Sultangazi Evlere İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları

Çalışma durumunuz ne olursa olsun, ek işlere ihtiyaç duyabilirsiniz. İster tam zamanlı bir işte çalışıyor olun isterseniz de bir ev hanımı olun günümüz şartlarında ek gelire ihtiyaç duyabilirsiniz. Eğer gün içerisinde boşluğunuz varsa ve bu zamanınızı kazanca çevirmek istiyorsanız, bu ek iş fikirlerini değerlendirebilirsiniz. Kısa sürede öğrendiğiniz basit işler veya hobilerinizi kullanarak ek işlerde çalışabilirsiniz. Sizler için Sultangazi de para kazanabileceğiniz ek iş fırsatlarını sizler için derledik.

Sultangazi Evde Yapılabilecek Ek İşler Nelerdir?

Süs Malzemeleri Hazırlama: Düğün, nikah, doğum günü, kutlama gibi birçok özel günlerde süsleme hazırlamak en ideal ek iş fırsatlarından biridir. Bu tarz etkinlikler ilçe fark etmeksizin sıklıkla tercih edilen işlerdir. Gelinlik süslemeleri, ortam süslemesi, masa süsleri, nikah şekeri süslemeleri gibi alanlarda için malzemelerle çeşitli işler yapılmaktadır. Eğer gün içerisinde daha fazla zaman ayırabilirseniz, 100’ün üzerinde süsleme işi yaparak günlük kazançlarınızı artırabilirsiniz. Ailenizle, arkadaşlarınızla veya komşularınızla ortak iş alarak kazanç payınızı artırabilirsiniz.

Bebek Kıyafetleri Süsleme: Geçmişinizde tekstil işiyle uğraşmasanız, kolaylıkla bebek kıyafeti süsleme işleri yapabilirsiniz. İşleme veya süsleme için kıyafetlere baskı yapılır, boncuk işleyebilir, püskül, kurdele gibi aksesuarlar dikebilirsiniz. Bebek giyim setleri, tişört, zıbınlar ve daha birçok bebek kıyafet ürünleri için tekstil firmaları dışarıdan iş yapacak kişiler aramaktadır. Adet başına ücret verilmektedir ve iş için gerekli tüm malzemeler sizlere verilecektir. Eğer bir firma ile anlaşamazsanız kendiniz hazırlayıp, mağaza toptancılarına, tuhafiyelere veya pazarda satabilirsiniz.

Sultangazi

Plastik Bardak Paketleme: Yapımı kolay olan bu iş için, paketleme firmaları veya plastik üreticilerden teklif alabilirsiniz. Ücretlendirmeler paketleme başınadır ve iş yükü az olduğu için birçok bardak paketleyebilirsiniz. Plastik bardak paketleme işlerinde, firmanın talebi doğrultusunda plastik bardakları iç içe geçirilir ve size verilen paketleme malzemelerin içerisine konulur. Paketler, yapışkanlı, zımbalı veya vakumlu bir şekilde olabilmektedir. İş sırasında delik, kırık, yıpranmış veya hatalı olan bardaklara da dikkat etmeniz gerekir. Ücretler pakette ve firmalarda yer alan bardak sayılarına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Aylık olarak 600 ile 1.300 TL arasında bir kazanç elde edebilirsiniz.

Hamur işi/ Tatlı Hazırlama: Mutfakta, özellikle tatlı ve hamur işinde hünerleriniz varsa, bunun üzerinden para kazanma şansınız olabilir. Pastane, fırın, kafe gibi işletmeler, el becerileri gerektiren bu alanlar için sıklıkla dışardan destek almaktadır. Sizde bu işletmelerin ilanlarını internet üzerinden bulabilirsiniz ya da kendiniz ayarlayıp satışa sunabilirsiniz. Açma, poğaça, kurabiye, cupcake, kek gibi tatlı ve tuzlu ürünler satışa sunabilirsiniz. Ayrıca ev baklavası, şekerpare, kadayıf gibi zor tatlıları da tepsi tepsi satıp para kazanabilirsiniz. Bununla beraber browni, cheesecake, muffin ve benzeri tatlılardan her zaman bir alıcı bulabilirsiniz.

Okumanızı öneriyoruz : Pendik Evlere İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları başlıklı yazımızda pendik ek iş ilanları, pendik evlere ek iş ve pendik evlere ek iş veren firmalar hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

4 Yorum

  1. evde acil plastik bardak paketleme işi, istiyorum lütfen bana bu işle ilgili geri dönüş yaparmısınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı