STEAM Yaz İndirimleri Ne Zaman Bitecek 2020?

Steam yaz indirimleri ne zaman bitecek 2019?  Sorusunu birçok oyun sevdalısı kişi merakla sormaktadır ve bu soru hem onlar için hem de cepleri için büyük önem arz etmektedir. Steam yaz indirimlerinde çeşitli oyun kategorilerinde %30 ile % 70 arasına denk gelen indirimler uygulanmaktadır. İndirimlerin çok istenilen ve popüler olan oyunlara da uygulanıyor olması oyun ve teknoloji severlerin adeta gözlerini döndürmektedir. Bu durum pek çok oyunu oynamak isteyen lakin maddi durumu elvermeyen oyun sevdalısının iştahını kabartmaktadır. Steam yaz indirimlerinin her yıl bir gelenek hale gelmesi de her yıl indirime katılan oyun ve teknoloji sever sayısını arttırmaktadır. Ee hal böyle olunca ister istemez birçok oyun sever insan şu soruyu sormadan edemiyor,

STEAM Yaz İndirimleri Ne Zaman Bitecek 2019?

steam yaz indirimleri ne zaman bitecek 2019?  Milyonlarca kişi benimle hem fikir, bütçeleri zorlamadan çılgınlar gibi oyun sahibi olmanın ve oynayıp eğlenmenin şimdi tam sırası!

Geçen senelerde haziranın ortasında başlayan steam yaz indirimi temmuz ayının ilk haftasına kadar sürmüştü. Takvim geleneği bozulmaz ise bu senede yine aynı takvim aralığını beklemekteyiz.

STEAM Yaz İndirimleri Ne Zaman Bitecek 2017?

22 Haziranda başlamakta olan steam yaz indirimleri temmuz ayına kadar sürecek ve birçok oyun sever oyuna doyasıya doyacak. Steam yapmış olduğu duyuruda 5 Temmuz 2019 tarihine kadar sürecek diye bir açıklama yaptı. Böylelikle milyonlarca teknoloji ve oyun sever kişinin merakını sonlandırmış oldu. Böylece bizde steam yaz indirimleri ne zaman bitecek 2019? Sorusunun cevabını öğrenmiş bulunmaktayız.

Steam yaz indirimleri ne zaman bitecek 2019? Sorusunu soranların merakla cevaplanmasını istediği bir soru daha var. Bu süre uzatılır mı? Böyle bir soruyu cevaplamak için şimdi çok erken. Çünkü böyle bir şeye yönelik yeterli talep var mı daha ölçülmedi. Ayrıca Steam bu kararı tek başına almıyor çünkü steam bir aracı kişi rolünde. Sattığı oyunların parasının büyük bir bölümü oyun yapım şirketlerine gidiyor. Yaz indirimi dönemine gelindiğinde ise yine yapım şirketleriyle anlaşmalı bir şekilde satış gerçekleştiriyor steam. Bu kadar düşük fiyata çok fazla sayıda oyun satımı indirim sırasında zaten gerçekleştiriliyor. Bu süre ekstradan uzar mı? Ciddi bir muamma..

Steam Kış İndirimleri Ne Zaman 2019

Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde Steam yaz indirimleri sona ermiş durumda. Ancak bunun için üzülmeye gerek yok. Son yıllarda kış aylarında da Steam kış indirimleri yapmaktadır. Peki Steam Kış İndirimleri ne zaman? Steam kış indirimleri genellikle yıl sonunda yani Aralık ayında yapılmaktadır. Henüz resmi bir açıklama yapılmamış olmasıyla birlikte yine 2019 yılı Aralık ayında Steam kış indirimi yapılmasını bekliyoruz. Yani satın almayı düşündüğünüz şeyler varsa Aralık ayını beklemeniz bütçenize ciddi bir indirim sağlayabilir. İndirimlerin yaz indiriminde olduğu gibi yine %30 – %70 aralığında olması da beklentilerimiz arasında. Steam tarafından resmi açıklama yapıldığı takdirde net tarihler için yazımızı tekrar güncelleyeceğiz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı