Nüfus Müdürlüğü Randevu Alma (Yeni Kimlik)

Yeni kimlik başvurusu için İlçe Nüfus Müdürlükleri üzerinden randevu sistemini kullanarak, hem kendinize uygun saat ve zamanı belirleyebilir hem de zamandan tasarruf edebilirsiniz. Sistem üzerinden yapılan yeni kimlik randevu işlemleri, çağrı merkezleri aracılığı ile yapılabildiği gibi, nüfus müdürlüğü randevu adı altındaki web portalı ile de yapılabilmektedir.

Kimlik Randevu Sorgulama 2019

Nüfus müdürlükleri web portalı üzerinden randevu sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Öncelikle, sistem size bir sıra numarası verecek ve randevu sisteminde sıra numaranız için belli bir tarih çıkartacaktır. Randevu portalı üzerinden sorgulama işlemini yaparak, uygun tarihleri görebilirsiniz.

Nüfus Müdürlüğü Randevu

Aydın Nüfus Müdürlüğü Randevu

Aydın nüfus müdürlüğünden randevu almak için nüfus müdürlüğüne doğrudan başvuru yapabilir, 0(256) 213 28 11 telefon numarası aracılığı ile yetkililerle iletişime geçilebilir ya da ALO 199 numaralı çağrı merkezinden randevu alabilirsiniz.

Uşak Nüfus Müdürlüğü Randevu

Uşak ilinde bulunan vatandaşlar yeni kimlik başvuruları için nüfus müdürlüklerinin de bilgilendirildiği sistem üzerinden randevu işlemlerini tamamlayabilir. Doğrudan nüfus müdürlükleri ile de iletişime geçilerek, randevusuz şekilde işlemler yapılabilir. Gerekli tüm başvuru işlemleri ve randevu seçenekleri için ALO 199 hattı ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Pursaklar Nüfus Müdürlüğü Randevu

Yeni kimlik başvuru randevusu için ekimlikrandevu.nvi.gov.tr adresinden ilgili nüfus müdürlüğünü seçerek, randevunuzu oluşturabilirsiniz. Randevu için verilen tarih önemli olduğu gibi doğru randevunun belirlenmesi için ilçe nüfus müdürlüklerinin de belirtilmesi gerekmektedir.

Lüleburgaz Nüfus Müdürlüğü Randevu Alma

Randevu işlemlerini kolaylaştırmak için web portalı üzerinden ekimlikrandevu.nvi.gov.tr adresine giriş yaparak, T.C. kimlik numaranızla Lüleburgaz nüfus müdürlüğünden randevu alabilirsiniz. Ayrıca, randevu işlemleri ile ilgili (0288) 417 13 05 nüfus müdürlüğü telefon numarasından da bilgi sahibi olunabilir.

Eskişehir Nüfus Müdürlüğü Randevu Alma

Randevu işlemlerini kolaylaştırmak için web portalı üzerinden ekimlikrandevu.nvi.gov.tr adresine giriş yaparak, T.C. kimlik numaranızla Lüleburgaz nüfus müdürlüğünden randevu alabilirsiniz. Ayrıca, randevu işlemleri ile ilgili (0222) 233 22 33 nüfus müdürlüğü telefon numarasından da bilgi sahibi olunabilir.

Bozüyük Nüfus Müdürlüğü Randevu Alma

Randevu işlemlerini kolaylaştırmak için web portalı üzerinden ekimlikrandevu.nvi.gov.tr adresine giriş yaparak, T.C. kimlik numaranızla Lüleburgaz nüfus müdürlüğünden randevu alabilirsiniz. Ayrıca, randevu işlemleri ile ilgili (0228) 314 54 40 nüfus müdürlüğü telefon numarasından da bilgi sahibi olunabilir.

Bartın Nüfus Müdürlüğü Randevu Alma

Randevu işlemlerini kolaylaştırmak için web portalı üzerinden ekimlikrandevu.nvi.gov.tr adresine giriş yaparak, T.C. kimlik numaranızla Lüleburgaz nüfus müdürlüğünden randevu alabilirsiniz. Ayrıca, randevu işlemleri ile ilgili (0378) 227 51 85 nüfus müdürlüğü telefon numarasından da bilgi sahibi olunabilir.

Bursa Yıldırım Nüfus Müdürlüğü Randevu

ALO 199 çağrı merkezi üzerinden yetkili kişilerle görüşerek, Bursa Yıldırım Nüfus Müdürlüğünden randevu işlemlerinizi belirleyebilirsiniz. Ayrıca, nüfus müdürlüklerinin ortak sistemde buluştuğu ekimlikrandevu.nvi.gov.tr adresinden de randevu sistemine ulaşabilirsiniz.

Sivas Nüfus Müdürlüğü Randevu Alma

Sivas nüfus müdürlüğünden yeni kimlik randevusu oluşturmak için ekimlikrandevu.nvi.gov.tr adresine giriş yaparak, bağlı olduğunuz ilçe nüfus müdürlüğünü tercih ederek, sistemden randevu sorgulaması yapabilirsiniz. 0(346) 221 17 00 telefon numarası ile de randevu işlemleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Nüfus Müdürlüğü Randevu

Kilis Nüfus Müdürlüğü Randevu Alma

Kilis Nüfus Müdürlüğü aracılığı ile yeni kimlik başvurusu yapılabildiği gibi 199 Çağrı merkezi üzerinden de ilgili nüfus müdürlüğünü seçerek, randevu oluşturabilirsiniz. Web portalı üzerinden randevu için ekimlikrandevu.nvi.gov.tr adresine giriş yapmanız yeterlidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı