Survivor Kaç Gün Sürüyor?

Survivor, hayatta kalma mücadelesi… Türkiye’deki formatında ünlü ve gönüllüler takımının birçok zorluklarla mücadelesini, adadaki doğal hayatı televizyon ekranına taşır. Formatın doğal olmasından dolayı tanıdığımız ünlülerin farklı özelliklerini ve farklı yönlerini görebiliriz. Kavgalar, tartışmalar, zorlu mücadeleler ve ardı arkası kesilmeyen ağlamalar…

Survivor yarışmacılarından Atakan  tüm Türkiye’de büyük bir hayran kitlesi kazanmış emin adımlarla finale ilerlemiş ve sonunda şampiyon olmuştu. Avatar lakaplı Atakan doğruluğu, dürüstlüğü ve dik duruşu ile milyonların kalbini kazanmıştır. Tabi yarışmadaki performansına diyecek yok… Ünlüler takımının içindeki karmaşıklığı, açlığı düşünürsek Avatar Atakan çok iyi bir performansın sonucunda iyi bir istatistikle yarışmayı bitirmiştir.

Survivor hakkında merak edilen sorulardan birisi,

Survivor All Star Ünlüler Kadrosu

Survivor 2022 ünlüler kadrosu içerisinde şu isimler yer alıyor;

Adem Kılıçcı, Çağan Atakan Arslan, Furkan Kızılay, Mert Öcal, Sercan Yıldırım, Barış Murat Yağcı, Batuhan Karacakaya, Aycan Yanaç, Elif Gören, Merve Aydın, Nagihan Karadere, Sema Aydemir, Birsen Bekgöz

Survivor All Star Gönüllüler Kadrosu

Survivor 2022 gönüllüler kadrosu içerisinde şu isimler yer alıyor;

Gökhan Keser, Ogeday Girişken, Anıl Berk Baki, Hikmet Tuğsuz, Ardahan Uzkanbaş, Berkan Karabulut, Yasin Obuz, Gizem Kerimoğlu, Berna Keklikler, Sude Burcu, Seda Aydemir, Evrim Keklik, Yağmur Banda.

Survivor Kaç Gün Sürer?

Bu sorunun tam olarak cevabını verebilmek için yayınlanan survivor tarihlerini size hatırlatalım:

2014 yılında Survivor heyecanı 2 Mart 2014’de başlayıp 19 Haziran’da bitmişti. İki tarih arasını hesapladığımız zaman 109 gün yani yaklaşık 3 buçuk ay sürdüğünü görmekteyiz. 2014 yılının şampiyonu Turabi Çamkıran olmuştu.

2015 yılında Survivor All Star 22 Şubat 2015’de başlayıp 3 Temmuz 2015’de bitmişti. İki tarih arası gün hesapla yaptığımız zaman 2015 Survivor’un 132 gün sürdüğünü görmekteyiz. Survivor en iyi yarışmacıların ve şampiyonlar buluştuğu Survivor All Star 2015’de  şampiyon Turabi Çamkıran olmuştu.

2016 yılında Survivor 7 Şubat 2016 tarihinde başlayıp 29 Haziran tarihinde bitmişti. Hesapladığımız zaman 2016 Survivor’un yaklaşık 4 buçuk ay yani 143 gün sürdüğünü görmekteyiz. Ayrıca 2016 yılında şampiyon Çağan Atakan Arslan olmuştu.

2022 yılında ise 15 Ocak Cumartesi yayınlanacak olan Survivor All Star 109 gün sürecek.

Sonuç olarak 2014’de 109 gün; 2015’de 132 gün; 2016’da 143 gün sürmüştür. 2022 yılında da yaklaşık bu istatistiklerin civarında olacaktır.

Dokunulmazlık Oyunu

Survivor Kaç Gün Sürüyor?

Survivor’un uzun sürmesi Survivor severler için sevindirici bir haber. Yaklaşık haftada 4 gün yayınlanan Survivor her gün milyonları ekran başına kilitliyor. Özellikle o cumartesi akşamları…Dokunulmazlık oyunu, adadaki tüm dengeleri 1 günde değiştirebilen oyun… Dokunulmazlık oyunu olduğu günler ada konseyi heyecanı da başlar. Adaya bir kişinin veda etmesiyle o hafta yayını biter.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı