The Walkıng Dead 7. Sezon Ne Zaman?

The Walking Dead 7. Sezon ne zaman? Sorusu dizinin hayranları veya daha samimi bir tabir ile dizinin aşıkları tarafından merak edilen en önemli sorulardan bir tanesidir. Harika bir sezon finali yapan ve 6. Sezonu noktalayan dizi ve dizi ekibi, hayranları tarafından sürekli soru yağmuruna tutulmaktadır. Çünkü dizi oldukça kaliteli ve milyonlar insanın an ve an takip ettiği, oyuncularına hayran olduğu ve dizi oyuncularının oyunculuklarına ve sanatçılıklarına hayran kaldıkları bir dizidir.

The Walkıng Dead 7. Sezon Ne Zaman?

Biliyoruz ki böyle diziler oldukça nadir olarak bulunmaktadır. Kısa bölüm periyotları ile The Walking Dead dizisinin milyonlarca fanı olması da zaten bizlere göstermektedir ki bu dizi, gerçekten kaliteli bir dizidir. 16. Bölümünün yayınlanmasıyla, izleyicileriyle en son bu bölümde buluşan The Walking Dead dizisini takip eden herkesin kafasında tek bir soru işareti kalmıştır : The Walking Dead 7. Sezon ne zaman?

Bu soruya cevap vermeden önce son bölümde neler olduğunu hatırlamak ve heyecanın nerede kaldığını anımsamak, oldukça yerinde bir tercih olacaktır. Çünkü 16. Bölümüyle The Walking Dead dizisi, harika bir sezon finali yaparak heyecanı tam zirvede bırakmıştır ve izleyicilerine, hayranlarına “7. Sezonda bizi bekleyin, harika bir sezon daha sizleri bekliyor!” mesajını açık bir şekilde vermiştir.

The Walkıng Dead Ne Zaman?

The Walking Dead 7. Sezon ne zaman? Sorusuna cevap vermeden önce hatırlayalım ki ve dizinin takipçileri ve izleyicileri iyi bilmektedirler ki Alexandria’nın firarından sonra Carol’un peşine Morgan ile beraber düşen Rick, arama sırasında büyük bir çaba sarf etmiştir. Ancak Morgan tarafından Alexandria’ya gönderilmiştir çünkü Morgan Alexandria’nın bulunması konusunda Rick’in büyük bir faydası olacağına ve ihtiyaç durumunda en çabuk çözüm olacak kişi olduğuna inanmaktadır. Ve daha birçok heyecan veren olay da bir silsile halinde bu olay sonrasında yaşanmıştır.

Pekiyi The Walking Dead 7. Sezon ne zaman? İşte sorumuzun cevabını tam ve net tarihle belirtiyoruz: 23 Ekim Pazar Günü. Bu tarihte 7. Sezonun başlayacağını duyuran ekip, izleyenleri oldukça heyecanlandırdı. Ancak az kaldı heyecanınızı 23 Ekim gecesine kadar saklayın The Walking Dead aşıkları.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir