Kredi Kartı Kaç Günde Gelir?

Her geçen gün gördüğü talep artan kredi kartları, bankaların sundukları alışveriş ve ödeme avantajlarıyla tüketicinin yüzünü güldürmeye devam eder. Birbirinden cazip özelliklere sahip kartlar yıllık aidat bedeli yüzünden her an kamuoyunun gündemine gelse de tüketicilerin şu anki ekonomik durumla kredi kartıyla alışveriş yapmaktan başka çaresi olmadığı da söylenebilir.

Kredi Kartı Kaç Günde Gelir?

Bu sorunun cevabı banka uygulamalarına ve iş yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle bankalar kredi kartı onaylanan müşterilerini ürün postaya verildiğinde bilgilendirme yaparak işlerini takip etmeye yönlendirmektedir. Kredi kartı başvurusu online, mobil, ATM’ler üzerinden veya banka şubelerinden yapılabilir. Başvuru yapan müşterilerin akıllarına gelen kredi kartı kaç günde gelir sorusu online ortamda sürekli olarak aranmaktadır.

Kredi Kartı Kaç Günde Gelir?
Akbank kredi kartı kaç günde gelir

Akbank Kredi Kartı Kaç Günde Gelir?

Akbanka’a ait Axess kredi kartı adrese teslimli olarak gönderilir. Bu kartın şube teslimi 10 gün, adres teslimi ise 15 gün kadar sürebilir.

İş Bankası Kredi Kartı Kaç Günde Gelir?

Maximum kart için hızlı başvuru imkanından faydalanan müşterilerin kartları şubeye 1 haftada ve adrese 10 gün içinde ulaşır.

Garanti Kredi Kartı Kaç Günde Gelir?

Bonus kart başvurusu online olarak yapılabilir. Ön onaylı olan kartların çıkması 1 hafta ve adrese teslimi de 10 gün kadar sürer.

Denizbank Kredi Kartı Kaç Günde Gelir?

Emekli bankacılığının bir numaralı adresi olan Denizbank’ta maaşlı müşterilere verilen kartlar 1 hafta içinde adres teslimli olarak gönderilmektedir.

Ziraat Kredi Kartı Kaç Günde Gelir?

Bankkart Combo ile yeni bir çıkış yakalayan Ziraat Bankası başvuruları şubeler, 7/24 hizmet veren ATM’ler, internet bankacılığı ve çağrı merkezi üzerinden kolay bir şekilde tamamlanır. Onaylanan kartların şubeye teslimi 10 gün ve adrese teslimi 15 gündür.

Vakıfbank Yapı Kredi Kredi Kartı Kaç Günde Gelir?

Kredi Kartı Kaç Günde Gelir?
vakıfbank kredi kartı kaç günde gelir

Vakıfbank Worldcard başvurusu için TC kimlik numarasını yazıp 5724’e SMS gönderilebilir. Sonucun olumlu olması halinde kart 10-15 gün içerisinde basılarak adrese teslimli gönderilir.

Kredi Kartı Kuryeye Verildikten Sonra Kaç Günde Gelir?

Kuryeye teslim edilen kredi kartları iş yoğunluğuna göre İstanbul’a 2-3 iş günü ve diğer şehirlere de 1 hafta içinde adrese teslimli olarak ulaşır. Bayram dönemlerinde gecikmeler yaşanabilir.

Kredi Kartım Ne Zaman Gelir? Kredi Kartımı Şubeden Alabilir Miyim?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi kredi kartlarının belli basım ve posta süreleri vardır ve aşağı yukarı yukarıda belirttiğimiz süreler içerisinde gelmektedir. Ancak şayet kredi kartını kendiniz almak veya yenilemek istiyorsanız artık çoğu banka şubeleri anında teslim yapabilmektedir. Üzerinde isim yazmayan kredi kartlarını hesaplarınıza tanımlayarak direk kredi kartı teslimatı yapılabilmektedir. Böylece kredi kartının basım ve kargolama süresini beklemeksizin şubeye giderek kredi kartını anında alabilir veya yenileyebilirsiniz.

bugün kredi kartı kaç günde gelir, akbank kredi kartı kaç günde gelir, i̇ş bankası kredi kartı kaç günde gelir, garanti kredi kartı kaç günde gelir, denizbank kredi kartı kaç günde gelir, ziraat kredi kartı kaç günde gelir, vakıfbank yapı kredi kredi kartı kaç günde gelir, kredi kartı kurye….

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı