Muğla Evlere İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları

Muğla arıcılık, çam balı, limon, portakal, greyfurt ve mandalina tarım alanlarında ön plandadır. Bunların dışında zeytincilik ve günlük ağaçlardan üretilen sığla yağı da diğer tarım ürünleri arasındadır. Tüm bu ekonomik sektörün dışında yeni gelişmekte olan Muğla evde ek iş fırsatları da yer alır. Muğla evlere ek iş veren fabrikalar sayesinde çeşitli organizasyon işleri, paketleme işleri veya montajlama gibi basit işler yapılabilmektedir. Genellikle öğrencilerin ve ev hanımlarının tercih ettiği bu iş modelleri sayesinde birçok kişi ek gelir elde edebilir.

Muğla Evde Ek İş Fırsatları

Bu yazıda Muğla evde yapabileceğiniz iş modellerini ve bu işlerin nasıl yapılacağına dair bilgiler aktaracağız.

Davetiye hazırlama işi: Muğla’da birçok organizasyon ve düğün firması bulunur. Milyonlarca turisti ağırlayan ilde birçok etkinlik ve düğün yapılır. Organizasyon firmaları bu etkinlikler için davetiyeler hazırlayarak müşterilere dağıtırlar. Muğla organizasyon firmaları bazı dönemlerde yoğun olabilirler. Bu yoğun dönemlerde davetiyelerin hazırlanılması, katlanması ve yerleştirilmesi için dışarıdan yardım alabilirler. Düğün organizasyon firmalarıyla anlaşarak bu tarz işleri evinizde hazırlayarak para kazanabilirsiniz.

Hediyelik eşya hazırlama işi: Turizm şehri olan Muğla, yıllık olarak 2 milyonun üzerinde turistlere ev sahipliği yapar. Şehre akın akın ziyarete gelen turistler ülkelerine döndüklerinde yanlarında arkadaşlarına veya ailelerine hediye götürmek isterler. Magnet, biblo, kolye, bileklik, küpe, halhal gibi birçok hediyelik eşya mağazası bu ürünler satmaktadır. Hediyelik eşyalar satan mağazalar ile anlaşarak bu ürünler evinizde hazırlayabilirsiniz. Hazırlayacağınız bu ürünlerden para kazanma fırsatınız olabilir.

Muğla

Deniz ürünleri hazırlama işi: Her yıl yaklaşık 2 milyon turist ağırlayan Muğla ilinde özellikle yaz aylarında güneş kremi, deniz simidi, güneş gözlüğü, plaj çantaları gibi plaj ve deniz ürünleri çok talep görür. Bu ürünlerin imalatlarını yapan firmalar ürünleri satışa çıkarmadan önce paketleme işlemlerinden geçer. Firmaların size verecekleri paketleme işlerini evde yaparak haftalık olarak 400 ile 500 TL arasında kazanç sağlayabilirsiniz.

Paketleme işi: Evde ek iş denilince akla ilk gelen iş modelleri arasında paketleme işleri gelir. Gündelik hayatımızda kullandığımız birçok ürün mağazalarda satışa çıkmadan önce paketleme işlemlerinden geçer. Telefon kılıfları, çorap, galoş, pipet, galoş, yara bandı ve benzeri birçok ürün paketleme işlemlerinden sonra satışa sunulmaktadır. Evinizde bu tarz ürünleri paketleyerek ek gelir elde edebilirsiniz. Evinize yakın olan fabrikalarla veya firmalarla görüşerek iş fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Paketleme işinden ayda olarak 2.500 TL gelir kazanabilirsiniz.

Bitkisel ürünleri ayıklama temizleme işi: Muğla şehrinde tarımla uğraşan birçok kişi ve fabrika bulunur. Tarlalarda birçok meyve ve bitkisel ürün yetiştirilir. Bu ürünleri toplandıktan sonra ayıklanması ve temizlenmesi gibi bir kaç işlemden geçer. Örneğin cevizlerin kırılması ve kabuklarının ayıklanması gerekir. Bu gibi uygulamaları evinizde yaparak ek gelir elde edebilirsiniz.

Okumanızı öneriyoruz : İzmir Evlere İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları başlıklı yazımızda İzmir Ek İş, İzmir Evde Ek İş ve İzmir Evde İş hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

23 Yorum

 1. Muğla’da öğrenciyim.18 yaşındayım.Bir gelire ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız sevinirim

 2. Mrb ben sultan yonka mugla bodrum gümbet de oturuyorum evde ne iş olursa yaparim tsk ederim

 3. Muğla Ortaca da yasiyorum evime ek gelir kazandirmak istiyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 4. Evde paketleme işi yapmak istiyorum 43 yaşındayım mugla ortacada yasiyorum ve acil bir gelire ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 5. Merhaba, ismim Mihrican.
  Muğla bodrum da oturuyorum.
  45 yasindayim
  El isi ve igne oyalari yapiyorum bu isi de yapabilcegimden eminim.
  2 kisi yapacagiz.
  Simdiden ilginize tesekkur ediyorum.

 6. Muğla menteşede oturuyorum evde paketleme işi arıyorum iki kişiyiz elim çabuktur

 7. Yasemin çolak Muğla/ bodrum paketkeme isine ihtiyacim var bu isi 6 kisi yapabiliriz elim hızlı ve cabuktur lütfen geri dönüş yaparmisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı