Kapat

Gün, Ay ve Yıl Olarak Yaş Hesaplama (Güncel)

Anasayfa
Hesaplama Gün, Ay ve Yıl Olarak Yaş Hesaplama (Güncel)
Yaş Hesaplama

Doğum Tarihinizi Giriniz


Yaş Hesaplama Nasıl Yapılır?

Kaç yaşındayım? Kaç yaşına girdim? Ne zaman 18 olacağım? Gibi sorularınız varsa artık cevabınızın da olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Site ekibi olarak yaş hesaplama konusunda büyük bir adım attığımızı ve bu konuda site üzerinde faaliyet gösteren bir algoritma oluşturduğumuzu sizlerle paylaşmanın sevincini yaşıyoruz.

Kaç Yaşındayım, Hangi Gün Doğdum?

Sitemizin bu özelliği sayesinde  her türlü detaya en kısa sürede ulaşabileceksiniz. Yaşınızın tüm detaylarını sadece birkaç bilgiyi, yazımızın üst tarafında bulunan ilgili kısma yazmanızın sonucunda kaç yaşında olduğunuzu, soruyu sorduğunuz ana kadar yaşadığınız süreyi, yaşadığınız ayı, yaşadığınız günü, yaşadığınız saati, yaşadığınız dakikayı ve bir sonraki doğum gününüzün ne zaman olduğunu tek tık ile öğrenebileceksiniz.

Hesaplama konusunda internet dünyasında bir devrim yapan sitemiz, hiçbir yerde olmayan bu algoritmayı kurarak okuyucularına bu konu hakkında tüm detayları en kısa, en güvenilir ve en hızlı yoldan sunmayı hedeflemektedir.

Site ekibimiz yukarıda görmüş olduğunuz hesaplama algoritmasını ve aracını kodlarken sadece genel bir çalışma ve bir kişinin yaşını sorduğunda buna her açıdan cevap alabilmesini sağlamak adına, yaş hesabını, ay, gün, dakika gibi alt başlıklara da ayırarak çok daha detaylı bir program ortaya çıkartmışlardır.

Ay Gün ve Yıl Olarak Hesaplama?

Tamamen kullanıcı odaklı olarak ve okuyucu memnuniyeti ön planda tutularak hazırlanan programımızın kullanımı ise oldukça kolay. Kendi yaşınızı öğrenmek istediğinizde veya herhangi bir arkadaşınızın, yakınınızın yaşını öğrenmek istediğinizde yukarıda bulunan bölmelere gerekli bilgileri yazmanız tüm detaylarıyla yaşınızı hesaplamak için yeterli olacaktır.

Sitemizin özel olarak geliştirdiği en ayrıntılı bu programında bulunan GÜN kısmına hangi gün doğduğunuzu, AY kısmına hangi ay içerisinde doğduğunuzu ve YIL kısmına da hangi yıl içerisinde doğduğunuzu girdikten sonra HESAPLA butonuna basmanız en detaylı işlem için yeterli olacaktır.

Yaş Hesaplama

Tüm bilgileri girdikten sonra kaç yaşında olduğunuzu öğrenebilecek ve kaç yaşındayım? Kaç yaşına girdim? Şuan kaç yaşındayım? Gibi sorularınıza “Kaç Yaşındasın” sekmesinin yanındaki kutucukta cevap bulacaksınız.

Ayrıca “Yaşadığın Toplam Süre” kısmından soruyu cevaplayıp hesaplaya bastığınız andaki yaşadığınız toplam süreyi, “Ay Cinsinden” kısmından yaşadığınız toplam ay sayısını, “Gün Cinsinden” kısmından yaşadığınız toplam gün sayısını, “Saat Cinsinden” kısmından yaşadığınız toplam saat sayısını, “Dakika Cinsinden” kısmından şuana kadar yaşadığınız dakika sayısını tek tık ile öğrenebilme fırsatı elde edeceksiniz.

Sitemiz tarafından geliştirilen ve kodlaması özel olarak yapılan bu program sayesinde, bir sonraki doğum gününüzün hangi güne denk geldiğini öğrenebilme fırsatını da elde etmiş olacaksınız. “Bir Sonraki Doğum Günün” kısmının yanındaki boşlukta göreceğiniz gün, gerekli bilgileri en yukarıdaki kısma girdikten sonra karşınıza otomatik olarak çıkacaktır.

Yukarıda sizin veya istediğiniz birinin doğum tarihini girdikten sonra en detaylı bir şekilde kaç ay? Kaç gün? Kaç saat? Kaç dakika? Gibi sorularınıza otomatik olarak cevap alacak ve sizlere sunduğumuz en detaylı bu programı sayesinde hiçbir zorluk çekmeden kendinizin veya herhangi bir kişinin yaşını anında öğrenebileceksiniz.

“Gün, Ay ve Yıl Olarak Yaş Hesaplama (Güncel)” üzerine 85 yorum

  1. Kodderiniz OxYSaS Konuşuyor :) says:
  2. OxYSaS says:
  3. Asker says:
  4. Anonim says:
  5. laylaylom says:
  6. Zeynep says:
  7. Anonim says:
  8. Anonim says:
  9. Sevcan ALTIN says:
  10. nesrin says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.