Trabzon Evlere İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları

Trabzon, Türkiye’nin en kalabalık 29. şehridir. Şehzadeler şehri olarak bilinen Trabzon, Doğu Karadeniz bölgesine yer almaktadır. Resmi sonuçlara göre Trabzon şehrinin nüfusu 807.903’tür.

Trabzon şehrinde yaşayanlar genellikle geçimini hayvancılık, balıkçılık ve tarımdan sağlamaktadır. Başlıca tarım ürünlerinde çay, mısır, buğday, patates, tütün, fındık ve kuru fasulye yer alır. Aynı zamanda balıkçılık ve hayvancılıkta başlıca geçim kaynakları arasında yer alır.

Çok bereketli iklim yapısına ve topraklara sahip olan Trabzon şehrinde aynı zamanda evde ek iş fırsatları ile geçim sağlamak mümkündür. Özellikle öğrenciler, emekliler ve ev hanımları evde ek iş yaparak ek gelir elde edebilir. Trabzon evde ek iş veren firmalarla evde yapılabilecek pek çok iş modeli bulunmaktadır.

Trabzon Evde Ek İş Fırsatları

Çay paketleme işi: Evinizde yapılabilecek iş modellerinden bir tanesi evde çay paketleme işidir. Kolay bir şekilde firmaların sizlere vereceği hazır demlik paketlerini çay kutularına koyup bantlamanız gerekecektir.

Tütün paketleme işi: Tarıma elverişli bir iklime sahip olan Trabzon’da, pek çok üretici firma tütün yetiştirmektedir ve bunların paketlenmesi için evde çalışarak geçim sağlamak isteyen kişilerden destek alırlar. Eğer tütün ürünlerine karşı bir alerjiniz veya antipatik bir tutumunuz yoksa bu iş fırsatından yararlanarak ek gelir elde edebilirsiniz.

Trabzon

Balık temizleme işi: Karadeniz bölgesi denildiği zaman akla ilk gelen balıktır. Balık sezonlarında balık işleri ile uğraşan firmalar yoğun oldukları zaman, balıkların temizlenmesi ve ayıklanması için dışarıdan destek alabilmektedir. Bazı durumlarda ise balık hallerinde yarı zamanlı olarak balık temizleme işleri yaparak da para kazanabilirsiniz.

Fındık temizleme ve paketleme işi: Karadeniz bölgesinin geçim kaynakları arasında Fındık yer alır. Fındık, evde çalışanlar için geçim kaynağı olabilmektedir. Fındık toplama zamanlarında yoğun olan fındık üreticileri, fındıkları satışa hazır hale getirebilmek için temizleme ve paketleme işlerini evde ek iş olarak gönderebilmektedir. Bu sayede ellerinde ki işleri hızlıca bitirmiş olurlar.

Evde paketleme işi: Trabzon’da pek çok fabrika ve firma bulunmaktadır. Burada farklı ürünler üretilmektedir. Bu ürünleri firmalar, paketleme yapması gerekir ve bu işleri dışarıdan hizmet alarak yaptırabilirler. Paketlenecek ürünlerin çeşitleri çok fazladır. Sabun, boncuk, kına, çorap ve buna benzer ürünlerin paketlenmesi evlerde gerçekleşir. Paketleme işini yapmak oldukça kolaydır, ancak paketlerin özenli bir şekilde yapılması gerekir.

Evde boncuk dizme işi: Trabzon halkı süslü boncuklardan yapılmış aksesuarları severler. Sizlerde evde boncuk dizme işleri yaparak çeşitli halhal, kolye, bileklik ve buna benzer aksesuarlar yaparak firmalara gönderebilir ve ciddi gelirler elde edebilir. Firmalar sizlere toplu bir şekilde göndereceği boncukları çeşitli şekilde ve renklerde olup bunları sizin hayal gücünüze göre dizmenizi isteyecektir. Hatta bazı firmalar değerli olan doğal taşlarla küpe, kolye ve benzer aksesuarların yapımı için Trabzon evde ek iş ilanları açmaktadır.

İlgili Makaleler

13 Yorum

  1. Merhaba Trabzon’un Of ilçesinde yaşıyorum ev işleri ile ilgilenmek istiyorum. Of ilçesinde yaşayan ev hanımlarına evden yapabileceklri bir iş sunmak istiyorum bu projeyi devam ettirmek istiyorum paketleme isleri yapan kişiler bana ulaşıp kazan-kazan fırsatını yakalaya bilirsiniz. E postam: semanurkara580@gmail.com

  2. Trabzon söğütlü acil işe ihtiyacım var paketleme işi arıyorum yardımcı olun lütfen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı