Van Evlere İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları

Ekonomik anlamda gelişmeler olsa da, TÜİK verilerine göre Türkiye’nin işsizliğin en çok görüldüğü illerden biriside Van ilidir. İşsizliği azaltmayı amaçlamak ve ekonomik anlamda kalkınmak için belediye destekli olan evde ek iş projesi kapsamında işsizliğin azalması bekleniyor. Proje kapsamında çalışmaya imkanı olmayan kişiler ya da iş bulma konusunda zorluk yaşayan bir çok kişiye evde kolayca yapabilecekleri çeşitli işler gönderilerek ek gelir sağlanacak.

Van Evde Ek İş Fırsatları

Van da evde ek iş projesinde birçok firmalar ya da fabrikalar yer almaktadır. Organizasyon, gıda, tekstil, hediyelik eşya, matbaa, mobilya sektöründen birçok firma bu projeye fazlasıyla destek sağlamaktadır. Projede yer alan firmaların size vereceği çeşitli montaj işlerini, paketleme işlerini, katlama ya da etiketleme gibi işleri evinizden kolayca hazırlayıp teslim ederek ek gelir kazanabileceksiniz. Bu yazımızda evde kolayca yapabileceğiniz iş fırsatlarına, bu işleri nasıl yapmanız gerektiğini ve bu işlerden aylık ya da günlük yaklaşık kaç para kazanacağınıza yer verdik.

Evde montaj işi: Bu proje kapsamında en çok yapabileceğiniz işlerin başında montaj işleri yer almaktadır. Genellikle ev gereçleri imalatı yapan firmaların ya da mobilya imalatı yapan firmaların ürünlerine yapıştırma ya da vidalama gibi montaj işlemlerini yapacaksınız. Bu iş modelinde genellikle mobilyaların aynaların tutacakları, tekerlekli ayakları, kalem montaj ya da askılıklara kancaların montaj işleri yapılmaktadır. Yapılacak işlerin sayısına göre alacağınız ücretler 1.600 TL ile 2.600 TL arasında değişecektir. Firma yetkilileri tarafından size montaj yapılacak ürünleri ve montajları nasıl yapacağınız gösterilecektir.

Evde davetiye hazırlama işi: Şu sıralar salgından dolayı nişan, nikah, düğün ve toplantı gibi toplu faaliyetler ertelenmiş olsa da, ilerleyen zamanlarda fazlasıyla karşınıza çıkacak işten biriside davetiye hazırlama (katlama) işidir. Van organizasyon firmaları size bu işi evlerinize getirmektedir.

Nişan, düğün, sünnet, toplantı, piknik vb. aklınıza gelebilecek toplu faaliyetlere ve etkinlik için gelecek kişilere önceden davetiyeler dağıtılır. Organizasyon firmaları verilen siparişe sayısına göre davetiye hazırlarlar. Organizasyonun fazlalığına göre davetiyelerin sayıları artar ve bazı davetiyelerin kısa zamanda hazırlanması gerekmektedir. Bu durumlarda organizasyon firmaları ellerinde bulunan davetiyeleri hazırlama işlerini günlük olarak evlere göndererek kolayca hazırlanmasını sağlar. Bunun karşılığında da davetiyelerin sayısına göre günlük 60 TL ile 120 TL arasında ödeme yaparlar.

Van

Evde etiketleme işi: Evde kolayca yapacağınız bir diğer iş ise etiketleme işidir. Firmaların veya fabrikaların size vereceği etiket makinesi ile yine firmaların veya fabrikaların size verilen ürünlere etiket yapıştıracaksınız. Bu etiketler genellikle firmaların markalarının yer aldığı etiketler ya da fiyat etiketleri olacaktır. Evinizde rahatlıkla yapabileceğiniz bu ürünler haftalık olarak toplu olarak size teslim edilir. Verilen ürünler iki veya üç günde bir görevli kişiler sizden teslim alınır. Ödemeleriniz ise haftalık olarak yapılmaktadır. Etiketleme işinden ise haftalık olarak 400 ile 00 TL arasında kazanç sağlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

38 Yorum

 1. Van da oturuyorum Ev hanımıyım evde paketleme işi isterım lütfen geri dönüş yaparmısınız

 2. Merhaba ben bu işi alıp evimde çalışmak istiyorum bana ulaşabilirsiniz kiraciyim matı durumun yok

 3. Eşim ceza evinde kıradayım ek gelırım yok 2 küçük kız çocuğum var çalışanımız işe ıhtıyaçım var.

 4. Merhaba Van merkezde yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

 5. Van’da oturuyorum evde paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim ev hanımıyım çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 6. Ben Erciş’te yaşıyorum evde paketleme işine ihtiyacım var çalışmıyorum isim yok lütfen yardımcı olun

 7. vanda yaşıyorum öğrenciyim eve paketleme işi istiyorum lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim

 8. Merhaba iki Çocuğum var okul masraflarını gidermek için ek işe çok ihtiyacım var elim her türlü işe yatkındır Van Edremit’te oturuyorum sevgiler saygılar dönüş bekliyorum

 9. Hayır bana geri dönüş yapmadılar yalan bu siteler o kadar iş ilanı için mesaj atım bi tane geri dönüş olmadı

 10. Merhaba Van’da oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum geri. Dönüşü nuzu bekliyor um🙏

 11. Van merkezde oturuyorum daha öncede bu tür işleri yaptım bu konuda tecrübem var işinizi büyük bir titizlikle yapacağıma işinizi gününde saatinde teslim edeceğime inanın geri dönüşünüzü bekliyorum

   1. Hayır bana geri dönüş yapmadılar yalan bu siteler o kadar iş ilanı için mesaj atım bi tane geri dönüş olmadı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı