Sevgilimle Kaç Gün Oldu? (Sevgililik Hesaplama)

Gün hesaplama, tarih hesaplama, kaç gün oldu, ay hesaplama, yıl hesaplama bu sorular sizlere birşey hatırlatıyor mu? Evet hepinizden aynı şeyi duyar gibiyim. Kalbizin dolu olduğu ve sevgilimle kaç gün oldu sorunun diğer eş anlamlı kelimeleri olduğunu anladınız. :) Aşk sayacı, günümüzde en çok aranan sayaçlardandır diyebiliriz. Özellikle genç sevgililer, birbirlerini tanıdıkları günden çıkmaya başladıkları güne, ilk mesajlaştıkları günden ilk kavgalarına kadar her tarihi hesaplamak isterler. Sevgilimle kaç gün oldu? sevgili gün sayma programı var mı? sorusuna en net cevabı almak için yukarıda hazırladığımız forma gerekli tarihleri girerek yıl, ay, gün ve saat bazında sevgilinizle kaç gün olduğu hakkında en net cevabı hemen bulabilirsiniz.

Sevgilimle Kaç Gün Oldu?

Başlangıç olarak verilen tarih ile hesaplama yapılan güne kadar geçen süreyi, tam gün sayısı olarak hesaplayan sistem sayesinde, pratik sonuca hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. İki tarih arasındaki gün sayısını hesaplama sistemi kişiye özel şekilde formüle edilebilir. Bu işlem aynı zamanda; kaç gün kaldı, yaş hesaplama, tatil hesaplama veya önemli günleri görmek için de kullanılabilir.

Başlangıç Tarihi Giriniz


Kişi için anlam ifade eden, özel günler, yıl dönümleri veya doğum günleri yeni başlayan arkadaşlıklarda önemli olduğu gibi yılların hızla akıp geçtiği ilişkilerde de önemlidir. Sürpriz yapmak isteyenler veya uğurlu günlerde özel organizasyonlar yaparak karşındakini mutlu etmek isteyenler için hazırlanan formüller, gün sayısı ve iki tarih arasındaki farkı da gösterir.

sevgilimle kaç gün oldu
sevgilimle kaç gün oldu

Sevgilimle Kaç Saat Oldu?

İlişkilerin kaç saniyedir devam ettiğini bile hesaplamanın mümkün olduğu bu formül ile aradığınız sorunun cevabına kısa sürede ulaşabilirsiniz. Sevgilisinin gönlünde özel bir yer edinmek isteyenler sevgililik hesaplama sistemi sayesinde aşk hayatlarına heyecan katabilirler. Sıradan bir ilişkiyi kurtarmak ve renklendirmek için örneğin 500.gününüzü özel bir yemekle kutlayabilir ve bu günün anısına unutulmaz bir hediye ile sevginizi net bir şekilde gösterebilirsiniz. Aşk yaşantısına yeni bir hedef koymak isteyenler ise belirledikleri güne ne kadar yaklaştıklarını görebilirler. Her yeni günde farklı hatıralar yaşamak ve yaşatmak sizin elinizde!

Sevgili Gün Sayma Programı

Sevgilinizle geçirdiğiniz süre birbirinizi ne kadar iyi anladığınızın da kanıtı olabilir. Özellikle aşk ve sevginin değerini onu kaybettiğinde anlayanlar için bir tedbir olarak uygulanabilecek formül sayesinde, özel günlerde sıcak kutlama mesajları ile sevgilinizi şaşırtabilirsiniz. Özel bir neden yaratarak sevdiğiniz kişiyle deniz kenarında, lunaparkta, sanatsal bir etkinlikte ya da doğa yürüyüşünde keyifli vakit geçirebilir ve birbirinizin varlığında ne kadar memnun olduğunuz net bir şekilde gösterebilirsiniz.

gün hesaplama
gün hesaplama

Sevgilimle Kaç Gün Oldu Hesaplama

Sevdiğiniz kişiye “Bugün seninle aşkımızın 750.günü” yazılı bir mesaj göndererek O’nun için neler düşündüğünüzü gözler önüne serebilirsiniz. Ortaya çıkan sayıya uygun bir mesaj hazırlayarak sıradan olmaktan çıkabilir ve sevgilinizin gönlünü bir kez daha kazanabilirsiniz. Bu mesajlar özellikle kadınların çok hoşuna gidecektir. “Kaç gün oldu” sürprizini bir kere hayatınıza soktuktan sonra dilediğiniz gün yeni bir sürprizle eşinizi şımartabilirsiniz.

Sabah kahvaltısında yumurtanın üstüne, öğle yemeğinde salataya ya da akşam yemeğinde verilecek çiçeğe iliştirilen kaç gündür birlikte olduğunuzu gösteren rakamlar hayatı süsleyecek ve rutinlikten çıkaracak bir anlam ifade edecektir. Beraber geçirdiğiniz gün sayısını hesaplayarak acı, tatlı, mutlu, sevgi dolu ve heyecanlı yeni günlere yelken açabilirsiniz.

kaç gün oldu
kaç gün oldu

Gün Ay Yıl Hesaplama

Gün-ay-yıl hesaplama sistemini karşınızdaki kişi için yapsanız da aslında siz de ortaya çıkan sonuçla gerçeklerle bir kez daha yüzleşebilir ve sevdiğinize olan aşkınızı kendinize de itiraf edebilirsiniz. Sevmek, sevilmek isteyen çiftler için romantik olduğu kadar da bağlayıcı değere sahip olan hesaplama işlemi, en zorlu kalpleri bile fethetmek için yeterli olacaktır.

Aşkınızı karşınızdaki kişiye hissettirecek en önemli şey yaratıcı ve aşk dolu bir mesaj olacaktır. Kolay bir şekilde yapacağınız hesaplama sayesinde ilham alabilir ve duygularınızı daha kolay bir şekilde karşınızdaki kişiye aktarabilirsiniz. Gerçek aşkı bulmanın çok zor olduğu günümüzde siz de elinizdeki değeri ve her yeni gün bu ilişkiyi güçlendirecek özel bir fırsat yaratmaya çalışın.

tarih hesaplama
tarih hesaplama

Bir önceki makalemizide okumanızı öneriyoruz. Yüzyıl Hesaplama - Kaçıncı Yüzyıldayız 2020? Kısa Yoldan Hesaplama başlıklı makalemizde editörlerimiz sizler için önemli konulada değindi. Okumanızı öneriyoruz.

Bir Yorum

  1. 22 haziran 13.47ile 22 ocak 13.47 arası kaç yıl kaç ay kaç hafta kaç saat kaç dakika

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı