Temmuz Hangi Burç ? Temmuz Ayı Burç Yorumları 2022

Temmuz hangi burç olduğu astronomi ile ilgilenen birçok kişinin sorduğu sorulardandır. Temmuz hangi burç sorumuza ise; Temmuz burcu doğan kişi, 1 ile  22 Temmuz arasındaysa yengeç burcu olarak kabul edilir. Eğer ki 23 Temmuz ile 31 Temmuz arası ise Aslan burcu olmaktadır.

1 Temmuz hangi burç?1 TemmuzYengeç Burcudur
2 Temmuz hangi burç?2 TemmuzYengeç Burcudur
3 Temmuz hangi burç?3 TemmuzYengeç Burcudur
4 Temmuz hangi burç?4 TemmuzYengeç Burcudur
5 Temmuz hangi burç?5 TemmuzYengeç Burcudur
6 Temmuz hangi burç?6 TemmuzYengeç Burcudur
7 Temmuz hangi burç?7 TemmuzYengeç Burcudur
8 Temmuz hangi burç?8 TemmuzYengeç Burcudur
9 Temmuz hangi burç?9 TemmuzYengeç Burcudur
10 Temmuz hangi burç?10 TemmuzYengeç Burcudur
11 Temmuz hangi burç?11 TemmuzYengeç Burcudur
12 Temmuz hangi burç?12 TemmuzYengeç Burcudur
13 Temmuz hangi burç?13 TemmuzYengeç Burcudur
14 Temmuz hangi burç?14 TemmuzYengeç Burcudur
15 Temmuz hangi burç?15 TemmuzYengeç Burcudur
16 Temmuz hangi burç?16 TemmuzYengeç Burcudur
17 Temmuz hangi burç?17 TemmuzYengeç Burcudur
18 Temmuz hangi burç?18 TemmuzYengeç Burcudur
19 Temmuz hangi burç?19 TemmuzYengeç Burcudur
20 Temmuz hangi burç?20 TemmuzYengeç Burcudur
21 Temmuz hangi burç?21 TemmuzYengeç Burcudur
22 Temmuz hangi burç?22 TemmuzYengeç Burcudur
23 Temmuz hangi burç?23 TemmuzAslan Burcudur
24 Temmuz hangi burç?24 TemmuzAslan Burcudur
25 Temmuz hangi burç?25 TemmuzAslan Burcudur
26 Temmuz hangi burç?26 TemmuzAslan Burcudur
27 Temmuz hangi burç?27 TemmuzAslan Burcudur
28 Temmuz hangi burç?28 TemmuzAslan Burcudur
29 Temmuz hangi burç?29 TemmuzAslan Burcudur
30 Temmuz hangi burç?30 TemmuzAslan Burcudur
31 Temmuz hangi burç?31 TemmuzAslan Burcudur

Temmuz Hangi Burç

Temmuz hangi Burç ? Temmuz burcu hem yengeç, hem de aslan burcudur. 22 Haziran ve 22 Temmuz arasındaysa yengeç burcu, 23 Temmuz ile 22 Ağustos arası ise Aslan burcudur.

temmuz hangi buç

Yengeç burçları alıngan ve aşırı hassas bir yapı ile karşımıza çıkmaktadır. Yüklendikleri sorumluluk bilinciyle taşıyan veya çözmeye çalışan yengeç burcu, kuruntulu bir kişiliği de bünyesinde taşımaktadır. Kuvvetli sezgileri bulunan yengeç burcunun, duygusal durumu sebebiyle herkesten de kendisine karşı bir anlayış göstermesini her zaman karşı taraftan ummaktadır.. Bundan dolayı yakın çevresine karşı duyarlı, sıcakkanlı, yardımseverdir ve etkileşim halindeki kişilerinde ona karşı böyle davranmasını beklerler.

Aslan burcu sahibi kişilerde, önderlik duygusuyla ön plana çıkmaktadır. Bu önderlik hususunu daha çok diktatörlük sıfatı da taşıyan aslanlar, her zaman başkalarının hayatına karışmayı ve onlar için plan yapmayı çok severler. Genellikle emir vermekten hoşlanan ancak emir almaktan haz etmezler. Yakınlarıyla iyi geçinmeye çalışmakta gayretli bir çaba içerisindedir. Bunun haricinde yardımsever, enerji seviyeleri yüksek, merhamet sahibi ve sevecen kimseleri de temsil etmektedir.

Temmuz Ayı Burcu Yorumları

Temmuz’da doğanların yengeç ve aslandır. Yengeç burcu sahibi kişilerin kişisel özelliklerinde, her daim alıngan ve evhamlı oldukları eylemleri yatar. Daha çok karar alırken duygularıyla hareket etmeyi seven, herkese nasıl ve ne şekilde davranıyorsa, aynı biçimde karşılık görmeyi bekleyen yengeçler, iyi kalpli bireylerdir. Aslan burcu kişilerde; önderlik olgusuyla bütünleşmiş kişilerdir. Hayvanlar aleminde de olduğu gibi aslan kral ve diktatör bir biridir. Bu durum aslan burcu üzerine de sirayet etmiştir. Ancak bunun dışında yapıları gereği insanların hayatlarına karışmayı seven, kibirli, yardımsever ve etkileyici aslan burcu bireylerini de ifade edebilmektedir.

Temmuz Yengeç Burcu Yorumları

Yengeç burcu su elementinde yer alan, dişi grubundandır. Ay gezegeni tarafından yönetilen yengeçler, inci taşının kendilerine uğurlu getirdiklerine inanırlar. Oğlak burcuyla tam bir karşıt olan bu burcun şanslı gün ve sayısı, sırasıyla pazartesi günü ve iki rakamıdır. Metal olarak gümüşle eşleşen ve gri, eflatun gibi renklerden hoşlanan yengeç burcu, nilüfer veya zambak gibi bitkileri daha çok sevmektedirler.

Temmuz Aslan Burcunun Yorumları

Ateş grubunda yer alan, sabit görüşlü kişiler aslanda burcunda yer almaktadır. Yönetici gezegenleri güneştir. Bir ve dört rakamları şanslı sayılarıdır. Daha çok altın rengine yakın renklerden hoşlanırlar. Sarı safir uğurlu taşlarıdır. Karşıt burcu ise kovadır. Ayrıca Temmuz kaç çeker yazımıza da göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı