Sakarya Evlere İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları

Sakarya evde ek iş veren firmalar için güzel bir şehirdir. Evde ek iş olarak yapılmakta olan birçok iş bu ilde yapabilirsiniz. Evde ek iş fırsatları sayesinde para kazanmayı isteyen birçok insan burada iş modellerinden yararlanmaktadır. Sizlerde burada yaşıyorsanız evde ek iş bulabilirsiniz ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bu güzel ilimiz, Batı Karadeniz’de bulunur. Yaklaşık 1 milyona yakın kişi yaşamaktadır ve nüfusu gittikçe artmaktadır. Birçok yeni fabrika yeni yatırımlar gerçekleştirmektedir. Sanayi bakımından çok zengin bir şehirdir. Sakarya’da ne iş yapabilirim diye merak ediyorsanız sizlere detaylı bir inceleme hazırladık.

Sakarya Evde Ek İş Fırsatları

Güpür işi: Sakarya’da tekstil atölyelerin çok fazlam olmasından dolayı evde kesim, güpür ve işleme gibi tekstil ile alakalı ek işleri yapabilirsiniz. Her ilçede bulmanın pek mümkün olmadığı evde güpür işleri hem yapımı kolay hem de zevkli işlerden biridir. Güpür kesme işleri, anlaşacağınız tekstil firmaların size vereceği birleşik güpürleri istenilen şekilde kesmeniz ve birbirinden ayırmanız şeklinde yapılır. Tüm güpür parçalarını kestikten sonra firmaya teslim ederek para kazanabilirsiniz.

Sakarya

Dosya işi: Sakarya’da evde dosya işleri yapılmaktadır. Bu işlemlerde dosyaları paketlemeniz gerekir. Bazen dosya düzenleme işleri de günlük olarak çalışanlara verilmektedir. Dosya paketleme işlerinde büyük firmalar veya kırtasiyelere vermektedir. Dosya paketleme ilanlarına bakarak işleri bulabilirsiniz.

Davetiye katlama işi: Evde davetiye katlama işleri de çok tercih edilen bir iş modelidir. Davetiye katlama işleri özellikle bahar aylarında çok fazla talep görmektedir. Düğün organizasyon firmaları bu işleri yaptırmak için ev hanımlarına iş fırsatları sağlamaktadır. Bu şehirde de işler çok fazla yapılıyor ve evlere verilmektedir.

Sabun paketleme: Evde sabun paketleme işleri çok talep görmektedir. Bu şehir dediğimiz gibi birçok evde ek iş imkanı sağlamaktadır. Bu nedenle bu ilde yaşayanlar şanslıdır. Sabun firmaları sayesinde, sabun paketleme işlerini yapabilirsiniz. Sabun firmalarına ulaşarak evde ek iş fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Nikah şekeri yapımı: Evde nikah şekeri yaparak para kazanabilirsiniz. Yaz aylarının gelmesi ile birlikte bu işleri yapacak insanlara ihtiyaç duyulur. Davetiye katlama işleri gibi nikah şekeri işlerinde de yaptıracak elemanlara ihtiyaç duyulur. Düğün organizasyon firmaları ve nikah şekeri yaptıran yerler bu işleri evlere vermektedir.

Kına paketleme işi: Sakarya’da son olarak evde kına paketleme işleri yapabilirsiniz. Bu işten sürekli olarak kazanç elde edebilirsiniz. Bunun nedeni ise her sene binlerce kişi evleniyor ve hemen hemen hepsi de kına organizasyonları yapmaktadır. Bu sayede insanlara evde ek iş fırsatları oluşuyor. Sakarya’da kına işleri yapan firmalar işlerini yetiştiremediği zaman iş ilanları açar. Sakarya’da kına toptancılarıyla görüşerek bu işlere başvurabilirsiniz.

Okumanızı öneriyoruz : Samsun Evlere İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları başlıklı yazımızda samsun ek iş, samsun evde ek iş ve samsun evde ek iş ilanları hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

19 Yorum

 1. Şenol Sarıgöl. Her türlü paketleme işi yaparım. Serdivan Yazlık mahallesinde oturuyorum.

 2. Sakarya adapazarında oturuyorum öğrenciyim her türlü paketlemeyi en güzel şekilde yapabilirim lütfen bana ulaşın çok ihtiyacım var

 3. Her türlü paketleme işi yapabilirim, acill ise ihtiyacim var, Evliyim ve 4 aylık bi çocuğum var.
  İsim soyisim : Şeymanur Yaşar
  Yaşadığınız ilçe/mahalle: Sakarya / Adapazarı / Çark cd. Semerciler mh.
  Yaşınız: 23
  Mesleğiniz: Ev hanımı
  Haftalık/aylık maaş beklentiniz: 1000 – 2000 ₺
  Günde kaç ürün hazırlayabilirsiniz: İse gore Elimden geldiği kadar Çabalayıp yaparım.

 4. Sakarya erenler de oturuyorum öğrenciyim her türlü paketleme işi yaparım çok ihtiyacım var .

 5. Sakarya Adapazarında oturuyorum öğrenciyim ve evde paketleme işine çok ihtiyacım var

 6. Sakarya karasuda oturuyorum eşim cezaevinde olduğu için evde ek gelir olarak sabun işi istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 7. Merhaba ek iş paketleme yapmak istiyorum 3 çocuğumla gecimimiz dar olduğu icin yardimci olurmusunuz bnada

 8. İnegolde 50 kişilik gurubum var direk firmadan motiv isi yapmak istiyorum lütfen geri dunus yapın

 9. Ben sakar ya maltepe mahallesinde oturuyorum evde ne iş olursa yaparım iki tane çocuğum var ne olsa yaparım ne olur banada yardımcı olun eşim çalışmıyor çok zor durumdayim

 10. Sakarya adapazarında oturuyrm evde paketleme işi arıyorum acil yardımcı olursanız cok memnun olurum lütfen

  1. Ben Sakarya’nın Akyazı ilçesinin su kenarı mh. oturuyorum acil ek işe ihtiyacım var hemen geri dönüş yaparsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı