Kapat

PTT Kargo Kaç Günde Gelir? (2018)

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 3 Kişi Oy Verdi, 5 Üzerinden Ortalama Puan: 1,67. Bu Yazıya Oy Vermek İster Misiniz?
Loading...
Anasayfa
Kaç Günde PTT Kargo Kaç Günde Gelir? (2018)
PTT Kargo Kaç Günde Gelir?

PTT Kargo Kaç Günde Gelir?


Birçok kişi artık kargolarda vazgeçilmezimiz olan PTT kargo hakkında sorular sormaktadır. PTT kargo kaç günde gelir sorusunu neredeyse her gün birçok platformda görmekteyiz. Şimdi gelelim asıl konuya. PTT kargo neden bu kadar çok tutuluyor?

PTT Kargo Neden Bu Kadar Çok Tutuluyor?

PTT hizmet açısından birçok alanda hizmet vermektedir. Bu yüzden birçok müşteri tarafından sürekli kullanılmaktadır. PTT (Posta Telgraf Teşkilatı) posta, telgraf, kargo gibi birçok alanda hizmet vermektedir. PTT kargo diğer kargo firmalarıyla kıyaslandığı zaman daha uygun fiyatlarda kargo taşımacılığı gerçekleştirmektedir. Bunun yanında sadece yurtiçinde değil yurtdışından bize kargolarımızı ulaştırmaktadır. Tabi ki ülkemizden de yurtdışına kargo taşımacılığı yapmaktadır. Tabi kide yurtdışına kargo taşımacılığının fiyat tarifesi ülke içinde ki taşımacılıktan biraz daha farklı olmaktadır.

Son zamanlarda fazlaca ünlenen yurtdışı alışveriş siteleri ptt kargo ile çalışmaktadır. Ptt kargo ile kargolar ülkemize yaklaşık 15 günde yurttışından gelmektedir. Özellikle Çin, Abd, Almanya gibi ülkelerden yapılan alışverişler son zamanlarda artmıştır.

PTT Kargo Kaç Günde Gider?

PTT Kargo Kaç Günde Gelir?Ptt kargo yurtiçinde yaklaşık olarak 1-4 gün arasında teslimatları yapmaktadır. Ama nadiren de olsa erken geldiği ya da daha geç geldiği olabilmektedir. Özellikle geç geldiği konusunda forumlarda bolca şikayete rastlamaktayız. 1-4 gün il ilçe merkezleri için geçerlidir. Eğer bir ilçeye bağlı bir köyde yaşıyorsanız ve dağıtım süresi haftada 1 gün ise kargonuz yaklaşık 7 günde gelecektir. Yani bucak, köy ya da belde de ikamet ediyorsanız kargo teslim süreleri istisnai bir durum olarak farklı sürelerde gelebilir. Bu durumlarda PTT gönderinizi (APS-Taahhütlü Gönderiler) gönderirken teslim süreleri hakkında bilgi alarak gönderiniz.

Yurtdışından aldığınız ürünlerde ise yaklaşık 15 gün içinde kargolarınız teslim edilmektedir.

PTT Kargo Gönderi Takibi

“PTT Kargo Kaç Günde Gelir? (2018)” üzerine 52 yorum

 1. Anonim says:
 2. Hakan says:
  • Tayfun says:
  • PTT says:
 3. Canan says:
 4. Seradar ÇAM says:
 5. Recep says:
 6. Ebre says:
 7. Ebre says:
 8. Ebre says:
 9. Ebre says:
 10. Esra says:
 11. Anonim says:
 12. Funda says:
 13. Aydın says:
 14. Sude torba says:
 15. Busra says:
 16. Anonim says:
 17. Anonim says:
 18. Anonim says:
 19. eda says:
 20. Asya says:
 21. Volkan says:
 22. Anonim says:
 23. Anonim says:
 24. KürkMantoluMadonna says:
 25. Bilal says:
 26. Ayşe Çetinaslan says:
 27. müco says:
 28. Emel says:
 29. isminiz zorunlu:) says:
  • Anonim says:
 30. Anonim says:
 31. Anonim says:
 32. Yasin Akalın says:
  • Emre says:
 33. Anonim says:
 34. Anonim says:
 35. Anonim says:
 36. Metehan says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.