo kayıpları ileri derece rahatsızlıklara hatta organ yetmezliklerine dahi sebep olabilmektedir.

Ayrıca Şuna Da Bakınız

Dans Ederek Kilo Verme, Dans Etmek Kaç Kalori Yakar

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı