Maltepe Evlere İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları

İş sektörü ve ekonomik anlamında gelişmekte olan Maltepe, son dönemlerde yoğun bir şekilde evde ek iş fırsatları sunmaya başladı. Eğer çalışmıyorsanız, maaş ücretiniz yeterli değilse, boş vaktinizi değerlendirmek istiyorsanız veya giderleriniz fazla ise ek iş fırsatları tam da size göre. Günümüz şartlarında, daha iyi bir hayat standardı yakalamak daha fazla çalışmak gerekmektedir. Bu nedenle gün içerisinde ayıracağınız boş saatlerinizde ek iş fırsatları ile para kazanabilirsiniz. El becerilerinize ve yeteneğinize göre seçim yaparak firmalarla iletişime geçmeniz gerekir. Aşağıdaki listede Maltepe evde ek iş fırsatları hakkında ve işleri nasıl para kazanabileceğiniz hakkında bilgileri listeledik.

Maltepe Ek İş Fırsatları

Kırtasiye Malzemesi Paketleme: Kırtasiye ürünleri arasında kağıt çeşitlerinden defter, silgi, kalemliklere kadar birçok ürün bulunmaktadır. Kırtasiye malzemeleri üreten firmalar, bazı ürünler için jelatine veya paketlemeye ihtiyaç duymazken; bazı kategorilerde adet başına paketleme yapılması gerekir.  Bu nedenle, dışardan çalışma desteği alarak gereken jelatin ve paketleme işlemleri tamamlanır. İlçede bulunan büyük ve küçük çaplı kırtasiyelere veya bu alanda üretim yapan plastik firmaları ile anlaşma sağlayarak paketleme işine girebilirsiniz.

Kutu Katlama İşi: Fast food şirketleri, matbaa firmaları, lokanta ya da ajanslar aracılığı ile eviniz ortamında kutu katlama işi ile para kazanabilirsiniz. Firmalar iş yükü olarak gördükleri katlama işlerinde, insanlara gönderip katlatarak hem iş istihdamı sağlıyor hem de zamanda tasarruf etmiş oluyorlar. Sizde çevrenizde bulunana firmalarla görüşüp bu işi yapabilirsiniz.

maltepe

Çanta/ Takı Tasarlama: Hobileriniz arasında, tasarım becereniz varsa her zaman kazanç elde edebilirsiniz. Özellikle çanta, takı, tişört gibi tasarımlar talep gören ürünlerdir. Kendiniz yeniden tasarlayarak satışa sunabilirsiniz. Ayrıca tekstil firmaları ile anlaşarak onların ürünlerinin üzerine pul, boncuk, ip işlemeleri de yapabilirsiniz. Kendi tasarımlarınız için internetten satışlar yapabilir veya tuhafiye, mağaza, bijuterilere adet başına anlaşarak satış gerçekleştirebilirsiniz.

Yaka Dikimi: Gömlek, tişört, hırka, ceket, tunik şeklindeki giyim ürünlerine son aşamalarda gerekli olursa yaka dikimi yapılır. Detaylı bir iş olduğu için hem maddi açıdan hem de zamandan tasarruf etmek için firmalar ek iş kapsamında kişilere yaka dikim işleri vermektedir. Taşlı, sade, boncuklu ve farklı şekillerde yaka dikmeniz gerekebilir. Sizler gerekli malzemeleri alarak, alacağınız iş miktarlarına göre tüm ürünleri teslim edebilirsiniz. Belirlenecek tarihte işi teslim etmeniz gerekir. Bu iş için ortalama aylık kazancınız 1.500 TL civarında olur.

Teraryum Yapmak: Teraryum, bitki ekosistemleri olarak bilinir. Temel olarak, cam fanusların içerisine belli bir dekor oluşturularak toprak ve bitki bir araya gelmesi olarak adlandırılabilir.  Ev ve ofis ortamlarının şık parçalarından biri olan teraryumlar, nişan, düğün benzeri organizasyonlarda süs olarak da verilmektedir. Organizasyon firmaları, düğün salonu sahipleri, çiçekçiler, hediyelik eşya dükkanları, yapı mağazaları ve benzeri yerlerle anlaşarak kendi teraryumlarınızı yaparak satabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı