Tekirdağ Evlere İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları

Sanayi, Tarım ve Hayvancılık alanlarında büyümeye ve gelişmeye devam eden Tekirdağ ilimizde, çalışan nüfus oranında düşüş olmasından dolayı birçok firmanın eleman bulmada sorun yaşamasına sebep olmaktadır. Fabrikalar ve firmalar, evlerde kolaylıkla yapılabilen basit işleri evlere ek iş olarak göndererek, bu sorunun üstesinden gelebilir. Bu sayede hem öğrenciler hem de ev hanımlarına iş imkanı sağlamaktadır.

Tekirdağ Ek İş Fırsatları

Sizlere Tekirdağ de bulunan firmaların evlere ek iş vermesini, verilen işlerin nasıl yapılacağını ve evde bu işleri yaparak ortalama kaç para kazanılabileceğinden bahsedeceğiz.

Evde paketleme işi: Sanayi alanının gelişmesiyle birçok firmanın üretim faaliyetlerinin çoğalmasına yol açtı. Faaliyetlerinin artması ile birlikte fabrikaların ve firmaların iş yükleri de arttı. Bu yüzden birçok firmalarda, üretilen ürünlerin paketlenmesi gibi basit işleri evlere göndererek hazırlatmayı tercih ediyorlar. Bu gibi firmaların vereceği çeşitli malzemeleri kullanarak üretilen ürünlerin paketlemesini yaparak para kazanma imkanı sağlıyorlar. Firmalar, bu malzemeleri size ücretsiz olarak temin ediyorlar. İşi nasıl yapmanız gerektiğini bir yetkili tarafından size anlatılıyor. İşleri size öğretildiği şekilde teslim ettiğiniz zaman paketleme işinden haftalık 450-600 TL, aylık ise işin yoğunluğuna göre ortalama 2.200-2.600 TL arasında kazanabileceksiniz.

Evde montaj işi: Firmalar ve fabrikalar evlere gönderdikleri basit işler kapsamında montajlama işleri de yer almaktadır. Gündelik hayatta kullanılan birçok ürünün parçalarının yapıştırılarak veya vidalanarak montajlanması gerekmektedir. Özellikle mutfak aletleri, ev gereçleri ve mobilya ürünleri gibi birçok ürünün yapıştırma ve vidalama yöntemi ile montajları yapılmaktadır. Firmalar böylece zahmetli ve zaman alan bu işleri evlere göndererek kısa zamanda hazırlatmayı tercih etmektedir. Tekirdağ ilinde sanayi alanında faaliyet gösteren birçok fabrika bulunmaktadır. Fabrikaların ve firmaların size verilecek ürünlerin montaj işlerini yaparak aylık ortalama 1.400 TL ile 2.100 TL arasında gelir elde edebilirsiniz.

Evde davetiye hazırlama işi: Korona virüsten yüzünden toplu etkinlikler iptal edilmiş olsa da, normalleşme süreci ile birlikte artık sünnet, düğün, nişan, toplantı, konser, vb. etkinlikler tekrardan yapılmaya başlanıyor. Bu süreç yüzünden ertelenen birçok etkinliklerin yeniden yapılmasından dolayı Tekirdağ organizasyon firmaların da yoğun bir şekilde davetiye siparişi almaya başlamıştır. Organizasyon firmaları, davetiyelerin hazırlanması işlerinin bir kısmını evlere göndererek gelen siparişleri günlük olarak teslim etmek zorundalar. Bu firmalar ve fabrikalar aracılığı ile evinizde davetiye hazırlama işi yaparak günlük ortalama 60 TL ile 110 TL arasında gelir sağlayabilirsiniz.

Tekirdağ

Gıda ürünleri hazırlama işi: Yazımızın başında Tekirdağ ilinde Tarım ürünlerinin oluşturduğu ekonomiden bahsetmiştik. Arpa, elma, patates, nohut ve buğday gibi tarım ürünlerinin başında yer almaktadır. Türkiye’nin birçok şehrine göre burada üretilen özellikle patates ve elma gönderilmektedir. Bu ürünlerin bazılarını temizleyip, soyup veya dilimledikten sonra firmalara gönderebilmektedir. Bu gıda firmalar siparişleri zamanında yetiştirebilmek için ürünlerin temizlenmesi, soyulması, ayıklanması ve dilimlenmesi gibi işleri evlere göndererek yaptırabilmektedir. Firmaların istediği hijyen kurallarını sağlayarak iyi bir gıda firmasından güzel paralar kazanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

20 Yorum

  1. Slm arkadaşlar Tekirdağ Süleymapaşa da evde iş arıyorum bulan varsa gmailden bana yazabilirmi

  2. Tekirdağ’da çerkezköy oturuyorum ek işe ihtiyacı m var evde iki çocuğum olduğu için ev de ek iş almak istiyorum

  3. Evime katkıda bulunmak istiyorum geçim sıkıntısı çekmekteyim yardımcı olursanız sevinirim Tekirdağ Süleymanpaşa

  4. Tekirdağ süleyman paşa da yaşıyorum evden çalışabileceğim bütün paketleme işlerini büyük bir titizlikle yapacağımdan şüpheniz olmasın. Dönüş yapılmasını bekliyorum

    1. Tekirdağ da oturuyorum evde iş yapmak istiyorum dönüş ysparsanız çok sevınırım

  5. Ben corap paketleme ısı yapıyorum 2 bucuk senedır evde ıs yapmam lazım eveher turlu paketleme ısı yapabılırım

  6. Tekirdag süleymanpaşa da yaşıyorum evde iş yapmak istiyorum Yardımcı olursanız sevinirim

  7. Tekirdağ Çorluda yaşıyorum. Daha önce dışardan iş alıp evde yapmıştım, tekrar yapmak istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı