Ultrashape İle Zayıflama

Ultrashape İle Zayıflama, güvenli bir şekilde ultrasonografik yapılar ile vücut şekillendirme ve inceltme yöntemine ultrashape adını vermekteyiz.

Anestezi gerektirmeyen işlem cilt yapısına zarar vermeden yağ hücrelerinin kalıcı olarak parçalanmasını sağlarken aynı zamanda güçlü dinamik yapıda salgılanan ses dalgalarının belirli bölgelerde işlevselleştirilmiş bir şekilde yapılandırılmasını sağlar.

Ses dalgaları ve kan damarlarının yağ hücrelerini parçalaması sonucunda parçalanan yağlar vücudumuz tarafından metabolize edilmektedir.

Ultrashape Hangi Bölgelere Uygulanır

İşlem esnasında hasta oldukça rahattır. Hatta kitap okuyabilir veya müzik dinleyebilir. Vücut ağrı ve sızı duymayacağından dolayı anestezi uygulanmaz. Uygulama sağlanan bölgenin yapısına ve boyutuna bağlı olarak seans süreleri değişkenlik gösterir. Yaklaşık olarak 1 ila 1 buçuk saat arası seanslar sürer. Uygulanan seanslar genel olarak 3 seans şeklinde olmakla beraber aralarında 15 gün geçecek şekilde uygulanır. Her seans öncesinde ölçümler yapılır. Nihai ölçüm son seanstan yaklaşık olarak 6 haftalık bir süre zarfı sonrasında gerçekleştirilir.

Ultrashape ile Zayıflama

Zayıflamak ve zayıf kalmak günümüz insanının en büyük istekleri arasında yer almaktadır. Aç kalmak pahasına zayıflamayı deneyenler veya sağlıksız bazı yöntemlerle zayıflama çabasında olan çok fazla insan vardır. Dış görünümün çok büyük önem kazandığı günümüz için zayıflamak için çok farklı yöntemler geliştirilmiştir. Ancak zayıflamak kadar zayıf kalmak da gereklidir. Zayıf kalmak ise çaba sarf edildiği ve kararlı olduğu müddetçe mümkündür. Ultrashape ile zayıflama yöntemi cerrahi operasyon gerektirmez. Acısız, ağrısız, kansız bir yöntemdir. Bu yöntemde ağrı kesici almak bir gerekmez. Son derece kolay bir yöntemdir.

Ultrashape İle Zayıflama

Ultrashape İle Zayıflama

Ultrashape ile zayıflama yöntemi yoğunluk nedeniyle vakit bulamayan spora gerekli zamanı ayıramayanların ve kısa sürede zayıflamak isteyenlerin başvuracağı kolay bir yöntemdir. Bu yöntemde 2 hafta gibi bir sürede gözle görülür bir etki görmek mümkündür. Ultrashape v3 cihazı hiçbir risk taşımaz. Bu yöntemde istekler doğrultusunda istenilen bölgesel yağlardan kurtulmak mümkün olmaktadır.

Ultrashape v3 cihazı uygulamasından önce uzman kişi görüşüne başvurulmalı ve muayene olunmalıdır. Öncelikle bölgesel yağlar tespit edilip yağ analizi yapılmalıdır. Bu yöntemde kişinin vücut ölçüleri önemli olduğundan vücut ölçüleri kayıt altına alınmalı ve cihaza kaydedilmeli. Kişinin yağ analizi bilgileri cihaza girildikten sonra cihazda bulunan bir kamera yardımıyla cihaz kişinin yağlı bölgesindeki yağ oranına göre sistemin kaç atış yapacağına karar verir.

***Çabuk yağ yakımını sağlamak için az az yemeli ve sık sık besin tüketiminde bulunmanız gerekmektedir. Ancak ki bu şekilde yağ yakımına katkı sağlayabilirsiniz.

Bol su ve bitki çayı tüketiminde bulunmak hem işlem esnasında hem de sonrasında vücut yapınızın formunu korumak adına en önemli ayrıntılardan bir tanesidir. Bir diğer ayrıntı ise günlük rutin olarak yaptığınız egzersizleri rutin hale getirmelisiniz. Sık sık bölgesel egzersiz hareketlerini gözden geçirip bu sayede hem sağlıklı hem de fit görünümden ödün vermemiş olursunuz.

Bir önceki makalemizide okumanızı öneriyoruz. Yüzmek Kaç Kalori, Kilo Verdirir mi, Zayıflatır mı? başlıklı makalemizde editörlerimiz sizler için önemli konulada değindi. Okumanızı öneriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı