Küçükçekmece Evlere İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları

Küçükçekmece, İstanbul’un en kalabalık semtlerinden birisidir. Semtte toplam 35 sağlık ocağı, 21 mahalle, birçok eğitim kurumu ve AVM bulunmaktadır. Binlerce kişiye iş imkanları sağlayan iş yeri ve fabrikalar ile birlikte ekonomiye katkı sağlamak için ev hanımlarına da iş imkanı sunmaktadır. Belediyenin yürüttüğü organizasyonlarla ev hanımlarına evde ek iş yaparak para kazanma fırsatı sunmaktadır. Bu yazıda Küçükçekmece evde ek iş ilanları hakkında ve nasıl yapılacağı ve nasıl başvurulacağı hakkında bilgiler vereceğiz.

Küçükçekmece Evde Ek İş İlanları

Telefon kılıfı paketleme işi: Herkesin elinden hiç düşürmediği cep telefonları birçok kişiye gelir imkanı sunuyor. Cep telefonlarının zarar görmemesi için üretilen telefon kılıfları en çok talep gören ürünler arasındadır. Seri bir şekilde üretim yapan kılıf imalatçıları, talepleri yetişebilmek için kılıfların paketlemesini dışarıda yaptırmaktadır. Küçükçekmece de birçok telefon kılıfı imalatçılığı yapan fabrika bulunmaktadır. Bu fabrikaların size vereceği telefon kılıfı paketleme işleri ile evinizden paketleme yaparak para kazanabilirsiniz. Düzenli bir şekilde çalışarak bu işten haftalık 600 TL, aylık ise yaklaşık 2.800 TL kazanç elde edebilirsiniz.

Organik ürün ayıklama ve temizleme işi: Organik ürünler son dönemlerde bilinçli müşteriler tarafından en çok tüketilen ürünler arasındadır. Fındık, ceviz, ıhlamur, fıstık, nane gibi ürünlerden bazılarıdır. Bu ürünlerin sapları veya kabukları olduğu için temizlenmeleri ve kırılmaları gerekmektedir. Evinizde organik ürünlerin temizlenmesi veya ayıklanması için para kazanabilirsiniz. Küçükçekmece de bu işi veren birçok firma vardır. Bu firmalardan biriyle görüşüp hemen para kazanabilirsiniz.

Organizasyon işleri: Küçükçekmece organizasyon firmaları pek çok alanda hizmet vermektedir. Düğün, nişan, nikah, kına, toplantı ve konser gibi benzer birçok etkinlikler düzenlenmektedir. Bu tip etkinliklerde insanlara davetiye gönderilmesi gerekmektedir. Bu durumda organizasyon firmaları, tasarladıkları davetiyeleri hazırlama, davetiye katlama ve nikah şekeri paketleme gibi birçok zahmetli işleri dışarıda yaptırmaktadır. Özellikle ev hanımları bu tip işleri tercih etmektedir. Bu işleri evinizde yaparak aylık 1.800 TL ile 3.000 TL arasında gelir elde edebilirsiniz.

Küçükçekmece

Küçükçekmece Ek İş İlanları Başvuru Nasıl Yapılır?

Küçükçekmece de yaşıyorsanız, işsizseniz veya ev hanımıysanız boş vakitlerinizi değerlendirip para kazanabilirsiniz. Ayrıca sabit bir işte çalışıyor olup akşamları boş vaktinizi de değerlendirerek para kazanabilirsiniz. Küçükçekmece ek iş ilanları için başvuruda bulunabilirsiniz. Yukarıda yer alan iş fırsatları dışında da birçok firma ev hanımları için iş fırsatları sunmaktadır. Başvurularınızı eksiksiz bir şekilde yaparak firmalara ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece ek iş veren firmalar, gelen tüm başvuruları tek tek değerlendirmektedir. İş durumlarına ve iş yoğunluklarına göre firmalar en kısa sürede sizlere iletişime geçecektir.

13 Yorum

 1. Evde 2 tane cocgum var istabul küçükçekmece oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 2. Küçükçekmece Halkalı da oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum tedekkurler

 3. Merhabalar, Sefaköy Fevziçakmak mahallesindeyim. Evde paketleme işi için 3 kişi çalışabiliriz. Dönüşlerinizi bekliyoruz, teşekkürler.

 4. Evde paketleme işi için gerekli kriterlere sahibim. Küçükçekmecede ikamet ediyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 5. Evde paketleme işi için gerekli kriterlere sahibim. Küçükçekmecede ikamet ediyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 6. Sizden çok rica ediyorum evlere iş konusunda ben tekstilcinin ama disarda çalışamıyorum okula giden kızım için çalışmaya ihtiyacım var lütfen

 7. Ev hanımıyım benimde acil ise ihtiyacım var kizimin okul masrafları için çok müşkül durumdaydı lütfen desteğinizi bekliyorum os konusunda

 8. Esra yusufoğlu
  Istanbul küçükçekmece de oturuyorum şuana kadar balon paketleme,bileklik yapma,kart isleri,paketleme isleri yaptım alisik olduğum için elim çok hizli evliyim eşim çalışmiyo şuan çok ihtiyacım var lütfen bana dönüş yapın teşekkürler

 9. İstanbul Esenyurt balıkyolu’nda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum bir çok iş yaptım elim yatkındır ve hızlıdır lütfen evlere paketleme işi veren firmalar dönüş yapsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı