Bilgi

Tefeci Cemil Telefon Numarası ve İletişim Bilgileri

Tefeci Cemil olarak bilinen bu vatandaş İstanbul da ikamet ettiği bilinmektedir. Yasal olmayan bu sektörde o kadar isim yapmış ki bizler dahi bu kişiyi iyi kötü duymuşuz dersek doğru olacaktır. Bu nedenle Tefeci Cemil hakkında net bir bilgi olmasa da bir çok mecra da kendisi hakkında fazlası ile bilgi yer almaktadır. En çok merak edilen konularda ise Tefeci Cemil kimdir, Tefeci Cemil ulaşım, Tefeci Cemil adresi ve en önemlisi tefeciden para almak yasal mı? Konuyu detaylı inceleyerek Tefeci Cemil ve Tefeci Cemil telefon numarası ile ilgili tüm konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tefeci Cemil Kimdir?

İstanbul, Ankara, İzmir, Konya tefecileri arasında ün yapmış tefecilerden biridir diyebiliriz. Ama unutmamak gerekir ki tefecilik yasal bir iş değildir ve Tefeci Cemil de yasa dışı bir iş yapmaktadır. Aslına bakmak gerekir ise tefecilik yapan ile aracılık yapan ve para alan kişi de aynı suçu işlemekte ve ortak olmaktadır. Bu nedenle bu gibi işlerden uzak durulması gerekir. Yapılacak en iyi iş gidip bir bankadan kredi çekmek en doğru iş olacaktır. Tefecilik bir meslek olmamak ile birlikte yasal olmayan bir iştir. Bu nedenle Tefeci Cemil telefon numarası bulamazsınız. Yasal olmayan işleri yasa dışı insanlar yaparlar ve İnternet’te iletişim numarası barındırmazlar.

Kendisini sizlere tefeci olarak tanıtan insanlardan uzak durmanızda fayda var. Çünkü size büyük zarar vereceklerdir. Bu nedenle bu ve bu tarz insanlardan uzak durun. Maddiyat oldukça önemli, kötü durumlarda hepimiz kalıyoruz, başta sağlık konusu olmak üzere lütfen farklı türlü arayışlarda bulunun. Bankadan kredi çekmek oldukça mantıklı bu gibi kişilere bulaşmaktan ise banka denenebilir.

İlginizi Çekebilir:  Bordo, Yeşil, Gri, Siyah, Kırmızı Pasaport Ücretleri (2020)

Tefeci Cemil Telefon Numarası ve Adresi

Tefeci bularak kısa süreli de olsa sorunlarınızı gidermek istediğinizi biliyorum ama Tefeci Cemil’in lakabı dahi kendi yaptığı iş kadar kötüdür. Lakabı ise dert babasıdır. İstanbul tefecileri arasında yer alan bu kişi İstanbul Kağıthane ilçesi tefecileri arasında yer alıyor ve burada yaşadığı tahmin ediliyor. Bu gibi insanlar sosyal medya hesapları kullanırlar genellikle, eğer hesaplarına ulaşır ve sorunlarınızı isteklerinizi anlatır iseniz uygun olur ise size dönüş yaparlar.

Ne olursa olsun tefeciye bulaşmak istiyorum diyorsanız çevre de bulunan esnaflar bu konu hakkında sizlere bilgi verebilir. Genellikle galeriler, emlakçılar, kuyumcular bu gibi insanlar hakkında iyi kötü bir bilgiye sahip olabiliyorlar.

Tefeciler Ne Kadar Faiz Uyguluyor?

Tefeci faizleri oldukça yüksektir. Bu faizleri bankaların uyguladığı faizler ile karşılaştırmamak gerekir. Öyle ki 10.000 TL’ye banka yılda ihtiyaç kredisi hesaplaması ile 1.100 TL gibi faiz almaktadır. Fakat tefeci faizi oldukça yüksektir. Hesap yapmak gerekirse 10.000 TL gibi bir rakama ortalama %20 gibi bir faiz uygulaması yaparlar. Hiç aksatmadan ödeme yaparsanız ki ilk ay sonunda sizden 12.000 TL alacaktır. Zaten bu parayı ödeyecek bir kişi tefeciye bulaşmaz dersek daha da doğru olacaktır.

İlginizi çekebilir: Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları

Sponsorlu Reklamlar

Tefecilik Yasal Mı Yasal Tefeci Var Mı?

Tefecilik yasa gereği yasak olan bir durumdur. Bu nedenle senetle para satmak yasaktır. Bunun hiçbir yasal oluşumu da bulunmamaktadır. Bu nedenle bu işi yapan, ortak olan, aracılık yapan devlet tarafından cezalandırılacaktır. Size bugün Tefeci Cemil hakkında bilgi vermeye çalıştık.

İlgili Makaleler

12 Yorum

  1. Merhaba acil nakit lazım 20 bin kisa surede odeyebilirim vicdanlı bi insan ararsa sevinirim 05302632***

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün