Yeni Evden Ek İş Fikirleri 2023

Yeni ne iş yapabilirim ya da yapılabilecek evden en karlı yeni iş fikirleri nelerdir diyorsanız, öncelikle doğru yazıda olduğunuza emin olabilirsiniz. Google üzerinden arama hacimlerine baktığımızda aylık 64.000 kişinin bu konuda araştırma yaptığını görebilirsiniz. Ancak dikkat edilmesi gereken asıl konu ise, bu 64.000 kişinin %60’ının sürekli yeni iş fikirleri ile ilgili her ay araştırma yapmasıdır. Yani büyük bir kitle, sürekli araştırma yapıp harekete geçmek konusunda sorun yaşamaktadır. Öncelikle iş fikirleri ile olan bu yazıyı okumadan önce bu kitle arasında olup olmadığınıza karar vermelisiniz. Unutmayalım harekete geçmek, başarılı olmanın yarısıdır.

Asıl konumuz olan yeni iş fikirleri ile ilgili öğrenilmesi gereken diğer bir konuya değinelim. Küresel bir dünyada yaşamak demek, Afrika’nın bir kasabasından tutunda, silikon vadesinde yaşanan en küçük bir yeni girişime dahi, kısa zamanda ulaşabilmek anlamına gelir. Demek istediğimiz en yeni işler ya da girişimcilik fikirleri ile ilgili bir araştırma yapıyorsanız, bu konuda şansınız oldukça düşük olacaktır. Sosyal yaşantınızda veya internette araştırma yaptığınız zaman her fikrin yapılmış olduğunu görebilirsiniz. Peki ne yapmalı? Pes mi etmelisiniz?

İş fikirleri bulma konusunda pes etmenizi gerektiren bir konu yok. Bu söylediklerimi, bizzat Alibaba.com platformunun kurucusu olan Jack Ma’nın videolarından da duyabilirsiniz. Jack Ma genellikle “Artık yeni bir ürün üretilmesini ya da icat edilmesini beklemeyin. Gelecek, mevcut ürünler üzerinde yapılacak olan geliştirmelerle şekil alacaktır” demektedir. Yani yeni iş fikirleri ya da üretim fikirleri yerine, mevcut iş fikirleri ile ilgili zenginleştirme yapma konusunda karar kılmalısınız.

Yeni İş Fikirleri 2023

Yazı içerisinde sizlerle paylaşmış olduğumuz 99 Adet Yeni iş fikirleri ile mevcut iş fikirleri üzerinde yapılmış olan geniş açıklamaları görebilirsiniz. Sizde ilham verecek ve az sermaye ile yapılabilecek bu işler ile kendi işinizi kurma konusunda bir adım atabilirsiniz. Haydi şimdi yeni iş fikirleri 2023 listesini inceleyelim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı