Kocaeli Evlere İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları

Kocaeli evlere iş veren fabrikalar ve firmalar aracılığıyla para kazanılabilecek bir şehirdir. Kocaeli evde ek iş olarak farklı işler evlerde iş imkanı olarak insanlara sunulmaktadır. Evde iş imkanı adına yapılabilecek pek çok farklı iş pozisyonu vardır. Evde ek iş araştırması yapanlara yardımcı olmak için sizlere. Kocaeli evde ek iş fırsatlarını detaylı bir şekilde inceliyoruz.

Kocaeli sanayi bakımından gelişen bir şehirdir. Ülkemizin ekonomik bakımından büyük bir öneme sahip olan bir şehirdir. Birçok yerli üretim sanayileri Kocaeli’de bulunmaktadır. İstanbul’a yakın olması nedeniyle firmaların bu şehirde olması bir diğer nedendir. Şehirde firmaların ve fabrikaların çok olmasından dolayı evlere iş imkanı sunan birçok iş yeri bulunmaktadır. Bu firmalar evlere iş imkanları sunarak ev hanımlarına, öğrencilere ve emeklilere ek gelir kazanama fırsatı sunmaktadır. Bu fırsatlardan faydalanarak evde ek iş sahibi olabilirsiniz. İşte Kocaeli evde iş imkanı sunan bazı iş fırsatları;

Kocaeli Evde Ek İş Fırsatları

Evde paketleme işi: Evde paketleme işlerinin yapılması çok basittir. Evde paketleme iş ilanları çok fazla talep ediliyor ve araştırılıyor. Paketleme işlemlerinin yapılması kolay olduğu için talepler daha fazla olabilmektedir. Ayrıca paketleme işleri genellikle iş olduğundan daha çok evlere verilmektedir.

Evde boncuk işi: Evde boncuk işleri de yapılabilecek bir iş yöntemidir. Boncuk firmaları bu şehirde çok fazla bulunmaktadır. Bu nedenle bu işe ulaşmak hızlı ve kolay olacaktır. Boncuk işinde ülke genelinde oldukça talep geliyor. Evde boncuk işinden 1500 ile 2000 TL arasında ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde nikah şekeri yapmak: Evde nikah şekeri yaptıran firmaların çok olması nedeniyle bu şehirde nikah şekeri işi yapabilirsiniz. Nikah şekeri işiyle yüksek ücretler kazanılmaktadır. Bu işler sadece Kocaeli şehri için değil aynı zamanda her ilde bu tarz işler bulunabilmektedir. Evde nikah şeker işi her şehre göre farklılık göstermektedir. Kocaeli’de evde nikah şekeri yaparak yüksek bir gelir elde edebilirsiniz.

Evde kutu katlama işi: Kutu katlama yaparak para kazanmak ister misiniz? Katlama işlemleri basit ve hızlı yapılan bir işlemdir. Kutu firmaları sizlere kutu katlama işlerini evde yapmanızı isteyecektir. Kutu katlama işleriyle 1200 ile 1500 TL gelir elde edebilirsiniz.

Kocaeli

Tercümanlık ve rehberlik: Öğrencilerin tercih ettiği işlerden bir tanesidir. Kocaeli, gezilecek tarihi bölgeleriyle meşhurdur. Arkeoloji ve Gayret gemi müzesi şehrinn önemli turistik alanlarından bir tanesidir. Ayrıca Örcün hamamı, Orhan cami, Kilezdere köprüsü, Maşukiye, Kar tepe, Eskihisar kalesi, Yuvacık barajı ve Darıca hayvanat bahçesi gibi yerler turistler tarafından ilgi görmektedir. Özellikle yaz aylarında yabancı turistlerin gelmesi ile Kocaeli’de tercümanlık işi yapabilirsiniz. Yabancı diliniz varsa turistlere rehberlik yaparak para kazanabilirsiniz.

13 Yorum

  1. merhabalar elim çok hızlı evde boş oturmak yerine günümü böyle verimli hale getirmek istiyorum. kutu paketleme işini yapabilirim

  2. Ek iş çok veriyoruz diyen çok var ama arayan soran yok kizlar Instagram’da gsmmarketmarmara çekiliş ile her pazartesi sadece takipçilerine birşeyler dağıtıyor telefon kılıfı paketleme isi de veriyorlarmış (Instagram gsmmarketmarmara)

  3. Evde paketleme işi yapabilirim 2 kişiyiz çayırova da ikamet ediyorum Kocaeli 05457827518

  4. Elim yatkindir hızlı bir şekilde teslimat yaparım evde paketleme işi yardımcı olursanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı