Ümraniye Evlere İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları

Ümraniye ilçesi pek çok sektörü barındırarak birçok kişiye çalışma fırsatı sunmaktadır. Aile bütçesine katkı sağlamak isteyenlerde evde ek iş yapma imkanı vardır.

Evden iş yapmak ve ek gelir kazanmak isteyenler, günümüz ekonomik koşullarında birçok kişinin talep gördüğü konulardan biridir. Özellikle öğrenciler ve ev hanımları bu işleri sıklıkla tercih etmektedir. Tam zamanlı bir işiniz varsa bile boşluklarınızı bu şekilde ekstra para kazanarak sağlayabilirsiniz. Ümraniye ek iş fırsatları sayesinde hem aileniz hem de kendiniz destek sağlayabilirsiniz.

Ümraniye Ek İş Fırsatları

Özel Ders Verme: Ümraniye, öğrenci ve üniversiteleri yoğunluğu ile bilinen bir ilçedir. Bu kapsamda matematik, yabancı dil, yazılım eğitimleri gibi birçok alanda evden özel ders verebilirsiniz. Ayrıca sanal ortamlarda görüntülü olarak ders veren sitelerde vardır. Buralara kayıt olarak eğitim verebilirsiniz. Ders vereceğiniz alanlara göre, ders başına ücret alabilirsiniz.

Anket Yapmak-Doldurmak: Günümüzde birçok anket firması Ümraniye de iş fırsatları sağlamaktadır. Günlük birkaç saat ayırarak anket doldurma işleri yapabilirsiniz. Bazı firmalar, sizin dolduracağınız anketler üzerinden sizlere ödeme yapmaktadır. Özellikle araştırmalar için kullanılan anketlere, anket başına ödemeler alabilirsiniz.

Ümraniye

Makine Parçaları Paketleme: Organize sanayi bölgesinde bulunan Ümraniye de, birçok makine firması vardır. Bu firmalar makine parçalarını paketleme işlerinde yoğunluklar yaşadıkları için, ellerinde bulunan paketleme işlerini dışarıda yaptırarak iş yüklerini azaltırlar. Evlerinizde ufak makine parçalarını paketleyerek ek kazançlar elde edebilirsiniz.

İnternetten Satış Yapmak: İnternet üzerinden satışlar yapmak günümüzde çok popüler hale geldi. Ümraniye gelişmiş bir ilçe olduğu için kısa sürede alıcı bulabilirsiniz. İkinci el eşya satan web sitelerini kullanarak evinizdeki fazla eşyalarınızı veya giysileri satışa sunabilirsiniz. Ayrıca yeni ürünleri de internette satışa çıkarabilirsiniz.

Makale Yazmak-Editörlük Yapmak: Makaleyi yazmayı seviyorsanız ve yazı yazmak konusunda istekli biriyseniz, makale firmaları ile beraber çalışabilirsiniz. Bilgisayar başında, istediğiniz her yerde çalışabilirsiniz. Birkaç saatinizi ayırarak kelime başına ücretler alabilirsiniz. Editörlük için blog, dergiler, veya yayıncılar ile anlaşabilir, evden çalışabilirsiniz. Farklı diller biliyorsanız yabancı makaleler yazarak daha fazla ek gelir elde edebilirsiniz.

Pasta ve Kurabiye Hazırlama: Özellikle hamur ve tatlı işiyle aranız iyiyse, bu iş tam size göre. Dilerseniz bir sayfa oluşturup internet üzerinden satış yapabilir veya restoran, fırın, pastane gibi yerlerle anlaşarak dükkanlara satış yapabilirsiniz. Özel günler veya doğum günleri için özel şekilli kurabiyeler, süslemeli pastalar, cupcakeler hazırlayarak iyi kazançlar elde edebilirsiniz.

Ümraniye ek iş fırsatları tercih ettiğiniz işlere ve miktarına göre kazançları farkılık gösterebilmektedir. Yukarıda verilen iş modellerinden kazanacağınız ücretler firmadan firmaya göre değişkenlik göstermektedir. Sizde Ümraniye ilçesinde ikamet ediyorsanız ve yukarıda ki iş modellerinden birini seçerek para kazanabilirsiniz. Ümraniye evlere ek iş veren firmalar, yapılan başvuruları haftalık olarak kontrol edip değerlendirmektedir. Eğer başvurunuz olumlu olduğu taktirde mail aracılığı ile sizlere dönüş sağlayacaklardır.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhabalar ban canan bande ev isi istiyorum iki cocugum var cok zor durumdayım kiraciyim esim isdan çıkarıldı lütfen banada is verirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı