O Ses Türkiye Ne Zaman ?

1
20
o ses turkiye ne zaman?

O ses Türkiye ne zaman ?

O Ses Türkiye Ne Zaman sorusu birçok kişinin merak ettiği sorulardan bir tanesidir. O ses Türkiye ne zaman ? sorusunu soran kişiler, her yaştan olan insanımızın ta kendisidir. Çünkü bu program ülkemizdeki neredeyse her yaştan insana hitap eden bir programdır. Anadolu havasından, rock, rap, türkü gibi birçok hava ve müziğe yer veren bu program, halkın katılımıyla gerçekleştiği için ayrı bir avantaja ve program içeriğine sahiptir.

O ses Türkiye ne zaman ? sorusunun cevcabına gelirsek, O Ses Türkiye’de artık sonlara gelirken yarışmanın gün sayısında da azalma yaşandı. O ses türkiye’nin yeni bölümlerini her hafta Perşembe günü saat 20.00’dan itibaren TV 8’den izlenebilecektir.

O ses Türkiye yarışmasına katılan yarışmacıların söylediği binlerce farklı şarkı ile kendine ait bir rengi ve her havadan bir havası olan program, ünlü şarkıcıların jurilik yapmasıyla birlikte yüksek bir rating skoruna sahiptir. Murat Boz, Gökhan Özoğuz, Hadise, Sibel Can’ın juriliğini yaptığı yarışma tek cümle ile : “O” sesi bulma yarışmasıdır. Çünkü bu juriler ünlü olmalarının yanı sıra ses ve müzik alanında tecrübeli, profesyonel ve birçok çalışmaya, projeye imza atmış isimlerdir.

O ses Türkiye ne zaman ? sorusuna yukarıda cevap verdikten sonra, belirtmek gerekir ki bu yarışmaya ülkemizden veya farklı ülkelerden her insan katılabilmektedir. Ancak her gelen kişi direkt olarak televizyona çıkıp yarışmamakta ve yarışma öncesi elemelere tâbi tutulmaktadır. Bu elemelerden başarıyla geçen kişiler, üst turlara çıkmakta ve O ses Türkiye’ de yarışabilmektedirler.

Sesine güvenen insanlarımızın bu yarışmaya katılarak kendileri ispat etmeleri, kendilerine belirli imkanlar sağlayacaktır. Eğer sesine güvenen bir kişi, yarışmaya katılarak sesini ispatlarsa hem büyük bir hayran kitlesine hem de jurinin övgülerine sahip olacaktır. Ayrıca tüm bunlarla birlikte, yarışmadan birincilikle çıkarsa kendi adına büyük bir başarı elde edecek ve müzik dünyasında yerini almak için hazır konumda bulunacaktır. Tabi yine bilinmelidir ki yarışmadan birinci çıkamayan ve elenen kişiler de seslerini farklı şekilde ispat edip müzik dünyasında yerlerini hazır etmişlerdir.

Bir önceki yazımız olan 2019 TYT Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here