Ordu Evlere İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları

Sanayi ve tarım alanlarında yatırımlar yapan Ordu, son dönemlerde evde ek iş veren firmalar sayesinde insanlara ek gelir fırsatı sağlamaktadır. Bu firmalar genellikle öğrencilere, ev hanımlarına ve emekliler için çeşitli kutulama, montaj, paketleme işleri, katlama veya kalite kontrol işleri vermektedir. Ordu ilinde bu tarz işler yaparak ek gelir sağlayan hatta geçimini sağlayan birçok kişi bulunur.

Ordu Evde Ek İş Fırsatları

Bugün sizler için Ordu evde ek iş veren fabrikalar ve firmaların ilanlarına, bu işlerden nasıl para kazanacağınız konusunda bilgiler aktaracağız.

Fındık temizleme işi: Evinizde en çok yapabileceğiniz iş modellerinden bir tanesidir. Ordu şehrinde birçok fındık üreticisi bulunur. Her sene üretilen fındıkların toplanması ve işlemlerden geçerek temizlenmesi gerekir. Temizlendikten sonra paketlenmesi gerekmektedir. Firmalar aracılığıyla evinizde fındık paketleme işlerini yaparak aylık olarak 2.500 TL gelir sağlayabilirsiniz.

Ordu

Parke çapak temizleme: Sanayi alanlarında da gelişmekte olan Ordu ilinde birçok parke fabrikası bulunur. Bu fabrikalar günde binlerce ürün imalatları yapmaktadır. Bu fabrikalar yoğun olduğu zamanlarda ürettikleri paketlerin kalite kontrollerini ve temizleme işlemlerini dışarıdan yaptırmaktadır. İmalat aşamalarında parkelerin üzerinde fazla çapak parçaları kalabilmektedir. Evinizde bu parçaları temizleyerek kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz.

Montaj işi: En sık yapılan ek iş modelleri arasında montaj işleri yer almaktadır. Mandal, kalem, askılık, makyaj kutusu ve buna benzer birçok ürünün montaj işleri bulunur. Fabrikalar genellikle bu ürünlerin montajlarına uğraşmak istemezler. Bu nedenle ürettikleri bu tür ürünlerin montaj işlemlerini evlerde yaptırmayı tercih ederler. Montaj işlerini yaparak aylık olarak 1.700 ile 2.000 TL arasında ek gelir elde edebilirsiniz.

Etiketleme işi: Hemen hemen her satın aldığımız ürünün üzerinde etiket bulunmaktadır. Fiyat, son kullanma tarihleri ve barkod gibi bilgilerin yer aldığı etiketleri evde yaparak para kazanabilirsiniz. Etiket makinesi ile size verilecek çeşitli tekstil, gıda gibi ürünlerin üzerine etiketlerini yapıştırmanız gerekir. Bazı ürünlerin etiketlerini dikmeniz veya bağlamanız gerekebilir. Bu işten haftalık olarak 400 ile 500 TL ek gelir elde edebilirsiniz.

Paketleme işi: Montaj işlerinden sonra en çok yapılan iş modelleri arasında paketleme işleri gelir. Gündelik hayatımızda kullandığımız birçok ürün mağazalarda, marketlerde satılmadan önce paketleme işleminden geçer. Saat, kalem, pil, kılıf, telefon, batarya ve sabun gibi birçok ürünün paketleme işlemlerini evinizde yaparak para kazanabilirsiniz.

Kalite kontrol işleri: Üretimi yapılan birçok ürünün kalite standartlarına göre uygun olup olmadığının kontrol edilmesi gerekir. Fabrikaların ürettikleri ürünlerin standartlara uygun olup olmadığının kontrolü için elemanlara ihtiyaç duyar. Bu işlerin kontrolü için fabrikaya gitmenize gerek yoktur. Fabrikadaki ürünleri evinize getirerek bu kalite kontrol işlemlerini yaparak kazanç sağlayabilirsiniz. Bu iş ile ayda yaklaşık 2.000 TL civarında kazanç sağlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

27 Yorum

 1. Ordu’da evde paketleme vs. İşi yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

 2. Benim özel gereksimli bir kızım var onun yurtdışı ilaçları ve tedavileri için evde ek iş arıyorum Ordu merkez dönüş yapılırsa çok sevinirim

 3. Merhaba ben eve paketleme işi arıyorum kiradayım 4cocuğum var masraflarını karşılayamıyor um bu yüzden ek işe ihtiyacım var

 4. Merhaba ben Ordu Fatsa da oturuyorum ve durumum çok sıkışık 4çocuğum var masrafları karşılayamıyorum aynı zamanda kirada oturuyorum

 5. Ordu fatsada duruyorum ve iki çocuğum var onları bırakıp işe gidemiyorum evde ek iş yapmak istiyorum lütfen yardımcı

 6. Murat Çelik
  Ünye
  22
  2 kişiyle yapıcam
  400-500 ürün yapabilirim
  Eskiden böyle bir iş yaptım

 7. Evde paketleme işi yapmak istiyorum zor durumdayım ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 8. Ordu merkezde yaşıyorum evde ise çok ihtiyacım var çocuklarıma bakacak kimse olmadığı için dışarıda çalışamıyorum ne iş olsa yaparım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı