Mersin Evlere İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları

Ekonomik bakımından geçim kaynağı limancılık olan Mersin’de, birçok Avrupa ülkesine ihracat ve ithalatlar bu liman üzerinden yapılmaktadır. Türkiye’nin en büyük ikinci serbest bölgesi Mersin’de kurulmuştur. Yaklaşık 500’e yakın şirkete ev sahipliği yapan bölgede aynı zamanda, Mersin ve Tarsus organize sanayi bölgesi de bulunur. 200 sanayi firması da bu bölgede faaliyetlerini sürdürmektedir. Tarım alanlarında da faaliyet gösteren Mersin de turunçgiller, çilek, muz, papaya, ananas, pepino ve kahve yetiştirilir.

Ekonomi alanında birçok alanda faaliyetler gösteren Mersin de işsizlik oranları son verilere göre % 9 civarlarındadır. Yaklaşık 2 milyon nüfus oranını göz önünde bulundurulduğunda işsizlik oranı Mersin şehrinde bir hayli fazladır. İş bulmakta zorlanan özellikle öğrenciler, emekliler, ev hanımları veya yeni mezun olmuş pek çok kişi boş vakitlerine göre, mesleki bilgilerine göre değerlendirerek evde ek iş yaparak para kazanma yollarını ararlar. Bu yazıda evinizde yapabileceğiniz Mersin evde ek iş fırsatlarından bahsedeceğiz.

Mersin Evde Ek İş Fırsatları

Tantuni malzemeleri hazırlamak: Tantuni malzemeleri, hazırlayarak ek gelir elde edebilirsiniz. Mersin denilince akla ilk gelen yemeklerden biri olan tantuni, şehrin vazgeçilmez geçim kaynaklarının başında yer almaktadır. Lokantalar için tantuni malzemeleri hazırlayarak Catering firmaları aracılığıyla evinizde tantuni malzemelerini hazırlayıp, temizleyip paketleyerek kazanç elde edebilirsiniz.

Mersin

Evde paketleme işi: Mersin’in önemli bir ticaret ve sanayi merkezi olması, burada çok farklı çeşitlerin üretilmesine neden olur. İşte bu tarz ürünlerin bazıları toplu şekilde üretilmektedir ve bunların paketlenme işler genelde evde yapılmaktadır. Adından da anlaşılacağı gibi söz konusu işler, kolay bir paketleme işidir. Boncuk, çorap, kına ve benzeri türden ürünleri paketlenmesi için gerekli malzemelere sizlere teslim edilir. Daha sonra paketlemelerin nasıl yapılacağı sizlere aktarılır. Evinizde televizyon izlerken dahi bu işleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Ancak paketlemeleri istenilen ölçülere ve uygun bir şekilde yapılması gerektiğini asla unutmayın. Paketleme işlerinden günlük olarak yaklaşık 3-4 saat ayırarak, aylık 1.500 ile 2.000 TL arasında para kazanabilirsiniz.

Sabun paketleme işi: Sabun firmaları günümüzde artış göstermektedir. Evde sabun paketleme işleri ile ek gelir kazanılabilirsiniz. Sabun paketleme işleri Akdeniz genelinde talep görmekte olan evde ek işlerden birisidir. Sabun ve paketleri firma aracılığıyla evinize kadar gönderilmektedir. Ardından sizlerden paketleme işlemlerini nasıl yapılacağından bahsediliyor. Sizde paketleme işi yaparak adet başı ücret kazanabilirsiniz.

Nikah şekeri hazırlamak: Mersin evde ek iş ilanlarında nikah şekeri, davetiye katlama ve sabun paketleme işleri üzerinden yoğun işler olmaktadır. Bu işler son zamanlarda çok popüler hale geldi. Bu yılda zirvede olacak işlerden birisi evde nikah şekeri hazırlamaktadır. Nikah şekeri yaptıran firmalar sayesinde evde ek gelir elde edilebilirsiniz. Şehirdeki nikah şekeri veren firmaları araştırarak evde ek iş bulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

16 Yorum

  1. Elif ben bir deprem zedeyim evde işe ihtiyacım var acil elimden her iş gelir deneyimlerim var acil dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler..

  2. Evde paketleme işi yapmak istiyorum mersin tece de oturuyorum evime katkı da bulunmak istiyorum bana geri dönerseniz sevinirim

  3. Merhaba ben evde sabun paketleme işi yapmak istiyorum bu ise gerçekten çok ihtiyacım var sabun paketleme dışında da evde her işi yapabilirim 4 kişilik bir ekibim var ürünleri istediğiniz sürede teslim edebiliriz.

  4. Mersin Yenişehir’de ikamet ediyorum. 1 çocuk annesiyim, kiracıyım ve işten çıkarıldığım için hiç bir gelirim yok. Evde paketleme işi için dönüş yaparsanız memnun olurum.

  5. Mersin Yenişehir’de ikamet ediyorum. 1 çocuk annesiyim, kiracıyım ve işten çıkarıldığım için hiç bir gelirim yok. Evde paketleme işi için dönüş yaparsanız memnun olurum.

  6. Mersin erdemlide oturuyorum iki çocuğum var eşime yardım etmek istiyorum rica etsem paketleme işi ne olursa yapa bilirim.

  7. Mersin de yaşıyorum iki çocuk annesiyim lütfen dönüş yapar mısınız bu işe çok ihtiyacım var lütfen

  8. Yenişehir pozcu tarafında otruyorum ek iş arıyorum evde sabun paketleme toka takı ne olursa yaparım elim becerikli ve hızlıdir

  9. Evde ek iş her ne olursa yaparım çok ihtiyacım var erdemlide de oturuyorum ev hanımıyım geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

  10. mersin de yaşıyorum ve yapabileceğim bir işe ihtiyacım var dönüş yaparsınız teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı