Közlenmiş Patates Kaç Kalori Patates Közlemesi

Közlenmiş Patates Kaç Kalori Patates Közlemesi, evde iseniz fırında, dışarıda iseniz ateşte, kampta iseniz közde patates kızartması klasikleşmiş bir tat. Diyet içinde uygun bir gıda. Patates közlemesi yag içeriği olmadığı için sağlıklı sayılabilecek bir gıda türü.

Sadece pişirme aşamasında yanmamasına dikkat etmeliyiz. Aksi halde kanserojen bir gıdaya dönüşebilir. Bu konuda ufak bir tüyo verelim. Patatesleri yanmaz alüminyum folyo ile kaplayarak ateşe atarsanız yanmadan közlenecektir.

Közlenmiş Patates Kaç Kalori Patates Közlemesi

1 Adet Közlenmiş Patatesin Kalorisi :  60 Kaloridir.

1 Adet Haşlanmış Patates Kaç Kalori : 60 Kaloridir.

Haşlanmış Patates Kaç Kalori. Diyette Hangisi Yenmeli

Zayıflamak için kilo kontrolü yapanlar patates közlemesi yada fırında közlenmiş patatese alternatif olarak haşlama patates de tercih edebilirler. Haşlanmış patates’de aynı şekilde yağsız ve katkısız olduğu için kilo vermek isteyenler için idealdir. Sadece tüketirken fazla tuz kullanmamaya dikkat edilmelidir. Haşlanmış patates ile közlenmiş patates arasındaki tercihinizi etkileyecek tek faktör damak tadınızdır. Çoğu kişi közleme patatesi tercih etmektedir. Sebebi su kullanılmadan pişirilmesi sebebi ile lezzetinde olan değişiklik ve tabi ki nostajik yanıdır. Fakat patates közleme haşlamaya göre biraz daha zahmetli bir iş olduğu için diyet yaparken daha pratik olması sebebi ile haşlama patates tercih edilmektedir.

Ayrıca Sitemize Hızlı Sonuç Almanızı Sağlayan %100 Etkili Diyet Listelerimiz Eklenmiştir. Hiçbir yerde olmayan bu listelere göz atmanızı tavsiye ederiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı