Konya Evlere İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları

Binlerce kişiye iş imkanları sağlayan iş yerleri ve fabrikalar aynı zamanda ekonomiye katkı sağlamak adına öğrencilere veya ev hanımlarına da iş imkanları sağlamaktadır. Konya belediyesi ile ortaklaşa yürütülen organizasyonlarla öğrenci ve ev hanımlarına evde ek iş yaparak ek gelir elde edebilir. Bu yazımızda Konya evde ek iş ilanları hakkında ve nasıl yapılacağınız hakkında bilgiler aktaracağız.

Konya Evde Ek İş Fırsatları

Telefon kılıfı paketleme işi: Küçük, büyük demeden herkesin elinden düşürmediği cep telefonları birçok kişiye gelir imkanı sağlamaya devam ediyor. Cep telefonların zarar görmemesi için kullanılan telefon kılıfları en çok talep edilen ürünler arasındadır. Seri olarak üretimleri yapılan kılıf imalatçıları, siparişlerini yetiştirebilmek için ellerinde olan kılıfların paketlemesini dışarıdan yaptırmaktadır. Konya da birçok telefon kılıfı imalatı yapan firmalar bulunur. Bu firmaların vereceği telefon kılıfı paketleme işlerini evinizde yaparak para kazanabilirsiniz. Düzenli olarak çalışarak bu işten haftalık olarak yaklaşık 600 TL, aylık ise 2.400 TL civarında para kazanabilirsiniz.

Konya

Kutu katlama işi: Konya şehrinde birçok tekstil firmaları, hediyelik eşya dükkanları ve bu tarz birçok ürün imalatları yapan firmalar bulunur. Bu fabrikalar, ürettikleri, sattıkları veya satışa sundukları tüm ürünleri satarken kutuları koyarak müşterilere teslim etmektedir. Bu nedenle düzenli olarak kutuya ihtiyaç duyulur. Evlerinizde bu firmaların kullanılacak kutuları hazırlayarak, ek gelir elde edebilirsiniz. Bu işin nasıl yapılacağı konusunda firma yetkilileri size bilgileri verecektir.

Organik ürün ayıklama ve temizleme işi: Organik ürünler son dönemlerde bilinçli tüketicilerin en çok talep gördüğü ve tükettiği ürünler arasında yer alır. Fındık, ceviz, ıhlamur, fıstık, nane gibi ürünler bazılarıdır. Belirttiğimiz bu ürünler sapları veya kabuklu oldukları için temizlenmeleri veya kırılmaları gerekir. Evinizde organik ürünleri temizleyerek veya ayıklayarak ek gelir elde edebilirsiniz. Konya da bu işleri veren birçok firma bulunur. Bu firmalar ile görüşerek hemen işe başlayabilirsiniz.

Organizasyon işleri: Konya organizasyon firmaları birçok alanda hizmet göstermektedir. Düğün, nikah, nişan, kına, konser, toplantı ve buna benzer birçok etkinlik düzenleyerek insanlara hizmet vermektedir. Bu etkinliklere davet edilmesi için çeşitli davetiyelerin gönderilmesi gerekir. Bu aşamada organizasyon firmaları, yoğunluklarından dolayı ellerinde bulunan davetiye katlama, katlama,  nikah şekeri paketleme gibi işleri dışarıda yaptırmayı tercih edebilir. Özellikle ev hanımlarının tercih ettikleri bu işleri evinizden yaparak aylık olarak 1.600 TL ile 2.000 TL arasında ek gelir sağlayabilirsiniz.

Hediyelik eşya işi: Evde iş fırsatları arasında yer alan hediyelik eşyaları evden yaparak kazanç sağlamanız mümkündür. Konya da birçok hediyelik eşya veya takı satışı yapan mağazalar bulunur. Bu mağazalarda kolye, küpe, bilezik, bileklik, halhal gibi birçok ürün satılmaktadır. Bu ürünleri el işi olarak evinlerinizde hazırlayarak firmalara teslim ederek ek gelir elde edebilirsiniz.

Okumanızı öneriyoruz : İzmir Evlere İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları başlıklı yazımızda İzmir Ek İş, İzmir Evde Ek İş ve İzmir Evde İş hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

5 Yorum

  1. Evde ek iş yapmak istiyorum. Konya selçuklu da oturuyorum. Detaylı bilgi paylaşabilir misiniz

  2. Konya Selçuklu da oturuyorum evde her türlü paketleme işi yapabilirim küçük çocuğum yok günde 8 saatimi ayırabilirim dönüş yaparsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı