Manisa Evlere İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları

Manisa ve çevresinde yaşayan emekliler veya ev hanımları evde ek iş veren yerler aramaktadır. Manisa’nın, Akhisar, Yunusemre, Şehzadeler, Salihli, Soma, Turgutlu, Alaşehir, Kula ve Saruhanlı ilçelerinde evde ek iş veren firmalar bulunmaktadır. Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenler ne tür işlere başvurabilirler? Evde ek iş yaparak ne kadar para kazanabilirsiniz? Ev ortamlarında yapılabilen ve para kazanma imkanınız olan evde ek iş fırsatları hakkında tüm merak ettiklerinizi detaylı bir şekilde cevaplayacağız. Manisa evde ek iş veren firmalara nasıl başvuru yapılır? Manisa evde ek iş yapmakla ilgili tüm merak ettikleriniz bu yazıda sizlere aktaracağız.

Manisa Evde Ek İş Fırsatları

Son dönemlerde tüm ülke genelinde olduğu gibi Manisa şehrinde ve çevresinde yaşayan kadınlar evlerinde çalışmak adına taleplerde bulunurlar. Bazıları ustalık veya el becerisi gerektiren bu işlerin dışında çok kolay ve herkes tarafından yapılabilen işlerde bulunmaktadır. Sizde kendi el beceriniz güveniyorsanız bu tarz işleri yaparak evinize ek gelir sağlayabilirsiniz.

Evde paketleme işi: Ülkemizin her yerinde olduğu gibi Manisa ve çevresinde yaşayan ev hanımlarının evde paketleme işine büyük ilgi göstermektedir. Birbirinden farklı ürünlerin paketlenmesi basit bir iş olduğu için pek çok ev hanımı tarafından talep görmektedir. Öğrenilmesi kolay olan bu işi modelinde bir kaç güne kadar ustalaşabilirsiniz. Evlere paketleme işleri veren firmaları Manisa şehrinde bulabilirsiniz. Bunların dışında bulunduğunuz ilçede birçok dükkan bu tür işleri temin etmektedir. Özellikle düğün ve kına malzemeleri satan dükkanlar ve kuru yemiş dükkanları bu tür işleri sıklıkla ev hanımlarına verebilmektedir. Sizlerde bu tür yerlerle iletişime geçerek iş talebinde bulunabilirsiniz.

Evde sabun paketleme işi: Sağlıklı ve doğal ürün olarak satılan sabunlar pek çok ev hanımının ek gelir kazanmasına yardımcı olmaktadır. Satılacak olan sabunların hazırlanması dışında kutulanması ve paketlenmesi ev hanımları tarafından yapılır. Sizlerde evde boş vaktinizi değerlendirmek ve ek iş yapmak isterseniz bu iş için taleplerde bulunabilirsiniz. Birbirinden farklı ve güzel kokulu sabunları istenilen şekilde paketlemek veya süslemek karşılığında harçlığınızı çıkarabilirsiniz. Kolay bir işi modeli  olan sabun paketleme işi, kadınların rahatlıkla yapabileceği ve her yaş grubundaki ev hanımları kolaylıkla talep edebileceği bir iştir.

Manisa

Evde boncuk işi yapmak: Ev hanımlarının sıklıkla tercih ettiği ek işlerden birsi de boncuk yapma işleridir. Evlere iş veren firmalar sayesinde el becerilerine güvenen kadınlar boncuk işlemelerine yardım ederek para kazanabilir. Özellikle boncuk dizme işleri, boncuktan bilezik yapımı ve boncuk işleme işleri yapan pek çok ev hanımı kendi mutfak masraflarını çıkarabilir. Sizde evde ek iş yapmak için bu işi yaparım diyorsanız Manisa evlere ek iş veren firmalarla hemen iletişime geçin. Bu iş ile aylık 1500 TL’ye kadar para kazanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı