Tilya Kürü İle Zayıflama

Tilya Kürü İle Zayıflama sağlıklı bir vücuda kavuşmak ve fazlalıklarımızdan kurtularak formda kalmak hepimizin istediği şeylerdendir.

Aşırı kilolu olan kişiler sağlık açısından problem yaşarken kendilerini riske atmışlardır. Kilo problemi hayatımızı etkilerken kilo alımı dönemi kadar önemli olan bir diğer dönem de kilo verme çabası içerisine girmektir. Öneriler doğrultusunda hareket ettiğimizde bitkilerden, ilaçlara, kürlerden, sulara bir çok alanda birden fazla malzeme ile hazırlanan zayıflama yöntemlerini denemekteyiz.

Lakin bunların bizlerin hayatına ne denli etki edeceği neyse ki meçhuldür. Çünkü her bünye yapılan karışımları kaldıramaz ve hassasiyetlik bakımından her insan farklı bünye yapısına sahip olduğundan kimimizin vücudu yapılan karışımları karşılayacak kadar dirence sahip değildir. Bunun için özellikle de belirli bir yaş sonrası kilo vermek için fizyolojik ve psikolojik olarak mücadele etmek ve kararında istikrarlı olmak gerekir. Hızlı olarak uygulanan bir çok diyet başarıya ulaştırmamaktadır. Bir çoğumuzun yaptığı diyet yanlışlarından bir tanesi de aç kalarak diyet yapmaktır. Aç kalarak diyet yapamazsınız. Her ne kadar az yeseniz de bir sonraki öğünlerde tüketeceğiniz besinler sizlere rahatsızlık verecektir. Sağlıklı kilo vermek için doğal yöntemli diyetleri ve tarifleri deneyerek yol alınız. Doğal yöntemlerle ve sabırlı bir şekilde diyet yapmanız başarılı sonuç elde etmenize katkı sağlayacaktır.

Tilya Kürü İle Zayıflama

 

İbrahim Saraçoğlu yaptığı açıklamalarda kalıcı hasarlar hatta ve hatta ölüme yol açtığından dolayı kapsül ve zayıflama haplarından uzak durulması gerektiğini açıklamıştır. Sağlıklı ve doğal yöntemler ile kilo vermek adına son zamanlarda sık sık duyduğumuz Tilya kürü Prof. Dr. İbrahim Sarçaoğlu‘ nun tavsiyelerinden bir tanesidir. Doğal yollar ile yağ yakımına katkı sağlayan kür aynı zamanda kas yapısından da kilo vermeyi engellemektedir.

Halk arasında ıhlamur çiçeği olarak bilinen çiçek yaz döneminde açan sarı beyaz renkli bir çiçektir. Kenarları dişli olan çiçeğin alt kısmı ise beyaz ve yeşil karışımlı tüylüdür. Yağ yakıcı özelliği bulunur. Düzenli kullanım sonucunda kişi istediği forma kavuşur.

Tilya Kürü İle Zayıflama

Tilya Kürü Yapımı

  • 10 gr kuşburnu
  • 10 gr ıhlamur
  • 5 gr altın otu

Yapımı

750 gr kaynayan suyun içine 10 gr kuşburnu, altın otunu ve ıhlamurumuzu koyarak kaynatalım. Yaklaşık 9 dakika kadar kaynatıp ardından altını kapatalım. Biraz ılındıktan sonra tüketebiliriz.

Günlük kullanıma uygun olan Tilya kürünü 6 saat ara ile tüketebilirsiniz. Kürün yarısını içtikten sonra diğer yarısını da 6 saat geçtikten sonra tüketmeye özen gösteriniz.

***Tilya çayı tüketimini özellikle metabolizmanızın aktif olduğu zamanlarda tüketmeye özen gösteriniz. Bu sayede daha iyi sonuç elde edebilirsiniz.

Tilya Kürü Ne Kadar Süre Uygulanır

Kullanım olarak yaklaşık 1 ay kadar kürü kullanmanızı tavsiye ederiz. Bu sayede düzenli kullanım sonucunda beklenen etki ile karşılaşmanız olağandır.

Metabolizma yapısına göre kilo verme durumu değişkenlik göstermektedir. Lakin normal bünyeye sahip kişilerde ortalama olarak 3-4 kilo kaybı oluyor iken kilolu kişilerde ise 7-8 kilo zayıflamanız sağlanacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı