Şanlıurfa Evlere İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları

Sanayi bölgeleri ve fabrikalar gün geçtikçe büyüyen ekonomiye sahip olan Şanlıurfa da evde ek iş fırsatları bulunmaktadır. Özellikle öğrenciler ve ev hanımlarının tercih ettiği bu iş modellerini, firmalar tarafından çeşitli katlama, paketleme, montaj gibi işler yapılmaktadır. Urfa da bulunan birçok fabrika bu tür işleri insanlara vererek hem  çalışma olanakları sağlar hem de iş yüklerini azaltırlar. Sizler için Şanlıurfa ek iş veren firmaları ve bu firmalardan evlere verdikleri işleri inceledik.

Şanlıurfa Ek İş Fırsatları

Paketleme işi: Her ilde olduğu gibi Şanlıurfa şehrinde de birçok iş yeri ve fabrika bulunur. Bu firmalar yoğun bir şekilde siparişler alarak yetiştirmeye çalışır. Bazı firmalar 7/24 çalışmalarına rağmen bazı zamanlarda ellerinde ki işleri yetiştirmekte zorlanırlar. Siparişleri zamanında yetiştirebilmek için firmalar paketleme işlerini dışarıdan yapmayı tercih ederler. Evinizde bu işleri yaparak para kazanabilirsiniz. Bu iş ile günlük olarak 60 TL, yerine göre aylık olarak yaklaşık 1.700 TL kazanç sağlamanız mümkündür.

Şanlıurfa

İplik işi: Şanlıurfa şehrinde birçok iplik firması bulunur. Bu firmalar dünyanın dört bir yanına iplik ihraç etmektedir. Yoğun bir şekilde üretimler yapan firmalar, ürettikleri iplerin sarılması ve etiketlenmesi için dışarıdan destek alabilmektedir. Ellerinde bulunan ipliklerin paketlenmesi için evlere ek iş vererek kısa zamanda siparişleri yetiştirmiş olurlar. Kolay bir şekilde evlerinizde iplik paketleme işleri yaparak aylık olarak yaklaşık 1.500 TL ek gelir elde edebilirsiniz.

Örgü örerek para kazanmak: El işinde yetenekliyseniz bu iş modeli tam size göre. El işi örgü ürünleri Türkiye’nin birçok şehrinde büyük ilgi görür. Özellikle kış aylarında eldiven, bere, şal, atkı, çorap ve patik gibi el işi ürünlerini hazırlayıp satarak ek gelir elde edebilirsiniz. Ördüğünüz el işlerini çevrenizdeki kişilere veya sosyal medya hesaplarından satışa sunabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarında birçok kişiye ulaşmanız mümkündür.

Şapka etiketleme: Şanlıurfa da birçok tekstil fabrikası ve firması bulunur. Tekstil firmaları birçok tekstil ürünü üretir. Bu ürünler arasında en çok talep gören ise şapkadır. Firmalar ürettikleri şapkaların üzerine etiket yerleştirirler. Etiketlerin içeriğinde ürünün rengi, ölçüsü ve yıkama talimatları gibi bilgiler yer alır. Tekstil firmalarıyla anlaşarak evlerinizde şapka etiketleme işi yapabilirsiniz. Şapka etiketleme işleri oldukça kolaydır. Firmaların sizlere vereceği malzemelerle şapkaların iç kısımlarına etiket dikmeniz gerekir. Bu iş ile aylık olarak yaklaşık 1.500 TL kazanç sağlayabilirsiniz.

Pipet işi: En çok talep gören ve iş yoğunlukları yüksek olan bir diğer iş pipet paketleme işleridir. Hazırlanması basit olan bu iş ile firmaların vereceği birbirinden farklı renklerde pipetleri ayırarak, her paketleme için 50 adet veya 100 adet gelecek şekilde yerleştirerek para kazanabilirsiniz. Düzenli olarak çalışırsanız pipet paketleme işlerinden aylık olarak 2.000 TL ve üzerinde kazanç sağlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

35 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı