Kapat

2018 KPSS Lisans Kaç Gün Kaldı? KPSS Lisans Ne Zaman?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (YILDIZLARA TIKLAYARAK BU YAZIYA OY VEREBİLİRSİNİZ
Loading...
Anasayfa
Sınavlar Ne Zaman Kaç Gün Kaldı 2018 KPSS Lisans Kaç Gün Kaldı? KPSS Lisans Ne Zaman?
ösym-kpss-lisans-ne-zaman

2018-KPSS A Grubu ve Öğretmenlik: 20.05.2018  (Genel Kültür-Genel Yetenek, Eğitim Bilimleri) (Tahmini Tarihtir ÖSYM Tarafından Kesin Tarih Açıklandığında Güncellenecektir.)

2018-KPSS A Grubu ve Öğretmenlik (ALAN BİLGİSİ): 28.05.2018  (KPSS Lisans Alan Bilgisi) (Tahmini Tarihtir ÖSYM Tarafından Kesin Tarih Açıklandığında Güncellenecektir.)

KPSS Lisans Kaç Gün Kaldı? KPSS Lisans Ne Zaman?

Kpss’ye artık çevremizden bile defalarca kez girdiği halde kazanamayan onlarca tanıdığımız vardır. Bu kimine göre iyi kimine göre kötü bir şeydir. Bazı kpss lisans adayları etrafında çok kazanamayan kpss lisans adayı olduğu için kendileri strese girmektedir. Kpss lisans sınavında başarısız olacağını düşünmektedir. Bazı Kpss lisans adayları ise etrafında bu kadar kazanamayan olduğu için mutludur. Gidip onlardan eksiklerini tamamlamaya çalışmaktadır. Böyle bir çok arkadaşımızı gördük. Ama ondan önce şunu düşünmemiz gerekir 2018 kpss lisans ne zaman , kpss lisans kaç gün kaldı. Kpss önlisans ne zaman, kpss ortaöğretim ne zaman bunları diğer konularımızda açıklamıştık.

Şunu da belirtmek istiyoruz ki birçok Kpss lisans adayı sınava hazırlanıyor, çalışıyor , kendini kpss lisans sınavına adıyor umarım herkes sınavdan istediği puanı alır ama kpss bir sıralama sınavı olduğu için malasef milyonlarca aday istediği sonucu alamamaktadır.

Ben kpss lisans sınavına 3 kere girmiş biri olarak size naçizane tavsiyeler vermek istiyorum. Öncelikle 2018 kpss lisans ne zaman olursa olsun , kpss lisans kaç gün kaldı ise kalsın moralinizi yüksek tutun ve strese girmeyin. Tg diye tabir ettiğimiz Türkiye Geneli yapılan denemeleri çözmeyi ihmal etmeyin.  Çünkü Türkiye Geneli yayın evlerinin denemeleri derin bir analiz sonunda hazırlanıyor ve kaliteli oluyor.

Bu yazımızda sizlerle kpss lisans anılarımızı paylaştık. Kpss lisans sınav tarihi paylaşımında bulunduk. Kpss lisans kaç gün kaldı sorusunun cevabı için geri sayım sayacı ekledik. Yani 2018 Kpss ne zaman diye aklınıza gelebilecek tarih ile alakalı tüm konularda sizlere yardımcı olmak istiyoruz.

“2018 KPSS Lisans Kaç Gün Kaldı? KPSS Lisans Ne Zaman?” üzerine 44 yorum

 1. Anonim says:
 2. Ece says:
 3. hamdi says:
  • taha says:
 4. Ismail says:
 5. Çiğdem says:
 6. OSMAN GÜNAYDIN says:
 7. berna says:
 8. engin says:
 9. engin says:
 10. Mert says:
 11. Seyma says:
  • derya00 says:
  • derya00 says:
 12. nihan says:
 13. Tayfun says:
  • meltem says:
 14. Ersin says:
  • nihan says:
 15. Filiz says:
 16. emre says:
 17. afaruk says:
 18. soru says:
 19. kpssci says:
 20. Büşra says:
 21. İsim says:
 22. Ercan says:
 23. burak says:
   • Anonim says:
 24. Hilal says:
 25. ayşe says:
 26. Elif says:
 27. rynez says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.