Stranger Things 4 Sezon Ne Zaman

Stranger Things 4. sezonun 2021 çıkış tarihini bekleyebilir miyiz? Sorunun resmi bir cevabı yok, ancak dizi hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şeye dayanarak bir tahminde bulunabiliriz. Aşağıda, Netflix serisinin ne zaman çıkacağını araştırıyoruz.

The Stranger Things 4. Sezon Çıkış Tarihi Ertelendi

Netflix, Stranger Things 4. sezonun resmi çıkış tarihini hiçbir zaman açıklamazken, Hopper’ı oynayan David Harbour bir Soru-Cevap sırasında dizinin erken çıkması gerektiğini söyledi ancak muhtemelen ertelendiğini söyledi. Ancak oyuncu, bu konularda otorite olmadığını da ekledi.

Stranger Things 4

Gecikmenin nedeni? Korona virüs salgını, Stranger Things 4. sezonu da dahil olmak üzere pek çok film ve TV şovunu çekemeyecek hale getirdi. Gerçekten de, Netflix, The Witcher 2. sezonu gibi merakla beklenen diğer şovların çekimlerini durdurdu. The Hollywood Reporter, başlangıçta Netflix’in, 17 Eylül yerine Ekim ayına ertelendi.

Stranger Things Twitter hesabı sayesinde çok geçmeden dizinin çekime geri döndüğüne dair bir haber aldık. Sosyal medyada bir klaket ve saati içeren bir teaser görüntüsü paylaştı. Stranger Things çekimleri, Netflix ve Duffer Brothers tarafından onaylandığı üzere COVID-19’un patlak vermesinden önce başlamıştı. Sezon 3 Temmuz 2019’da piyasaya sürülmesi için Nisan 2018’de kameraların önüne geçtiği düşünüldüğünde, 15 aylık benzer bir üretim programı, yeni sezonun Mayıs veya Haziran 2021 civarında çıkması planlanmıştı.

Önceki üç sezon sırasıyla Temmuz 2016, Ekim 2017 ve Temmuz 2019’da başladı. Sezonlar arasındaki artan boşluk (1. ve 2. sezonlar arasında 15 ay, 2. ve 3. sezonlar arasında 21. ay) potansiyel olarak 2021’in başlarında yayınlanacağını ima etti.  Stranger Things 4. sezon önemli bir tarihe bağlanmak istiyorsa, belki de Noel 2021 veya Yılbaşı 2022 seçenekler olabilir mi? Netflix’ten resmi bir yorum gelmedi, ancak çıkış tarihinin daha erken değil daha sonra olmasını bekliyoruz.

Stranger Things 4. Sezon Fragmanı

Bazı teaser’larının ardından, Stranger Things 4. sezon resmi olarak Upside Down’ın canlı sarmaşıkları tarafından boğulan 4. sezon logosunun yer aldığı bir teaser ile onaylandı. Aynı zamanda bir saat zili vardı. Video, “Artık Hawkins’te değiliz” mesajıyla sona eriyor. Perdenin Upside Down’ın sırlarına geri çekilmesini bekleyebilir miyiz?

Ardından Şubat 2020’de çok önemli bir dönüşü doğrulayan ikinci bir fragman geldi. Hopper yaşıyor! 3. sezonun sonunda yok olan Duffer kardeşler, David Harbour’un karakterinin geri döneceğini doğruladılar. Yapımcılar, Sezon 4 şimdiye kadarki en büyük ve en korkutucu sezon olacak ve herkesin daha fazlasını görmesini bekleyemeyiz. Sezon 4’ün oyuncu kadrosunda Millie Bobby Brown (Onbir), Noah Schnapp (Will), Finn Wolfhard (Mike), Gaten Matarazzo (Dustin) ve Caleb McLaughin (Lucas), Winona Ryder (Joyce), Sadie Sink (Max), Charlie Heaton (Jonathan), Natalia Dyer (Nancy) beklendiği gibi burada. Cara Buono (Karen) ve Maya Hawke (Robin) geri dönecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı