2018 KPSS Lisans Kaç Gün Kaldı? KPSS Lisans Ne Zaman?

2018-KPSS A Grubu ve Öğretmenlik: 20.05.2018  (Genel Kültür-Genel Yetenek, Eğitim Bilimleri) (Tahmini Tarihtir ÖSYM Tarafından Kesin Tarih Açıklandığında Güncellenecektir.)

2018-KPSS A Grubu ve Öğretmenlik (ALAN BİLGİSİ): 28.05.2018  (KPSS Lisans Alan Bilgisi) (Tahmini Tarihtir ÖSYM Tarafından Kesin Tarih Açıklandığında Güncellenecektir.)

KPSS Lisans Kaç Gün Kaldı? KPSS Lisans Ne Zaman?

Kpss’ye artık çevremizden bile defalarca kez girdiği halde kazanamayan onlarca tanıdığımız vardır. Bu kimine göre iyi kimine göre kötü bir şeydir. Bazı kpss lisans adayları etrafında çok kazanamayan kpss lisans adayı olduğu için kendileri strese girmektedir. Kpss lisans sınavında başarısız olacağını düşünmektedir. Bazı Kpss lisans adayları ise etrafında bu kadar kazanamayan olduğu için mutludur. Gidip onlardan eksiklerini tamamlamaya çalışmaktadır. Böyle bir çok arkadaşımızı gördük. Ama ondan önce şunu düşünmemiz gerekir 2018 kpss lisans ne zaman , kpss lisans kaç gün kaldı. Kpss önlisans ne zaman, kpss ortaöğretim ne zaman bunları diğer konularımızda açıklamıştık.

Şunu da belirtmek istiyoruz ki birçok Kpss lisans adayı sınava hazırlanıyor, çalışıyor , kendini kpss lisans sınavına adıyor umarım herkes sınavdan istediği puanı alır ama kpss bir sıralama sınavı olduğu için malasef milyonlarca aday istediği sonucu alamamaktadır.

Ben kpss lisans sınavına 3 kere girmiş biri olarak size naçizane tavsiyeler vermek istiyorum. Öncelikle 2018 kpss lisans ne zaman olursa olsun , kpss lisans kaç gün kaldı ise kalsın moralinizi yüksek tutun ve strese girmeyin. Tg diye tabir ettiğimiz Türkiye Geneli yapılan denemeleri çözmeyi ihmal etmeyin.  Çünkü Türkiye Geneli yayın evlerinin denemeleri derin bir analiz sonunda hazırlanıyor ve kaliteli oluyor.

Bu yazımızda sizlerle kpss lisans anılarımızı paylaştık. Kpss lisans sınav tarihi paylaşımında bulunduk. Kpss lisans kaç gün kaldı sorusunun cevabı için geri sayım sayacı ekledik. Yani 2018 Kpss ne zaman diye aklınıza gelebilecek tarih ile alakalı tüm konularda sizlere yardımcı olmak istiyoruz.


44 Replies to “2018 KPSS Lisans Kaç Gün Kaldı? KPSS Lisans Ne Zaman?

  1. Merhabalar. Ben aöf İşletme okuyorum bu 1.dönemden 2 dersim var sınavlar kötü tek ders sınavına kalıcam acaba lisans Kpssye girsem mmezuniyetim başvurulara yetişir mi

  2. ben lisans işletme mezunuyum kpss 2016 çalışmadım puanım düşük geldi peki 2017 kpss girmem gerekirmi ayrıca alan derslerimde zor genel kültür ve yetenekte iyiyim yani 2017 kpss bana ne faydası olur cevaplarsanız sevinirim iyi günler

    1. kardeşim alan zordur çalışma gerektirir ama sadece genel yetenek ve genel kültüre girersen onuda polislikte kullanabilirsin başka yerde kullanamazsın

  3. Aöf Lisans 1.sınıfım..2017 de Kpss ye girsem bu 4 kere olan atamadan yararlanabiliyor muyum? yani benim hesaplarıma göre 2019 Haziranda son atama olcak buda zaten benim 2019 Haziranda İnşallah mezun olduğum ay ile aynı..Yararlanabiliyor muyum ben? bilgi verirseniz çok memnun olurum..

  4. İKTİSAT FAKÜLTESİ KAMU YÖNETİMİ LİSANS MEZUNUYUM BU SINAVA GİRME HAKKIM VAR MIDIR. TEŞEKKÜR EDERİM.

  5. açıktan iktisad bitirdim metematiğim iyidir sizce çalışıp girsem atanma şansım olur mu? hem kadro açısından hem metamatik dışında diğer konularda bilgim yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir