Yaş Hesaplama, Kaç Yaşındayım? (En Ayrıntılısı)

Doğum Tarihinizi Giriniz ve Hesaplaya Basınız .

GÜN AY YIL


Kaç Yaşındasın:
Yaşadığın Toplam Süre:
Ay Cinsinden:
Gün Cinsinden:
Saat Cinsinden:
Dakika Cinsinden:
Bir Sonraki Doğum Günün:

Yaş Hesaplama (En Ayrıntılı Hesaplama)

Yaş Hesaplama, Kaç yaşındayım? Kaç yaşına girdim? Ne zaman 18 olacağım? Gibi sorularınız varsa artık cevabınızın da olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Site ekibi olarak yaş hesaplama konusunda büyük bir adım attığımızı ve bu konuda site üzerinde faaliyet gösteren bir algoritma oluşturduğumuzu sizlerle paylaşmanın sevincini yaşıyoruz.

Kaç Yaşındayım, Hangi Gün Doğdum Hesaplama

Sitemizin bu özelliği sayesinde yaş hesaplama konusunda her türlü detaya en kısa sürede ulaşabileceksiniz. Yaşınızın tüm detaylarını sadece birkaç bilgiyi, yazımızın üst tarafında bulunan ilgili kısma yazmanızın sonucunda kaç yaşında olduğunuzu, soruyu sorduğunuz ana kadar yaşadığınız süreyi, yaşadığınız ayı, yaşadığınız günü, yaşadığınız saati, yaşadığınız dakikayı ve bir sonraki doğum gününüzün ne zaman olduğunu tek tık ile öğrenebileceksiniz.

Hesaplama konusunda internet dünyasında bir devrim yapan sitemiz, hiçbir yerde olmayan bu algoritmayı kurarak okuyucularına hesaplama hakkında tüm detayları en kısa, en güvenilir ve en hızlı yoldan sunmayı hedeflemektedir.


Site ekibimiz yukarıda görmüş olduğunuz hesaplama algoritmasını ve aracını kodlarken sadece genel bir yaş hesaplama üzerine çalışmamış ve bir kişinin yaşını sorduğunda buna her açıdan cevap alabilmesini sağlamak adına, yaş hesabını, ay, gün, dakika gibi alt başlıklara da ayırarak çok daha detaylı bir program ortaya çıkartmışlardır.

Ay Gün Olarak Yaş Hesaplama Ne İşe Yarar

Tamamen kullanıcı odaklı olarak ve okuyucu memnuniyeti ön planda tutularak hazırlanan programımızın kullanımı ise oldukça kolay. Kendi yaşınızı öğrenmek istediğinizde veya herhangi bir arkadaşınızın, yakınınızın yaşını öğrenmek istediğinizde yukarıda bulunan bölmelere gerekli bilgileri yazmanız tüm detaylarıyla yaşınızı hesaplamak için yeterli olacaktır.

Sitemizin özel olarak geliştirdiği en ayrıntılı hesaplama programında bulunan GÜN kısmına hangi gün doğduğunuzu, AY kısmına hangi ay içerisinde doğduğunuzu ve YIL kısmına da hangi yıl içerisinde doğduğunuzu girdikten sonra HESAPLA butonuna basmanız en detaylı yaş hesaplama işlemi için yeterli olacaktır.

Tüm bilgileri girdikten sonra kaç yaşında olduğunuzu öğrenebilecek ve kaç yaşındayım? Kaç yaşına girdim? Şuan kaç yaşındayım? Gibi sorularınıza “Kaç Yaşındasın” sekmesinin yanındaki kutucukta cevap bulacaksınız.

Ayrıca “Yaşadığın Toplam Süre” kısmından soruyu cevaplayıp hesaplaya bastığınız andaki yaşadığınız toplam süreyi, “Ay Cinsinden” kısmından yaşadığınız toplam ay sayısını, “Gün Cinsinden” kısmından yaşadığınız toplam gün sayısını, “Saat Cinsinden” kısmından yaşadığınız toplam saat sayısını, “Dakika Cinsinden” kısmından şuana kadar yaşadığınız dakika sayısını tek tık ile öğrenebilme fırsatı elde edeceksiniz.

Sitemiz tarafından geliştirilen ve kodlaması özel olarak yapılan bu program sayesinde, bir sonraki doğum gününüzün hangi güne denk geldiğini öğrenebilme fırsatını da elde etmiş olacaksınız. “Bir Sonraki Doğum Günün” kısmının yanındaki boşlukta göreceğiniz gün, gerekli bilgileri en yukarıdaki kısma girdikten sonra karşınıza otomatik olarak çıkacaktır.

Yukarıda sizin veya istediğiniz birinin doğum tarihini girdikten sonra en detaylı bir şekilde kaç ay? Kaç gün? Kaç saat? Kaç dakika? Gibi sorularınıza otomatik olarak cevap alacak ve sizlere sunduğumuz en detaylı bu programı sayesinde hiçbir zorluk çekmeden kendinizin veya herhangi bir kişinin yaşını anında öğrenebileceksiniz.

Askere Gitme Yaşı Hesaplama

Tasarladığımız ve her geçen gün geliştirmeye çalıştığımız bu programımızı, doğru algoritmalara oturtarak sizlere en doğru ve en kesin sonuçları vermek için çabalamaktayız. Tüm amacımız siz değerli okurlarımız ve siz değerli kullanıcılarımızın takdirini kazanmak ve sizleri hiç yormadan yaş hesaplama konusunda net sonuçlar alabilmenizi sağlamaktır. Umuyoruz ki geliştirdiğimiz bu programı faydalı bulmuşsunuzdur. Soracağınız soruları bizlere mail olarak atabilir veya yazının altına yorum bırakarak sorabilirsiniz.

Site ekibi olarak uzun araştırmaların sonunda Türkiye'de yaş hesaplama konusunda yetkin siteler bulunmakla birlikte bizim sitemizin içeriğine uygun bir şekilde yaş hesabını entegre etmek istedik. Ekibimizin uzun uğraşlar sonunda ortaya çıkardığı özellikle sitemizin isminden de ortaya çıkan detaylı hesaplama ile artık yaşınızın detaylarını ortaya çıkarabilirsiniz.

Ekibimiz kodlama safhasında özellikle farklılık ortaya çıkarmaya çalışmışlar ve yaşadığınız süreyi sadece yıl olarak değil ay, gün, saat, dakika cinsinden hesaplayarak size bu hesaplamada büyük kolaylık sağlamıştır. Ayrıca kaç yaşımı doldurdum, kaç yaşımdan gün aldım, bir sonraki doğum günüme kaç gün kaldı, askere gitme yaşı hesaplama gibi birçok sorunun cevabını bulabilirsiniz.

Yaş Hesaplama

Öncelikle siz site kullanıcılarımızın yaş konusunda en çok ihtiyacınız olan durumları bulmak için Google Adwords ile arama hacimleri kontrol edilerek sizlere yaş konusunda yardımcı olacağımız konuların ve soruların listesini çıkardık. Bu konuda en çok yapılan aramaların içinden sitemizin politikalarını uyan başlıkları seçerek ihtiyacımız olan programı ekibimize ilettik. Sonunda çıkan yaş hesaplama programı bizi memnun etti. Umarım sizi de memnun etmiştir.

UYARI: Bu yazının tüm hakları Kacgun.com'a aittir. "www.kacgun.com" biçiminde aktif bağlantı verip açık kaynak göstererek içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal takip başlatılacaktır. ©
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 Kişi Oy Verdi, 5 Üzerinden Ortalama Puan: 5,00. Bu Yazıya Oy Vermek İster Misiniz?
Loading...
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 82 YORUM
BİR YORUM YAZ
 1. Asker dedi ki:

  31.12.1998 doğumluyum, askere ne zaman giderim?

 2. Anonim dedi ki:

  2014

 3. laylaylom dedi ki:

  4 gun sonra dogum gunum kutlayin la dogum gunumu

 4. Zeynep dedi ki:

  Merhaba ben 31 Ekim 2000 yılında doğdum tam olarak kaç yaşımdayım

 5. Anonim dedi ki:

  ne zaman askere gıderım

 6. Anonim dedi ki:

  2002 üçüncü ay şimdiki yaşım

  1. delo adam dedi ki:

   ula nere yazik ogrenikk yasimizi

 7. Sevcan ALTIN dedi ki:

  2000 li kaç yaşında oluyor

  1. asdfghjklşi, dedi ki:

   17

  2. Anonim dedi ki:

   17

 8. nesrin dedi ki:

  neden çıkmıyor yaşım yaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  1. Anonim dedi ki:

   cikiyo

 9. Anonim dedi ki:

  13

  1. Anonim dedi ki:

   Kes