2018 KVP Yeni Sezon Ne Zaman?

KVP Yeni Sezon Ne Zaman ? Kurtlar vadisi dizisi ülkemizde oldukça sevilen ve uzun yıllardan hiç bıkmadan izlenen dizilerden bir tanesidir. 2003 yılında yayınlanmaya başlayan kurtlar vadisi, 10 yılı aşkın bir süredir reytinglerde hiçbir düşme yaşanmadan izlenmeye devam etmektedir. Birçok dizinin kısa sürede final yaptığı düşünüldüğünde bu oldukça büyük bir başarıdır. Kurtlar vadisi yalnızca dizileri ile değil filmleri ile de dikkat çeken aksiyon dizilerinden biridir. Filmleri de dizisi kadar beğenilen kurtlar vadisi gelişmiş oyuncu kadrosu ile hala varlığını koruyan önemli Türk dizileri arasında yer almaktadır. Kurtlar vadisi pusu ne zaman başlayacak ya da yeni sezon hangi kanalda yer alacak gibi sorular izleyicilerin merakla cevabını beklediği sorular arasında yer almaktadır.

KVP Yeni Sezon Ne Zaman başlayacak?

Kurtlar vadisi dizisi Türkiye için son derece önemli ve yoğun ilgi gören dizilerden bir tanesidir. Bu denli önemli olmasını başlıca sebebi genellikle toplumsal konuların işlenmesi ve bu konuların profesyonel oyuncular tarafından canlandırılmasıdır. Her sezon düzenli olarak devam eden kurtlar vadisi pusu ne zaman başlayacak sorusunun hala cevaplanmaması akıllarda sor işaretleri oluşturmaktadır.

Peki, kurtlar vadisi pusu ne zaman başlayacak? Kurtlar vadisi pusu dizisi ile yapılan son açıklamalara göre dizi bu sezon yayında olmayacak. Kurtlar vadisi hayranları için üzücü olan bu durumun sebebinin dizinin yayın için kanal bulamaması olduğu iddia edilmektedir. Kurtlar vadisi yapımcılarına göre Eylül 2017 tarihinde dizinin çekimlere başlanacağı ve diğer sezon yayında olacağı belirtilmektedir. O sürece kadar bir film çalışması yapıldığı ve eylüle kadar çekimlerinin biteceği de söylenenler arasındadır.

 

Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Sezon Ne Zaman?

 

Kurtlar vadisi pusu yeni sezon kanalı

Kurtlar vadisi pusu yeni sezon akıbeti izleyiciler için netlik kazanamamış olan konulardan bir tanesidir. Yapımcılardan herhangi bir ses çıkmaması merakları arttırmaktadır. Kurtlar vadisi pusu yeni sezon ile ilgili son haftalarda ortaya atılan en önemli iddia dizinin yayınlanacağı kanal ile ilgili olmaktadır. Dizinin Trt1 kanalında yayınlanacağı ve konu olarak da geçen temmuz ayında yaşanan 15 Temmuz olaylarının işleneceği iddia edilmektedir. Birçok gazete tarafından yayınlanan bu iddia kanal ve dizi yapımcıları tarafından yalanlanmıştır. Dizi ile ilgili bu tarz bir görüşmenin hiç yapılmadığı belirtilmiştir. Bu sebeple kurtlar vadisi pusu yeni sezon için hangi kanal ile anlaşacak sorusu hala cevaplanamamış sorular arasında yer almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı