Pendik Evlere İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları

Özellikle tekstil alanında büyük bir istihdam sağlayan Pendik de pek çok farklı ek iş imkanları bulunmaktadır. Evde ek iş arayan ve geçim sıkıntısı yaşayan insanlar oturdukları yerden rahat bir şekilde ek iş yapabilir. İşte Pendik de ek işler ve detayları;

Eşarp Paketleme İşi

Pendik de hizmet veren fabrikaların başında eşarp firmaları gelmektedir. Eşarp üretimlerinin yapıldığı ve tüm İstanbul ilçelerine iletilen eşarplar poşetleme işlemleri yapıldıktan sonra paketlenir. Evde eşarp paketleme işleri kadınlar için doğru bir iş olarak görünse de erkekler tarafından da kolay bir şekilde yapılabilir.

Fabrikadan veya doğrudan firmalar sizlere teslim edecekleri eşarpları gösterildiği gibi ütüsü bozulmadan katlanılmalı ve poşetlenmelidir. Her poşetleme sizlere 0.10 kuruş para kazandıracaktır.

Pendik

Evde Poşet İşi

Pendik evde ek iş fırsatlarından biri de poşetleme işlemidir. Fabrikalarda üretilen tüm eşyaları, malzemeleri ve gıdalar çeşitli poşetleme işlemleri yapıldıktan sonra satışa sunulur. Bu işte firmaların sizlere vereceği poşetler gösterilen bir şekilde katlanarak hazır hale getirilesi istenir. Genellikle küçük poşetler verilir ve tek bir poşet içerisinde 10 veya 15 adet olacak şekilde talep gelmektedir. Bu işte bir aylık ortalama 2000 poşet hazırlayarak 1.400 TL kazanabilirsiniz.

Pipet Paketleme İşi

Cafe, lokanta veya bir otel de içecek istenilirken yanında sağlıklı açısından pipet istenir. Dışarıda içeceğimiz içeceklerin kutular, bardaklar veya şişeleri depo ortamında kirlenmiş olabilir. Bu nedenle müşteriler bir şey içtiklerinde pipet istemektedir. Bu nedenle cafe veya oteller bu iş için eleman aramaktadır. Yapılması gereken firmanın size vereceği pipetleri, düzgün bir şekilde paketlemenizdir. Her bir pakete 100 adet pipet koyacak şekilde paketlenmesi istenmektedir.

Evde Tespih İşi

Hem erkekler, hem de kadınlar tarafından yapılabilecek ek işler arasında olan tespih işleri yüksek kazançlar sağlamaktadır. Tecrübe ve bilgi gerekmediği için yoğun olarak talep gören bir iştir. Tespih işi aynı zamanda her dönem gerçekleştirildiği için kazancınızın devamlılığı olacaktır. Size örnek olarak verilecek tespihlere göre hazırlamanız istenecektir. Verilen malzemeler ile hazırlayarak her bir tespih içi ortalama 2 TL ile 3 TL arasında kazanç sağlayabilirsiniz. Aylık düzenli olarak yapıldığı zaman tespih işinden 1.800 TL ile 2.500 TL arasında kazanç elde edebilirsiniz.

Bahsettiğimiz birkaç iş alanı dışında evde yapabileceğiniz birçok ek iş bulunmaktadır. Pendik de özellikle evde yapabileceğiniz paketleme işlerinde aylık yüksek gelirler elde etmenizi sağlayacaktır.

Pendik de ek iş veren firmaların sayısı oldukça fazladır. Bu nedenle iş bulma konusunda sıkıntı yaşamazsınız. Pendik ilçesinin hangi mahallesinde olursanız olun hiç fark etmeden, evlere ek iş veren firmalar sizlerle anlaştıktan sonra yapacağınız işleri ayağınıza kadar gelecektir. Pendik ilçesinde evde ek iş yaparak aylık yaklaşık 2000 TL ile 3500 TL arasında ek gelir elde etmeniz mümkündür. Sizlerde kendinize uygun ek iş ilanlarını arıyorsanız veya aylık sabit ek gelir kazanmak istiyorsanız hemen Pendik ek iş firmalarına başvuru yapabilirsiniz. İş yoğunluklarına ve eleman ihtiyaçlarına göre firmalar sizi kısa süre sizlerle iletişime geçecektir.

İlgili Makaleler

31 Yorum

  1. Merhaba
    Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.Pendikte oturuyorum.

  2. Merhaba adım Hatice bende evde boş durmak istemiyorum önceden paketleme ve temizleme işi yapmistim tekrardan yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim iyi gunler

  3. Merhabalar bende evde paketleme işi yapmak istiyorum mümkünse ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

  4. Merhaba iyi günler rahatsızlık verdiğim için özür dilerim benim bu işe ihtiyacım var sizleri mahçup duruma inanın getirmem sizlerden iş istiyorum

  5. Sayın Yetkili,
    Evde pipet paketleme işi yapmak istiyorum. Pendik Kurtköy’de oturuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı