Tuborg Bira Çeşitleri Kaç Kalori

Tuborg Bira Çeşitleri Kaç Kalori Diyet yaparken yediklerimiz kadar içtiklerimizin de kalori hesabını detaylı olarak tutmamız gerekiyor. Alkol’de bu hesaba dahildir. Bira en çok tüketilen alkol çeşitlerinin başında geliyor.

Genel olarak bira, arpanın işlenmesi ve içine katılan maya şerbetçi otu tuz ve diğer özel maddeler eklenerek hazırlanan bir içecektir. İçindeki arpa maya gibi maddelerin kalorilerini bira içerek almış oluruz. Aşagıdaki tabloda Tuborg çeşitlerinin kalori değerlerini öğrenebilirsiniz.

Tuborg Bira Çeşitleri Kaç Kalori

Tuborg Bira Çeşitleri Kaç Kalori

1 Kutu 50CL Tuborg Gol Kaç Kalori : 216 Kalori (Tuborg Sarı Kutu)

1 Kutu 50 Cl Tuborg Special Kaç Kalori : 241 Kalori (Kırmızı Tuborg)

1 Şişe Tuborg Fıçı Bira Kaç Kalori : 190 Kalori

Diyet , Ligth Bira Kaç Kalori 117 Kaloridir. 

Diyet Yaparken Bira İçilir mi?

Diyet yaparken tükettiğimiz gıdaları değerlendirirken kalori değerlerine vitamin ve minerallerine ve bize verdiği tokluk hissine bakarak değerlendirme yaparız. Fakat alkolden bahsediyorsak vitamin mineral ve tokluk hissi gibi konular devre dışı kalıyor ve değerlendirilebilecek tek şey kalorisi.

Yani içtiğiniz her bir tuborg kırmızı bira size fazladan kalori olarak geri dönüyor. Zayıflamak isteyenlerin diyet yaparken alkol kullanmamasını öneriyoruz. Kalori miktarları çok fazla olması ve yanında farklı gıdaları tüketmeye zorlaması biranın eksi yönleridir.

1 Kutu bira yanında 200-300 gr kuruyemiş , çerez, cips veya patlamış mısır gibi yağ içeriği yüksek kalorili gıdalar da tükettiğinizi unutmayın. Bunları da hesaplarsanız 2 Büyük bardak bira içmek size fazladan 700 kalori aldırır. Bu aldığınız fazladan kalori yüzünden ertesi gün kalori hedeflerinizi tutturmak için neredeyse tam gün aç kalmanız gerekecektir. Sizlere tavsiyemiz hedeflerinizi gerçekleştirene kadar alkolden uzak durmanız yönündedir.

Ayrıca Son verilerle hazırlanan %100 Etkili ve hızlı sonuç almak isteyenler için özel diyet listelerimize göz atmanızı öneriyoruz. Hiçbir yerden duymadığınız kilo verme tüyolarını edinebilirsiniz.

İçki içmek her zaman zararlıdır. Vücuda hiçbir faydası olmadığı aşikardır. İçilmesini hiçbir zaman önermiyoruz.

Güncelleme: 02.08.2018

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı