Üsküdar Evlere İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları

Evinizde kolay bir şekilde hazırlayacağınız veya yapacağınız işlerde aile bütçesine katkı sağlayabilirsiniz. Sizler için Üsküdar ek iş fırsatlarını başlıklar halinde derledik. Ek işlerin nasıl yapılacağı hakkında fikirler ve bilgiler sunduk.

Üsküdar Ek İş Fırsatları

Konserve Hazırlama: Üsküdar doğal sebze – meyvelere talep çoktur. Bunun avantajını kullanarak birbirinden lezzetli konserve ürünleri hazırlayabilirsiniz. Hem bu tarz iş yapan dükkanlarla anlaşarak satış yapabilirsiniz hem de kendinizi şehir içinde veya şehir dışına satışlar yapabilirsiniz. Konserve olarak turşu, salça, reçel, marmelat, kışlık meyve ve sebze konserveleri yapabilirsiniz. Özellikle ev hanımlarının tercih bu iş ile ek gelir kazanabilirsiniz.

El İşi Davetiye Yapmak: Düğün, kına ve nişan gibi etkinlikler her şehrin vazgeçilmezidir. Bu nedenle, bazı iş alanları oluşmaktadır. Bunlardan bir tanesi ise davetiye tasarlama ve hazırlamadır. Davetiye hazırlayan firmalar veya davetiye arayışında olan kişilerle anlaşarak evinizde hazırlayıp satabilirsiniz. Ayrıca düğün salonu sahipleri ile anlaşarak düğün yapacak kişilere referans olabilirler. Firmalar ile anlaşırsanız, size belli bir model ve gerekli malzemeler ile hazırlayabilirsiniz.

Üsküdar

Kurutulmuş Sebze / Meyve Paketleme: Meyve ve sebze paketleme işleri, belli miktarda sizlere verilecek olan kurutulmuş gıdaları, ayrı kaplara dağıtılarak paketlenmesi istenecektir. Ürünlerin belli bir düzenle kutulara paketlenmesi gerekmektedir. Üsküdar’da kolaylıkla yapabileceğiniz bu iş alanı için gıda firmaları veya toptancılar ile görüşebilirsiniz. Aylık kazanç olarak yaklaşık 600 ile 1.200 TL arasında kazanç elde edebilirsiniz.

Oda Kiralama: Üsküdar, İstanbul’da kalabalık olan bir ilçedir. Aynı zamanda, İstanbul’da yaşayan birçok üniversite öğrencisi bulunmaktadır. Durum böyle olunca boş odanızı kiralamaya verebilirsiniz. Boş odanızı internet üzerinden kiralamaya sunabilirsiniz.

Kutu Katlama: Kutu katlama işi, hem kolay hem de para kazandıran bir iştir. Karton, kraft, mukavva veya oluklu mukavva gibi malzemeler kullanılarak yapılan kutular, ilk önce size katlanmamış bir şekilde verilmektedir. Sizden istenilen, kutu boyutuna ve şekline göre gelen materyalleri şekillendirmektir. Eğer gerekirse, süsleme veya kurdele bağlama gibi işlemleri de gerçekleştirebilirsiniz. Kutu katlama işinden günlük 50 TL kazanç sağlayabilirsiniz. Tabii ki aldığınız iş sayısına paralel olarak bu miktar farklılık göstermektedir.

Anahtarlık Tasarlama: El becerileriniz iyiyse, bazı basit tasarımlar yaparak aile bütçenize katkıda sağlayabilirsiniz. Özellikle ev hanımları ve öğrenciler tarafından tercih edilen el işleri, anahtarlık tasarlamak için iyi bir alternatiftir. Kırtasiye, tuhafiye ya da hediyelik eşya dükkanı ile anlaşarak veya bu alanda üretim yapan firmalara başvurarak anahtarlık satışları yapabilirsiniz. Ahşap, plastik, örgü, kağıt gibi birçok şekilde anahtarlıklar tasarlayabilirsiniz. Seri şekilde üretim yapmanız ve yaratıcı fikirlerinizin olması durumunda çok fazla satış gerçekleştirebilirsiniz. Satış oranlarınıza göre ortalama olarak aylık 500 ile 800 TL arasında kazançlar elde edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. İstanbul Üsküdar ilçesinde ikamet ediyorum.Grubum var elimiz hızlıdır evde paketleme işi istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı