Sivilce Bandı Nasıl Kullanılır

Sivilce Bandı Nasıl Kullanılır. Ergenlik dönemine girmiş olan birisinde sivilceler çok daha fazla çıkmaktadır. Yüzünde veya herhangi bir yerinde sivilce çıkan birisi yüz maskesi, kremler veya haplar ve bunlara benzer sivilcelerden kurutmak için birçok yönteme başvurabilir.

Bunların dışında bir de sivilce ve siyah nokta bantları vardır. Peki, sivilce bantları var ama nasıl kullanılacağını bilmiyorsunuz ve Sivilce bandı Nasıl Kullanılır? Diye mi soruyorsunuz.

Kullanımı oldukça basit, eczane ve büyük alışveriş marketlerinden fiyatı 8 veya 10 lira olan sivilce bandını 1 hafta içinde 1 veya en fazla 2 defa kullanmak suretiyle banyodan çıktıktan sonra kullanması tavsiye edilir. Bantları açıp yapıştıracak olduğunuz yüzünüze veya burnunuza yapıştırmalısınız ve kurumaya bırakmalısınız yaklaşık olarak 20 dakika bekledikten sonra bandı hızlı bir şekilde yüzünüzden asılın. Yüzeyi yumuşak ve pamuksu olan bu bantlar birkaç hafta düzenli olarak kullanıldığı zaman yüzünüz temiz ve sivilcesiz bir görünümüne kavuşur.

Sivilce Bandı Nasıl Kullanılır

Sivilce bantlarını kullanmaya başladıktan itibaren sivilceler iyice yok olmadıktan sonra kullanmaya devam etmelisiniz. Aksi halde tekrar sivilceler çıkabilir. Sivilceler geçtikten sonra da epey bir zaman sivilce bantlarını kullanmanız tavsiye edilir. Ancak daha iyi sonuçlar elde etmek ve sivilceden hemen kurtulmak istiyorsanız eğer sivilce bandını akşam yatmadan önce uygulayın ve sabah kalktıktan sonra çıkarın. Ama unutmayın bu işlemleri sivilce yok oluncaya kadar haftada 2defa uygulayın.

Sivilce Bandı Fiyatları

Sivilceler görünüm olarak kötü bir görünüm sergiler. Bir de yüz de çıktığı zaman daha çok belli olduğu için bazı kişileri özellik ile bayanları çok rahatsız etmektedir. İlaç sanayin de çok fazla ilerleme kaydedildiği için her gün yeni bir ilaç geliştirilmekte. Sivilcelerde kurtulmak için sivilce bandı kullanabilirsiniz.

Sivilce Bandı Nasıl Kullanılır

Sivilce Bandı fiyatları markaya göre kullanılacağı bölgeye göre değişir. Nivea Visage T – bölgesi için kullanılacak sivilce bandı satış fiyatı 8, 75 TL’dir. HappyCare Acne – sivilceler için şeffaf yara bandı satış fiyatı 15, 50 TL’dir. Roll Bant Sivilce Bandı suya dayanıklı – şeffaf 6, 90 TL’dir. Stopever Acne Patch sivilce, akne, siyah nokta giderici Patch içerisin de 16 adet bulunur ve satış fiyatı da 7, 24 TL’dir. Sanita HappyCare Acne bandı 24’lü paket 18, 90 TL fiyata satılır.

Dıadermıne T bölge bandı arındırıcı etkili 2 adet 6’lı paket satış fiyatı 32, 90 TL’dir. Biotak T bant siyah nokta bandı 13, 39 TL’dir. Nitro Canada burun siyah nokta temizleme bandı içinde 5 adet olan paket 59, 90 TL’ye satılır. Octacare akne bandı ve içerisin de 36 adet var. Hipo alerjenik özelliği de bulunuyor. Satış fiyatı da 15, 00 TL’dir. Değişik fiyatlarda başka çeşitlerde bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı