Sakarya Evlere İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları

Sakarya evde ek iş veren firmalar için güzel bir şehirdir. Evde ek iş olarak yapılmakta olan birçok iş bu ilde yapabilirsiniz. Evde ek iş fırsatları sayesinde para kazanmayı isteyen birçok insan burada iş modellerinden yararlanmaktadır. Sizlerde burada yaşıyorsanız evde ek iş bulabilirsiniz ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bu güzel ilimiz, Batı Karadeniz’de bulunur. Yaklaşık 1 milyona yakın kişi yaşamaktadır ve nüfusu gittikçe artmaktadır. Birçok yeni fabrika yeni yatırımlar gerçekleştirmektedir. Sanayi bakımından çok zengin bir şehirdir. Sakarya’da ne iş yapabilirim diye merak ediyorsanız sizlere detaylı bir inceleme hazırladık.

Sakarya Evde Ek İş Fırsatları

Güpür işi: Sakarya’da tekstil atölyelerin çok fazlam olmasından dolayı evde kesim, güpür ve işleme gibi tekstil ile alakalı ek işleri yapabilirsiniz. Her ilçede bulmanın pek mümkün olmadığı evde güpür işleri hem yapımı kolay hem de zevkli işlerden biridir. Güpür kesme işleri, anlaşacağınız tekstil firmaların size vereceği birleşik güpürleri istenilen şekilde kesmeniz ve birbirinden ayırmanız şeklinde yapılır. Tüm güpür parçalarını kestikten sonra firmaya teslim ederek para kazanabilirsiniz.

Sakarya

Dosya işi: Sakarya’da evde dosya işleri yapılmaktadır. Bu işlemlerde dosyaları paketlemeniz gerekir. Bazen dosya düzenleme işleri de günlük olarak çalışanlara verilmektedir. Dosya paketleme işlerinde büyük firmalar veya kırtasiyelere vermektedir. Dosya paketleme ilanlarına bakarak işleri bulabilirsiniz.

Davetiye katlama işi: Evde davetiye katlama işleri de çok tercih edilen bir iş modelidir. Davetiye katlama işleri özellikle bahar aylarında çok fazla talep görmektedir. Düğün organizasyon firmaları bu işleri yaptırmak için ev hanımlarına iş fırsatları sağlamaktadır. Bu şehirde de işler çok fazla yapılıyor ve evlere verilmektedir.

Sabun paketleme: Evde sabun paketleme işleri çok talep görmektedir. Bu şehir dediğimiz gibi birçok evde ek iş imkanı sağlamaktadır. Bu nedenle bu ilde yaşayanlar şanslıdır. Sabun firmaları sayesinde, sabun paketleme işlerini yapabilirsiniz. Sabun firmalarına ulaşarak evde ek iş fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Nikah şekeri yapımı: Evde nikah şekeri yaparak para kazanabilirsiniz. Yaz aylarının gelmesi ile birlikte bu işleri yapacak insanlara ihtiyaç duyulur. Davetiye katlama işleri gibi nikah şekeri işlerinde de yaptıracak elemanlara ihtiyaç duyulur. Düğün organizasyon firmaları ve nikah şekeri yaptıran yerler bu işleri evlere vermektedir.

Kına paketleme işi: Sakarya’da son olarak evde kına paketleme işleri yapabilirsiniz. Bu işten sürekli olarak kazanç elde edebilirsiniz. Bunun nedeni ise her sene binlerce kişi evleniyor ve hemen hemen hepsi de kına organizasyonları yapmaktadır. Bu sayede insanlara evde ek iş fırsatları oluşuyor. Sakarya’da kına işleri yapan firmalar işlerini yetiştiremediği zaman iş ilanları açar. Sakarya’da kına toptancılarıyla görüşerek bu işlere başvurabilirsiniz.

İlgili Makaleler

92 Yorum

  1. Serdivanda yaşıyorum 2 arkadaşımla birlikte paketleme işi yapmak istiyoruz ihtiyacımız var dönüş yaparsanız seviniriz

  2. Merhaba,
    Evlere boncuk dizme işi verilir. Sürekli yılın her günü adetli iş var.Ücret dolgun. Ödeme peşin. İrtibat: 0 (534) 956 56 44 Ali Bey.

    1. Merhabalar ben iş arıyorum çabuktur elim bana geri dönüş sağlarsınız memnun olurum herhangi is bana farketmez boncuk sabun

  3. Sakarya Adapazarı evde ek iş yapmak istiyorum sabun paketleme işini yapabilirim

  4. Merhabalar! Sakarya’da ikamet eden Ev Temizliğinde çalışacak bayan iş arkadaşları arıyoruz. (GÜNLÜK 200 TL + YEMEK + YOL PARASI) Çalışma saatleri: Sabah; 09:00 – Akşam; 17:00 olmaktadır ve hafta sonu Cumartesi yarım gün çalışma tam ücret, Pazar günü ise tatildir. WhatsApp: +905346479393

  5. Adres:korucuk mah. 1735 ada C6 daire 7 sakarya adapazarı iletişim:05413872315 işe çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız çok sevinirim

  6. Merhaba evde iş yapmak istiyorum elim çabuk sabun kına pipet mum paketleme vs dnüş yaparsanız sevinirim korucuk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı