Simit Ayran Kaç Kaloridir Simit Ayranın Kalorisi

Simit Ayran Kaç Kaloridir Simit Ayranın Kalorisi, simit çoğu kez kendimizi aç hissettiğimizde karşımıza ilk çıkan besin türüdür. Hemen hemen her caddede bir simitçi bulunur.

Bu da acıktığımız zaman en çok tükkettiğimiz gıdalar arasına simidi ilk sıralara yükseltiyor. Ayrıca simit tek başına yutulması bile çok zor olan kuru bir gıda. Bu yüzden de yanında ayran, çay gibi içecekler ile birlikte tüketiliyor. Büyük simit dükkanlarında simit tepsilerinin başında her zaman birde krem peynir yada halk deyimi ile üçgen peynir bulunur. Şimdi simit ayran ve diğer gıdalar ile kaç kalori alırız onu bakalım ;

Simit Ayran Kaç Kaloridir Simit Ayranın Kalorisi

Simit Ayran

1 Adet Simit Ayran Kaç Kalori : 510 Kaloridir

1 Adet Simit Çay Kaç Kalori : 459 Kaloridir

1 Adet Üçgen Krem Peynir Ve Simit Kaç Kalori : 470 Kalori

Simit Ayranın Kalorisi Fazla mı ?

Simitte bulunan yağ, susam, pekmez, un ve diğer katkı maddeleri kilo vermek isteyenlerin uzak durmak istedikleri türden gıdalardır. Zayıflamak isteyenler için önerilmez. Farklı atıştırmalıklar veya ara öğün gıdaları tüketmeniz önerilir. Şöyle bir hesap yapmak gerekirse Aldığınız 500 kaloriyi yakmak için 1,5 saat Hafif tempoda yürüyüş yapmanız gerekmektedir. 1 Simit ayran için buna değer mi kararı siz verin. Bir diğer hesapla simit ve ayranın kalorisi ne kadar yüksek onu daha iyi anlayacaksınız. 1 Adet Söz konusu gıdayı tüketmek yerine 7 Kase Ev yapımı Çorba içebilirsiniz. 1,5 Tavuk döner yiyebilirsiniz. Sizlere tavsiyemiz diyet yaparken bu üründen olabildiğinizce uzak durmanızdır.

Ayrıca Sitemizde %100 etkili hızlı sonuç almanıza yardımcı olabilecek diyet listeleri eklenmiştir. Diyet listelerimizi Kontrol etmenizi Öneririz. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı