3 Adam Ne Zaman?

3 Adam Ne Zaman?

3 adam ne zaman ? sorusu televizyon izlemekten hoşlanan çoğu kişinin ve özellikle gençlerin sorduğu bir sorudur. 3 adam ne zaman ? sorusunun cevabını öğrenmek isteyen gençler, programı takip etmek için bu soruyu sormakta ve arama motorlarından aramaktadır. Her yaştan insanın izleyebileceği bir program olan 3 adam, genellikle gençler tarafından takip edilmektedir. Çünkü 3 adam televizyon programı, programa getirdiği konuklar ve programın içeriği sebebiyle baskın bir oranla gençlere hitap etmektedir. 3 adam ne zaman ? sorusunun cevabı ise en net şekilde söylemek gerekirse, Çarşamba günleri saatleri değişmekle birlikte genel olarak 20.00 ve 23.15 saatlerinde başlamaktadır. Cumartesi günleri ise saat 00.15’te başlamaktadır. 3 adam ne zaman ? sorusuna verdiğimiz bu cevapta farklı saatlerin olması Tv8 yayın politikasından dolayıdır. Çünkü çarşamba günleri 3 adam programının yayınlanma saati değişmektedir.

3 Adam, küçüklüklerinden beri çok yakın 3 arkadaş olan Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç tarafından sunulan talk show programıdır. Bu programda, her bölümde çok farklı ve renkli sanatçılar, müzisyenler, youtube fenomenleri ağırlanmaktadır. Böylece programın her bölümüne olan ilgi bir hayli fazladır. Özellikle program içeriği sebebiyle birçok gencin ilgisi olan 3 adam programı, rating sıralamalarında bu ilginin karşılığını almıştır.

Bir talk show programı olan 3 adam ne zaman ? sorusunun cevabını yukarıda kesin bir şekilde söyledikten sonra belirtmek gerekir ki Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç’un muhabbeti çok esprili ve güzeldir. Üç eski arkadaşın bu yetenekleri ve aralarındaki samimi konuşmalar harika bir programın ortaya çıkmasına imkan sağlamıştır ve sağlamaktadır.

Artık yeni format ile program devam etmektedir.  3 adam, 3 Adam Sahne köşesinde skeç yazarlarına, yazdığı skeci arkadaşları ile oynamak isteyenlere ve stund-up ile hikayesini anlatmak isteyenlere ekrana çıkma şansı vererek programa farklı bir hava katmaya başladılar. Bu yeni format izleyicilerin de ilgisini çekmektedir çünkü izleyicilerde veya programa katılmak isteyen herkes de kendi yapıtlarını, eserlerini, çalışmalarını televizyonda sergileme imkanı bulmaktadır.

3 Adam Bitti mi ?

Beklenenden önce final yaparak ekranlara veda eden 3 adam programı sonrası ortaya pek çok spekülasyon atıldı. Kimisi Acun 3 adam programını bitirdi dedi, kimi 3 adam dağıldı dedi. Ancak işin aslı çok daha sonra ortaya çıktı. Programın final yapmasının ardından ve magazinde yer alan birçok haberden rahatsız olan Eser Yenenler sosyal medya hesabından 3 Adam programının bitişi ile ilgili bir açıklama yaparak neden TV8 den ayrıldıklarını ve 3 adam programının yeniden başka bir kanalda yayınlanıp yayınlanmayacağını işte şu cümlelerle açıkladı.

“Soranlara, sormayanlara;
Girişimci ruhumuza karşı koyamaıp, kendi projelerimizi yapabilmek adına 3 Adam Yapım’ı kurduk. Bu yüzden Acun Medya ve Tv8’den affımızı istedik. Yeni ve güzel şeylerin hazırlığındayız… 3 ADAM Talk Show’u da doğru zamanda doğru yerde sizlerle buluşturacağız.”

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı